reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Tylko ja po in vitro jestem i moj lekarz z ktorym przeszlam cala.procedure rekomenduje branie i ja mu ufam, w końcu "z nim" zaszlam w ciaze a normalny lekarz nam nie pomogl.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
To dobrze. Miałam na myśli to że nie wiadomo komu wierzyć z tymi zaleceniami.
 
Meldujea ze jestem ale nie dam rady Was nadrobić tak to już jest ☺
MAM nadzieje ze u Was wszystko ok ☺
U mnie weekend szybko zleciał a wczoraj miałam dużo załatwiania.
Udało nam się wreszcie podjechać zamówić mebelki dla małej.
 
No właśnie, rożkiem rozłożonym też można przykrywać [emoji6]. Także ta kołderka to raczej tak bardzo przyszłościowo [emoji6] do dostawki na pewno nie wejdzie [emoji16].
Do tego śpiworka nie jestem zbytnio przekonana, nie wiem czy się sprawdzi, bo nie znam dziecka które w takim sypiało, ale był w super okazyjnej cenie i mnie ten Kubuś tak skusił [emoji7].

@basiulka9 ja chciałam kupić butelkę tommee tippee, taką antykolkową. Ale jako, że jeszcze nie zdecydowałam się na żaden laktator, to z wyborem butli poczekam, może jednak kupię taką, która będzie pasować do laktatora..
Kochana moja pierwsza córka do pół roku spała w śpiworku bądź w rozku. Dodatkowo jak była potrzeba przykrywałam ją kocykiem. Co do Pościeli oczywiście też od razu kupiłam większą więc była na potem. Tym razem zamiast rozka chce kupić jakiś otulacz

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Meldujea ze jestem ale nie dam rady Was nadrobić tak to już jest [emoji5]
MAM nadzieje ze u Was wszystko ok [emoji5]
U mnie weekend szybko zleciał a wczoraj miałam dużo załatwiania.
Udało nam się wreszcie podjechać zamówić mebelki dla małej.
Suuuper. Pochwalisz sie??

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana moja pierwsza córka do pół roku spała w śpiworku bądź w rozku. Dodatkowo jak była potrzeba przykrywałam ją kocykiem. Co do Pościeli oczywiście też od razu kupiłam większą więc była na potem. Tym razem zamiast rozka chce kupić jakiś otulacz

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Myslisz ze otulacz wystarczy? Nie za.cieniutki? Rozumiem, ze przy otulaczu będziesz jeszcze korywac jakims kocykiem.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Myslisz ze otulacz wystarczy? Nie za.cieniutki? Rozumiem, ze przy otulaczu będziesz jeszcze korywac jakims kocykiem.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak otulacz jako pierwsza warstwa a potem kocyk. Na zimniejsze dni czy noce pewnie pójdzie w ruch kołderka

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry