reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ja narazie kolderki ani poduszki nawet nie planuje moja 1corka do pol roku pod kocykiem albo pod rozkiem bo potem rozkladalam i byla taka mini kolderka. Dziewczyny nawet narazie beda mialy jedno lozeczko tak po pol roku planujemy wstawic 2. A pieluchy przy corce ktora urodzila sie 3400 i 54 przez jakies 2tygodnie uzywalismy 1 bo 2 byly za duze i przepuszczaly

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jedno tylko maja dwie owodnie ale jedno lozysko

Wlasnie ciesze sie ze rowne bo tego zespolu podkradania sie boje

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom
Ale rosna rowno, wiec to w porzadku chyba. Cos lekarze mowia?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć kobietki:)
No to się rozpisałyście dzisiaj, jutro rano wstanę to postaram się nadrobić :) dzisiaj strasznie zabiegany dzień miałam, idę spać bo głowa mnie strasznie boli i tylko sen da ulgę...Dobrej, przespanej nocki Wam życzę i kolorowych snów :) pozdrawiam, buziaki
 
Dzieki dziewczyny za podpowiedzi. Kupilam dzis plyn do prania z loveli w biedronce na promocji trzeba w koncu pomalutku cos przepierac zeby potem naraz wszystkiego nie prac.
 
reklama
Do góry