reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ajjj zostawmy juz ten temat.. Każdy ma swoje zdanie a punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Przez długi czas było tutaj sympatycznie i cieszmy się z tego, jednocześnie starając się tego nie popsuć :)
Ja osobiście nie udzielam się od kilku dni bo spuchlam jak balonik co nie schodzi przez noc i czuje się fatalnie. Mam mierzyć ciśnienie i udać się do szpitala gdy zacznie za wysoko mierzyć. Zdjęłam juz obrączkę bo bałam się ze zacznie mnie uciskac.
Jak u Was dziewczyny z puchnieciem?

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Allime ja puchnę w nogach :/ Także chyba to normalne :D :*
 
reklama
Dziewczyny weźcie już zakończcie tę dyskusję. Każda ma własne zdanie i jedna nie przekona drugiej ani druga trzeciej do jego zmiany.
Ja wchodząc na to forum nie miałam pojęcia, że dojdzie do takiej sytuacji....zawsze mi się wydawało, że takie miejsca służą wymianie zdań, że wchodząc tutaj czytasz czyjeś posty i to samo działa w drugą stronę. Ja pojawiłam się tu dość późno, to fakt, ale do czwartego miesiąca pracowałam i dopiero jak przeszłam na zwolnienie to mogłam trochę odetchnąć i znalazłam to forum jako mama pierwszego dziecka. Wchodzę tu żeby zdobyć chociaż odrobinę doświadczenia w kwestii macierzyństwa, wiele z Was ma już dzieci, porody za sobą i przyjemnie poczytać mądrych kobiet i nauczyć się czegoś na przyszłość. Nie jestem tutaj po to żeby interesować się czyimś życiem bo każdy ma swoje, ale po to żeby nabrać pewności siebie i "porozmawiać" z kobietami, które są w podobnej sytuacji. Siedzenie w domu sprawia, że przychodzą do głowy durne myśli, że coś jest nie tak...a pojawianie się tutaj to zawsze jakaś odskocznia od tego wszystkiego. Nie jestem konfliktową osobą, nie oceniam bo nie znam żadnej z Was i proszę o to samo;)
 
@allime ja niby nie puchnę jakoś znacząco, ale już dwa miesiące temu przestałam nosić obrączkę, bo miałam wrażenie, że zrobiło mi się ciaśniej, nie chwilowo tylko tak ogólnie.. Ostatnio musiałam przestać nosić moje ukochane buty, bo są w pewnym miejscu dość sztywne i też na szerokość zaczęły mnie uwierać.. Tak to nie zauważyłam w ciągu dnia dodatkowego puchnięcia.

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To ja dodam coś od siebie. Jestem na tym forum od początku. Od dwóch kresek na teście. Może nie udzielam się za często,ale po kilku postach jakie napisałam i odzewu nie było stwierdzilam że nie ma co się rozpisywać. Już dawno zauważyłam że niektóre dziewczyny się faworyzuja. Trudno, czytam na bieżąco i pisze raz w miesiącu po wizycie . Pozdrawiam
 
Ajjj zostawmy juz ten temat.. Każdy ma swoje zdanie a punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Przez długi czas było tutaj sympatycznie i cieszmy się z tego, jednocześnie starając się tego nie popsuć :)
Ja osobiście nie udzielam się od kilku dni bo spuchlam jak balonik co nie schodzi przez noc i czuje się fatalnie. Mam mierzyć ciśnienie i udać się do szpitala gdy zacznie za wysoko mierzyć. Zdjęłam juz obrączkę bo bałam się ze zacznie mnie uciskac.
Jak u Was dziewczyny z puchnieciem?

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie tylko kostki puchly. Byl taki moment ze ich nie bylo widac! Ale moze to tez ze stresu bylo, bo podobno stres wstrzymuje wode w organizmie.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A takie pytanie techniczne,ze tak to nazwę. jak wyłączyć powiadomienia na maila? Od początku jak tu się zarejestrowałam do otrzymuje na maila powiadomienia,ze ktoś coś napisał na forum,szukałam w ustawieniach,ale nie wiem to cały czas mi przychodzi i zaczyna mnie wkurzać :(
 
Owszem. Wole watek ivf, jakos spokojniej tam, bez fochow, bez wybierania kto jest lepszy kto gorszy, kto zasluguje kto nie.

Chcialas Eraja byc moderatorka - wystarczyło napisac. Chetnie bym ci oddala.ta funkcje. Jeśli chcesz.ja.nadal - jest twoja.

I tak, uwazam, ze nie trzeba bylo rozglaszac ze bedzie forum dla waskiego grona, gdzie bedziecie gadac bardziej prywatnie, zeby dziewczynon ktorych nie zapraszacie nie bylo przykro, a wystarczylo zaprosic te bardziej aktywne, zamiast otwierac rekrutacje na otwartym.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Eraja @Karolcia90 @M@gda

Dzięki kochane :* w takim razie nie panikuje i leżę sobie dalej ;) może jak się chłodniej zrobi to i opuchlizny nam zejdą :)
Aaaa i brzuch mi puchnie!!!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
A to fakt mi też przez ostatnie miesiące spuchł i to nawet bardzo ;) ale! pierwszy raz w życiu nie martwię się ze mi brzuch odstaje, odstaje bo musi odstawac i to jest piękne! :D

A teraz pytanie z innej beczki jak wpisujcie nick osoby poprzedzony @ to podstawia Wam się z automatu czy to zawsze trzeba z rączki wpisać? Taki ze mnie oto "techniczny" człowiek :)

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Eraja @Karolcia90 @M@gda

Dzięki kochane :* w takim razie nie panikuje i leżę sobie dalej ;) może jak się chłodniej zrobi to i opuchlizny nam zejdą :)

A to fakt mi też przez ostatnie miesiące spuchł i to nawet bardzo ;) ale! pierwszy raz w życiu nie martwię się ze mi brzuch odstaje, odstaje bo musi odstawac i to jest piękne! :D

A teraz pytanie z innej beczki jak wpisujcie nick osoby poprzedzony @ to podstawia Wam się z automatu czy to zawsze trzeba z rączki wpisać? Taki ze mnie oto "techniczny" człowiek :)

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja najczesciej wpisuje nick mniej wiecej.do polowy i potem wybieram z listy proponowanych.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry