reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Ajjj zostawmy juz ten temat.. Każdy ma swoje zdanie a punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Przez długi czas było tutaj sympatycznie i cieszmy się z tego, jednocześnie starając się tego nie popsuć :)
Ja osobiście nie udzielam się od kilku dni bo spuchlam jak balonik co nie schodzi przez noc i czuje się fatalnie. Mam mierzyć ciśnienie i udać się do szpitala gdy zacznie za wysoko mierzyć. Zdjęłam juz obrączkę bo bałam się ze zacznie mnie uciskac.
Jak u Was dziewczyny z puchnieciem?

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez ostatnio troszke popuchlam ale na szczescie niewiele i zchodzi mi tez przez kilka dni nie nosilam obraczki zobacze co bedzie cisnienie mam wporzadku wiec tyle spokojna jestem.
 
Ale jak masz taka nagla opuchlizne to moze zadzwon do lekarza. Bo takie zatrzymanie wody moze byc niebezpieczne. Moze bedzie chcial.cie zobaczyc.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dzwoniłam wczoraj. Powiedział, że jeśli ciśnienie nie wyskoczy mi w kosmos to mam odpoczywać i nogi w górę ;) Ciśnienie mierze z uporem maniaka i ciągle oscyluje w granicach 110/55. Jak na mnie to normalne.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez ostatnio troszke popuchlam ale na szczescie niewiele i zchodzi mi tez przez kilka dni nie nosilam obraczki zobacze co bedzie cisnienie mam wporzadku wiec tyle spokojna jestem.
To moze byc kwestia zatrzymania wody w organizmie, nie tylko cisnienia.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam serdecznie wszystkie forumowiczki,
Nie wiem czy jeszcze jest szansa abyście przyjęły mnie do swojego grona na otwartym wątku gdyż do końca ciąży zostało jeszcze 3 miesiące. Pewnie się to komuś nie spodoba ale podczytuje Was przez jakiś czas, nie raz miałam ochotę napisać ale po prostu się bałam. W tamtym roku poroniłam 3 razy na wczesnym etapie ciąży i już od razu szukałam wsparcia na forach które szybko opuszczałam po stracie. Mój strach polegał na tym ze tym razem znowu może być coś nie tak i po co zapeszać. Jak już miałam ochotę się odezwać to działo się coś niedobrego u którejś z Was i niechcialam się jednak przywitać. Trzymałam za to kciuki i podczytywałem czy wszystko jest dobrze. Wtedy tez nachodziły mnie obawy ze u mnie tez coś może się wydarzyć złego. Niestety ale jestem tylko człowiekiem i w ciąży tym bardziej targają mną różne emocje. Widziałam ze niektóre bardzo się zaprzyjaznilyscie. Co do życia prywatnego i do wątków zamkniętych to powiem tak nie moja sprawa, nie interesuje mnie to chyba ze ktos sam postanowi podzielić się prywatnymi sprawami. Trochę się dziwie jak któraś napisała tu ze dziwnie się czuła jak nowe osoby przychodziły do otwartego wątku o ciąży. Hm dla mnie forum otwarte jest po to żeby pisać lub czytać odnośnie określonego tematu wątku. Chyba ze jest jakiś regulamin co mówi inaczej, nie wiem, nie znam się aż tak. Wydawało mi się ze ktoś może dołączyć tez jak będzie po prostu na to gotowy, nie zależnie od czasu trwania wątku. Napisałam do jednej dziewczyny z forum i zaczęłyśmy pisać prywatnie a tu Was czytałam. Niestety jak ktoś tu wspomniał, ja jako osoba postronna zauwazylam ze niektóre osoby jak napisały posta były po prostu ignorowane co było przykre. Atmosfera jednak mimo wszystko była bardzo mila. Nie chce nikogo oceniać bo nie taka moja rola. Jeżeli mnie przyjmiecie tak późno będzie mi bardzo miło. Zawsze trzymałam kciuki za wizyty Wasze i kibicowałam, mam nadzieje ze teraz i za moje będziecie trzymać kciuki i będę mogła poczuć nie tylko czytając jak się wspieracie. Pozdrawiam Gosia


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@allime chłodniej zrobi? U mnie jest zimno i ja już nie chcę chłodniej [emoji6]! Na pewno sól przyczynia się do gromadzenia wody i puchnięcia, może coś jeszcze innego tak na Ciebie wpływa?

Na komórce muszę podać po @ nick (ale wyskakują mi sugerowane w słowniku w telefonie), a w komputerze też mi wyskakują sugestie i mogę wybrać z listy po nicku i "profilówce" [emoji6].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie dzisiaj całkiem ciepło i słoneczko świeci :) ale chodziło mi o to, że upały przejdą i ciesnienie atmosferyczne się unormuje.
Ja tez wole ciepło ale tak do 25 stopni powyżej jakoś się topie ;)

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc Dziewczyny. Nie bylo mnie chwilke bo kiepsko sie czuje. Ech. Boli mnie miednica, kosc lonowa. Ciezko mi sie wyprostowanej chodzi. Nie wiem co sie dzieje. To dopiero 7 m-c. Glownie poleguje, poza ogarnieciem podstawowych obowiazkow.
W pierwszej ciazy tez nagle zapuchlam i okazalo sie, ze nerki zaczely szwankowac.
 
Witam serdecznie wszystkie forumowiczki,
Nie wiem czy jeszcze jest szansa abyście przyjęły mnie do swojego grona na otwartym wątku gdyż do końca ciąży zostało jeszcze 3 miesiące. Pewnie się to komuś nie spodoba ale podczytuje Was przez jakiś czas, nie raz miałam ochotę napisać ale po prostu się bałam. W tamtym roku poroniłam 3 razy na wczesnym etapie ciąży i już od razu szukałam wsparcia na forach które szybko opuszczałam po stracie. Mój strach polegał na tym ze tym razem znowu może być coś nie tak i po co zapeszać. Jak już miałam ochotę się odezwać to działo się coś niedobrego u którejś z Was i niechcialam się jednak przywitać. Trzymałam za to kciuki i podczytywałem czy wszystko jest dobrze. Wtedy tez nachodziły mnie obawy ze u mnie tez coś może się wydarzyć złego. Niestety ale jestem tylko człowiekiem i w ciąży tym bardziej targają mną różne emocje. Widziałam ze niektóre bardzo się zaprzyjaznilyscie. Co do życia prywatnego i do wątków zamkniętych to powiem tak nie moja sprawa, nie interesuje mnie to chyba ze ktos sam postanowi podzielić się prywatnymi sprawami. Trochę się dziwie jak któraś napisała tu ze dziwnie się czuła jak nowe osoby przychodziły do otwartego wątku o ciąży. Hm dla mnie forum otwarte jest po to żeby pisać lub czytać odnośnie określonego tematu wątku. Chyba ze jest jakiś regulamin co mówi inaczej, nie wiem, nie znam się aż tak. Wydawało mi się ze ktoś może dołączyć tez jak będzie po prostu na to gotowy, nie zależnie od czasu trwania wątku. Napisałam do jednej dziewczyny z forum i zaczęłyśmy pisać prywatnie a tu Was czytałam. Niestety jak ktoś tu wspomniał, ja jako osoba postronna zauwazylam ze niektóre osoby jak napisały posta były po prostu ignorowane co było przykre. Atmosfera jednak mimo wszystko była bardzo mila. Nie chce nikogo oceniać bo nie taka moja rola. Jeżeli mnie przyjmiecie tak późno będzie mi bardzo miło. Zawsze trzymałam kciuki za wizyty Wasze i kibicowałam, mam nadzieje ze teraz i za moje będziecie trzymać kciuki i będę mogła poczuć nie tylko czytając jak się wspieracie. Pozdrawiam Gosia


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Hej,witaj na kiedy masz termin? :)Ja tam się nie przejmuje co one tam maja swoje jakies,jak masz ochotę to zawsze pisz i tyle,ja tak robię,po to jest forum żeby pisać i czytac posty :) pozdrawiam
 
reklama
Mi nogi puchną, kiedy się narobię. Ba! Zwykłe przetarcie kurzy i już mam baniaki. Feeee :/ Aż się kucnąć nie da. Wtedy nogi w górę i leżę jak sierotka :)
Takie mam tez troszkę podejrzenia ze może sobie sama to zrobiłam sprzątając.. z tym ze to trochę dziwne bo dopiero po dwóch dniach od wysiłku zrobiłam się balonikiem. Tak czy inaczej, bardzo mi przykro od dzisiaj ta przyjemność zostaje dla mojego męża ;)


Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry