reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Cześć Dziewczyny, tak sobie myślę, że należy się Wam kilka słów i czuję, że nie powinnam milczeć czytając to co piszecie od rana.
Jak słusznie zauważyłyście, część z nas przeniosła się w inne miejsce i stała się mniej aktywna. Powód? Mogę mówić za siebie: przerażała mnie ilość nowych forumowiczek, które wpadały tutaj w 6 czy 7mcu pisząc, ojej a ja was od początku czytam, ale dopiero się odzywam, albo ktoś kogo totalnie nie kojarzę ujawniał się z pytaniem o coś co działo się, u kogoś... totalna inwigilacja. Nie wiem jak Wam..ale mi to totalnie nie odpowiadało i przechodził mnie dreszcz.

Miałyśmy wątek zamknięty...ale tylko z nazwy i tutaj niestety ukłony należą się naszej administratorce @M@gda która z dobrego serca wpuszczała na zamknięty praktycznie każdego, mimo wyraźnego sprzeciwu dużej części osób z grupy. To już nie jest moderowanie....to jest robienie sobie folwarku z czegoś co jest dobrem wspólnym, a na to się stanowczo nie zgadzam. Dziewczyny dzieliły się takimi tematami na zamkniętym, że aż strach, że ktoś niepowołany mógł to przeczytać. Więc rozpoczęły się kilka tyg temu rozmowy na temat nowego zamkniętego...ale takiego z prawdziwego zdarzenia, gdzie znalazły by się osoby zaufane, piszące często i aktywne. Skończyło się jak się skończyło i nie Magda, to nie była kwestia niecierpliwości.

Nie chcę się odnosić do komentarzy, że to chore co zrobiłyśmy, że to dziwne, że niesprawiedliwe itp. Taka była nasza decyzja.

Na koniec.. 3mam bardzo mocno kciuki za Wasze ciąże, oby wszystkie zakończyły się w terminie i szczęśliwie a dzieciaczki były najcudowniejsze na świecie :)

PS. Wrzucam ten post na wszystkie nasze fora, pomimo tego, że Magda napisała wyraźnie, wolałaby, żeby nie komentować tego na żadnym wątku, tak jak to się dzieje, żeby nie było obrażania.
 
reklama
Ja jestem od poczatku szkoda mi bo znam was od tych 2 testowych kreseczek heh chociaz czesto nikt nie reagowal na mojego posta. Ja rozumiem dziewczyny ze sie zzylyscie w pare osob i chcecie swoj watek nie mam nic przeciwko ale moglybyscie czasem sie odezwac i u nas. Powodzonka szczesliwego rozwiazania. Moim zdaniem bez sensu sie tak atakowac. Milego dnia☺
 
Cześć Dziewczyny, tak sobie myślę, że należy się Wam kilka słów i czuję, że nie powinnam milczeć czytając to co piszecie od rana.
Jak słusznie zauważyłyście, część z nas przeniosła się w inne miejsce i stała się mniej aktywna. Powód? Mogę mówić za siebie: przerażała mnie ilość nowych forumowiczek, które wpadały tutaj w 6 czy 7mcu pisząc, ojej a ja was od początku czytam, ale dopiero się odzywam, albo ktoś kogo totalnie nie kojarzę ujawniał się z pytaniem o coś co działo się, u kogoś... totalna inwigilacja. Nie wiem jak Wam..ale mi to totalnie nie odpowiadało i przechodził mnie dreszcz.

Miałyśmy wątek zamknięty...ale tylko z nazwy i tutaj niestety ukłony należą się naszej administratorce @M@gda która z dobrego serca wpuszczała na zamknięty praktycznie każdego, mimo wyraźnego sprzeciwu dużej części osób z grupy. To już nie jest moderowanie....to jest robienie sobie folwarku z czegoś co jest dobrem wspólnym, a na to się stanowczo nie zgadzam. Dziewczyny dzieliły się takimi tematami na zamkniętym, że aż strach, że ktoś niepowołany mógł to przeczytać. Więc rozpoczęły się kilka tyg temu rozmowy na temat nowego zamkniętego...ale takiego z prawdziwego zdarzenia, gdzie znalazły by się osoby zaufane, piszące często i aktywne. Skończyło się jak się skończyło i nie Magda, to nie była kwestia niecierpliwości.

Nie chcę się odnosić do komentarzy, że to chore co zrobiłyśmy, że to dziwne, że niesprawiedliwe itp. Taka była nasza decyzja.

Na koniec.. 3mam bardzo mocno kciuki za Wasze ciąże, oby wszystkie zakończyły się w terminie i szczęśliwie a dzieciaczki były najcudowniejsze na świecie :)

PS. Wrzucam ten post na wszystkie nasze fora, pomimo tego, że Magda napisała wyraźnie, wolałaby, żeby nie komentować tego na żadnym wątku, tak jak to się dzieje, żeby nie było obrażania.
Juz ci odpisalam na zamknietym Digital. Zalozenie zamknietego bylo, zeby nikt kto sie nie udziela nie podczytywal, ale te co pisza zeby mogly z nami gadac nawet jak sa mniej aktywne. Ja nie podejmowalam sie selekcji - trzeba bylo liste zrobic na ekskluzywne forum i adminka by je wam zalozyla.

Napisalyscie i mimo ze nadal w zalobie bylam i nie zamierzalam wracac na forum to sie z nia skontaktowalam i powstalo. Nie ode mnie zalezy termin realizacji takiego forum, a ze trwalo to tydzien... nie mam na to wplywu.

Pisalam wam tez, ze moderacja grudniowek to nie zaszczytan funkcja, ktora sobie w cv wpisze, wiec po 1. mowilam ze mozecie mnie zmienic, po 2. Wybacz, ze mialam wzniejsze sprawy na glowie niz wasz zamkniety temat, a adminka nie jest yeti, ze nie mozna sie z nia skontaktowac.

Koniec koncow i tak byscie odeszly. Nie na fb to na calkiem zamkniety, przeznaczony tylko dla 20 osob.

I ja nie mam wam tego za zle, was juz tu nie ma. To wasza decyzja. Poszlyscie szkoda i tyle.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@M@gda tak jak napisałam. Skoro Ci ciąży ta funkcja to po prostu zastanów się czy nie warto zrezygnować, dla dobra Twojego i spokoju na forum bo niestety wprowadzasz nerwową atmosfere.
Wszystkie bardzo wspolczulysmy Ci śmierci Taty, ale proszę nie używaj swojej żałoby jako argument w takiej blachej sprawie bo to aż przykre.
 
@M@gda tak jak napisałam. Skoro Ci ciąży ta funkcja to po prostu zastanów się czy nie warto zrezygnować, dla dobra Twojego i spokoju na forum bo niestety wprowadzasz nerwową atmosfere.
Wszystkie bardzo wspolczulysmy Ci śmierci Taty, ale proszę nie używaj swojej żałoby jako argument w takiej blachej sprawie bo to aż przykre.
Ja juz raz zrezygnowalam. Ale kazalyscie mi sie nie obrazac. Powiedzialam, ze jak ktos uwaza ze bedzie lepszy - niech sie zglosi i jakos nikt reki nie podniosl w gore.

I tak, mialam o czym myslec, a nie o waszych fochach.

W zaden sposob nie mam wam za zle ze sie przenioslyscie bo zrobilybyscie to i tak, kierunek bylby tylko inny.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja juz raz zrezygnowalam. Ale kazalyscie mi sie nie obrazac. Powiedzialam, ze jak ktos uwaza ze bedzie lepszy - niech sie zglosi i jakos nikt reki nie podniosl w gore.

I tak, mialam o czym myslec, a nie o waszych fochach.

W zaden sposob nie mam wam za zle ze sie przenioslyscie bo zrobilybyscie to i tak, kierunek bylby tylko inny.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Tutaj w takim razie tez sprostuje Twoja wypowiedź. Ty NIGDY nie zrezygnowałaś. Używałaś tekstu "że jak ktoś chce być moderatorem to oddasz" jako argumentu w dyskusji, która toczyłaś w taki a nie inny sposób. Jak ktoś rezygnuje to pisze otwarcie rezygnuje z tej funkcji wybierzcie kogoś innego. Nikt tez Ci nie pisał byś się nie obrażała, a jedynie to żebyś nie używała takich argumentów. to tyle
 
Bylo milo i przyjemnie teraz sie robi kiepsko brak słów. Magda nie daj sie nie twoja wina i tak zrobilas przysluge do ktorej w swojej sytuacji nie maials glowy wiec..
 
Hej :) ostatnio tu było dość cicho a teraz to nie wiem o co chodzi,jestem nie w temacie :p w każdym bądź razie powodzenia na wizytach jeśli ktoś ma :) ja odkąd zostałam w domu i nie chodzę na zajęcia to czuje się lepiej i moje niunie bardziej aktywne:)
Teraz moge sie zabrac pomału za układanie i pranie ciuszków no i zacząć zakupy już tak aby mieć wszystko przygotowane i w listopadzie nic nie robić specjalnego,bo pewnie będzie już ciężej.
Ostatnio zakupiłam laktator medela swing max double taki na dwie piersi i mam nadzieje,ze się sprawdzi:) miłego dnia
 
Tutaj w takim razie tez sprostuje Twoja wypowiedź. Ty NIGDY nie zrezygnowałaś. Używałaś tekstu "że jak ktoś chce być moderatorem to oddasz" jako argumentu w dyskusji, która toczyłaś w taki a nie inny sposób. Jak ktoś rezygnuje to pisze otwarcie rezygnuje z tej funkcji wybierzcie kogoś innego. Nikt tez Ci nie pisał byś się nie obrażała, a jedynie to żebyś nie używała takich argumentów. to tyle
Dla mnie jest to jednoznaczne. Uwazacie ze zle to robie, to mnie zmiencie i wydaje mi sie ze to wtedy tez napislam, ale na telefonie nie bede szukać, bo nie mam jak. Napisalam ze oddam ta funkcje temu komu wydaje sie ze spelni ja lepiej i juz i cisza.

Bo ja nie posegreguje ludzi i juz. Ktos to zrobi - prosze bardzo. Ale osbny watek wam zalylam. Chciaz jak juz pisalam, administrator to nie yeti i samemu tez mozna sie z nim skontaktowac.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Bylo milo i przyjemnie teraz sie robi kiepsko brak słów. Magda nie daj sie nie twoja wina i tak zrobilas przysluge do ktorej w swojej sytuacji nie maials glowy wiec..
Owszem, moja wina bylo, ze sie na to zgodzilam.

Zostalam moderatorem z tych samych powodow dla ktorych teraz jestem atakowana - bo jestem.spolecznikiem i zaczelam prowadzic kalendarz. Z tego samego powodu nie chcialam sama robic segregacji. Ja takich rzeczy nie lubie.

Szkoda, ze wychodzi, ze jestem winna, trudno.

Dziewczyny maja na tyle gadane, ze mnie przegadaj po tysiackroc, a ja nie bede sie dalej bronic, bo nie czuje sie winna. A pogladow nie zmienie, bo ktos na mnie naciska.

I mimo wszystko Rosiczka, nadal jestescie tu mile widziane mimo, ze same sie oddzielilyscie.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry