reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
To chyba mój telefon nie obsługuje takiej opcji ;)

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie, w telefonie raczej tego nie ma. Na kompie natomiast chętnie z takiej opcji uzupełniania korzystam ;) Bo zaraz coś przekręcam i piszę gdzie nie trzeba :)

Co do puchnięcia. Ogranicz sól. To taka podstawa. ;)
 
A takie pytanie techniczne,ze tak to nazwę. jak wyłączyć powiadomienia na maila? Od początku jak tu się zarejestrowałam do otrzymuje na maila powiadomienia,ze ktoś coś napisał na forum,szukałam w ustawieniach,ale nie wiem to cały czas mi przychodzi i zaczyna mnie wkurzać :(
Można w ustawieniach (ale chyba tylko na kompie). Ja natomiast przewijam otrzymanego maila. Na końcu drobnym druczkiem jest: jeśli nie chcesz dostawać e-maili

1504877437-aaaaaa.png


I już cisza na poczcie ;)
 
Nie, w telefonie raczej tego nie ma. Na kompie natomiast chętnie z takiej opcji uzupełniania korzystam ;) Bo zaraz coś przekręcam i piszę gdzie nie trzeba :)

Co do puchnięcia. Ogranicz sól. To taka podstawa. ;)
Dzięki czyli to nie jest wina mojego ciulowego telefonu ;)
W ogóle nie używam soli (z powodu innych przyczyn zdrowotnych ograniczylismy juz dawno z moim mężem) i staram się pić i pić i pić. Mój lekarz o tyle był zdziwiony ze do tej zero opuchlizny a tu jednego dnia niewiadomo skąd aż tak silne i na wszystkich kończynach. No ale może zbliża się ostatni trymestr i Jaś postanowił pokazać że nie jest taki do końca grzeczny ;)

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Można w ustawieniach (ale chyba tylko na kompie). Ja natomiast przewijam otrzymanego maila. Na końcu drobnym druczkiem jest: jeśli nie chcesz dostawać e-maili

1504877437-aaaaaa.png


I już cisza na poczcie ;)
Ok,dzięki spróbuje to,na telefonie mam dostęp normalnie do ustawień ale tam nie jest zaznaczone,ze chce otrzymywać te e-maile a i tak otrzymuje. Ja nie używam kompa w ogóle tylko tel,laptop to do nauki i tyle,tak leży w szufladzie :) a co do tego z @allime to tez nie sadze,ze to działa na kompie tylko,bo ja zawsze jak wpisuje @i tylko literkę lub kilka to pojawia się cała lista i można z niej wybrać użytkownika.
 
Dzięki czyli to nie jest wina mojego ciulowego telefonu ;)
W ogóle nie używam soli (z powodu innych przyczyn zdrowotnych ograniczylismy juz dawno z moim mężem) i staram się pić i pić i pić. Mój lekarz o tyle był zdziwiony ze do tej zero opuchlizny a tu jednego dnia niewiadomo skąd aż tak silne i na wszystkich kończynach. No ale może zbliża się ostatni trymestr i Jaś postanowił pokazać że nie jest taki do końca grzeczny ;)

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Mi nogi puchną, kiedy się narobię. Ba! Zwykłe przetarcie kurzy i już mam baniaki. Feeee :/ Aż się kucnąć nie da. Wtedy nogi w górę i leżę jak sierotka :)
 
Nie, w telefonie raczej tego nie ma. Na kompie natomiast chętnie z takiej opcji uzupełniania korzystam ;) Bo zaraz coś przekręcam i piszę gdzie nie trzeba :)

Co do puchnięcia. Ogranicz sól. To taka podstawa. ;)
Eraja ma racje, ja glownie z kompa korzytam i tam jest ta opcja. Z telefonu dosc rzadko, wiec nie jestem pewna.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@allime chłodniej zrobi? U mnie jest zimno i ja już nie chcę chłodniej [emoji6]! Na pewno sól przyczynia się do gromadzenia wody i puchnięcia, może coś jeszcze innego tak na Ciebie wpływa?

Na komórce muszę podać po @ nick (ale wyskakują mi sugerowane w słowniku w telefonie), a w komputerze też mi wyskakują sugestie i mogę wybrać z listy po nicku i "profilówce" [emoji6].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki czyli to nie jest wina mojego ciulowego telefonu ;)
W ogóle nie używam soli (z powodu innych przyczyn zdrowotnych ograniczylismy juz dawno z moim mężem) i staram się pić i pić i pić. Mój lekarz o tyle był zdziwiony ze do tej zero opuchlizny a tu jednego dnia niewiadomo skąd aż tak silne i na wszystkich kończynach. No ale może zbliża się ostatni trymestr i Jaś postanowił pokazać że nie jest taki do końca grzeczny ;)

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Ale jak masz taka nagla opuchlizne to moze zadzwon do lekarza. Bo takie zatrzymanie wody moze byc niebezpieczne. Moze bedzie chcial.cie zobaczyc.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry