reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

A my pojechaliśmy pilnować dzieci znajomych bo mają rocznicę ślubu i zostawili nas z 3 latkiem i 8 miesięcznym. I ten mały od wyjścia rodziców popadł nam w taką histerie że mieliśmy już na myśli żeby wracali. Ale mój mąż uspil go na rękach i od pół godziny śpi :) a oni poszli do teatru i aż szkoda żeby musieli rezygnować. Trzymajcie kciuki żeby następnej akcji nie było :)
 
reklama
Odebralam wyniki z laboratorium glukoza, morfologia i mocz super. Robicie Wy co miesiac TSH? Ja tak. I zawsze wynosil w granicach 1.5 a dzis mi wyszlo 2.65. W piatek ma wizyte ale moze Ktoras ma doswiadczenie i wiedze na ten temat?
 
Dziewczyny ja już po wizycie. Byłam pierwszy raz u tego lekarza, bardzo fajny taki młody sympatyczny, śmiał się jak mu powiedziałam że mi wieczorami krocze wibruje [emoji23] generalnie moja była lekarka jest jakaś dziwna ten lekarz już jako drugi powiedział, że acardu mam nie odstawiać, dziecko tamta źle mierzyła ( ten jest jednym z bardziej polecanych lekarzy jeżeli chodzi o prenatalne więc mu wierzę). Młoda waży 640 gram, szyjka 35 mm rozwarcie zewnętrzne na opuszek, wewnętrzne zamknięte. Ja według dzisiejszego warzenia mam -0,5 kg od początku ciąży [emoji4] kolejna wizyta u niego 20.09, ale dał mi swój numer i powiedział że zawsze mogę dzwonić albo pisać jakby coś się działo. [emoji4]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje :)
Ja dzisiaj cały dzień na nogach i teraz już na nic nie mam siły. Boli mnie dzisiaj cały dzień głowa i ogólnie nie najlepiej się czuje. Ja od początku ciąży przytyłam 5 kg i lekarz mówił, że to w porządku.
 
Dziewczyny, odszukałam sobie mojego posta z 18.08 gdzie lekarce wyszło że Pola waży ponad 600 gram, a dzisiaj lekarzowi też wyszło ponad 600 i trochę się zeschizowałam i nie wiem co mam myśleć o tym :-( bo że co, ona nie urosła nic przez 12 dni? Na prenatalnych miała 421g 8.08...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie miałam nigdy kłopotów z tarczyca i tsh robiłam tylko raz na początku ciązy.
Gie_er waga jest szacunkowa, obliczona na postawie pomiarów głowy, brzucha i kości udowej. żeby dokładnie porównać trzeba tego samego lekarza i sprzętu, tu mm w jedną lub druga stronę robi różnicę. Jeśli się niepokoisz to za dwa tygodnie powtórz usg u tego samego doktora.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja nie miałam nigdy kłopotów z tarczyca i tsh robiłam tylko raz na początku ciązy.
Gie_er waga jest szacunkowa, obliczona na postawie pomiarów głowy, brzucha i kości udowej. żeby dokładnie porównać trzeba tego samego lekarza i sprzętu, tu mm w jedną lub druga stronę robi różnicę. Jeśli się niepokoisz to za dwa tygodnie powtórz usg u tego samego doktora.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Mam u niego wizytę 20 września, obstawiam, że tamta źle pomierzyła , bo ona nie sprawdzała nic, poza wyglądem buzi i biciem serca, a on przepływy przez łożysko i całą resztę bardziej fachowo,no nic mam nadzieję, że wszystko ok, on dzisiaj jak dopytywałam powiedział tylko, że mieści się w normie, ale po prostu jakimś gigantem nie jest.
 
A ja wróciłam do domu pizzę zamówiłam i czekam bo mam smak na nią
U młodszego syna byłam na zebraniu listę z wyprawka dostałam i trochę w szoku jestem że aż tyle tego jutro wszystko kupie i podręczniki tez i zostanie mi skompletowanie wyprawki dla młodej tylko

Mam u niego wizytę 20 września, obstawiam, że tamta źle pomierzyła , bo ona nie sprawdzała nic, poza wyglądem buzi i biciem serca, a on przepływy przez łożysko i całą resztę bardziej fachowo,no nic mam nadzieję, że wszystko ok, on dzisiaj jak dopytywałam powiedział tylko, że mieści się w normie, ale po prostu jakimś gigantem nie jest.
U mnie też waga różna jest na prenatalnych pod koniec lipca mała ważyła 500g a jak poszłam do mojego gina tydzień temu to mu tez wyszło 500g i tez mu inaczej wychodzą wymiary, i mi się wydaje że tu zależy od sprzętu jaki lekarz posiada w gabinecie
 
Ja nie miałam nigdy kłopotów z tarczyca i tsh robiłam tylko raz na początku ciązy.
Gie_er waga jest szacunkowa, obliczona na postawie pomiarów głowy, brzucha i kości udowej. żeby dokładnie porównać trzeba tego samego lekarza i sprzętu, tu mm w jedną lub druga stronę robi różnicę. Jeśli się niepokoisz to za dwa tygodnie powtórz usg u tego samego doktora.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja również tsh tylko na początku
 
reklama
A ja wróciłam do domu pizzę zamówiłam i czekam bo mam smak na nią
U młodszego syna byłam na zebraniu listę z wyprawka dostałam i trochę w szoku jestem że aż tyle tego jutro wszystko kupie i podręczniki tez i zostanie mi skompletowanie wyprawki dla młodej tylko


U mnie też waga różna jest na prenatalnych pod koniec lipca mała ważyła 500g a jak poszłam do mojego gina tydzień temu to mu tez wyszło 500g i tez mu inaczej wychodzą wymiary, i mi się wydaje że tu zależy od sprzętu jaki lekarz posiada w gabinecie
Dziękuję [emoji7]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry