reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Dzień dobry :)
Ja dziś w miarę dobrze spałam, o 6:00 zadzwonil budzik Męża i wstał szybciutko, poszedł do salonu i siedzi tak cicho, myślę sobie co on tam wyczynia - a mój kochany po cichutku skupiony układa puzzle :) ale nas wzięło, sprawia nam to tyle radości, że hej. Skończymy ten obraz (zawiśnie u nas w sypialni, bo oddaje taki "spokój") po czym kupujemy jakieś nadające się do Lenki do pokoju i ułożymy coś dla Niej :)
Boże, nutella! Ja kupiłam swoją dobre kilka miesięcy temu i zapomniałam, zaraz bede grzebać w szafce, bo wiem gdzie stoi :)
Dziś w planach kupno łóżeczka i materaca :) czy kupujecie łóżeczko z całym opuszczonym bokiem czy tylko wyjmowanymi szczebelkami? Czy z możliwością doczepienia kółek? :)
Powodzenia na wizytach Kochane!
 
reklama
Przeczytałam i też chcę nutelle [emoji23]

m3sx3e3k25iia4nv.png
Ty już po śniadaniu, zostaw nutelle [emoji23]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Marti92 właśnie sobie uświadomiłam, że ja też MUSZĘ zjeść kanapkę z nutellą [emoji23][emoji6] właśnie dopisałam do listy zakupowej [emoji6]. Mam olbrzymią nadzieję, że zanim obudzę się drugi raz jakimś dziwnym cudem znajdzie się ona w domu [emoji16].

@bea25ta nie martw się o pralkę tylko może na spokojnie rozłóż to pranie na kilka dni? Pralka pralką, ale dla Ciebie to też będzie męczące tak wszystko na raz [emoji6]

Jakby się dało to chętnie przesłałabym Wam część zawartości mojej lodówki.. Mąż się nabija, że od kiedy jestem w ciąży to chyba się boję głodu [emoji12] kupuję jakieś niewyobrażalnie duże ilości jedzenia, których nie jesteśmy w stanie przerobić.. A ja po prostu zjadłabym wszystko na raz [emoji16] i tak kupuję co mi wpadnie w oko [emoji6]..

Wracam jeszcze na godzinkę spać [emoji6]. Miłego dnia [emoji16][emoji16]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Coś niedziela nie sprzyjała spokojowi w związkach.. U nas awantura od rana wisiała w powietrzu i jak wybuchnęliśmy to się nam tylko goście "chowali po kątach".. Było mi strasznie wstyd za taką spinę przy innych, że się nie powstrzymałam do chwili, aż zostaniemy sami, ale w ciąży szybciej wybucham i trudniej mi się uspokoić.. Niby się dogadaliśmy, dziś było ok, ale z racji zbliżającej się wielkimi krokami wyprawy do teściów jestem już rozdrażniona i podejrzewam poranną powtórkę z rozrywki (zwłaszcza, że będę niewyspana.. Od 3 godzin się kręcę.. Ale przynajmniej nadrobiłam forum [emoji6]). Poproszę o kciuki by mąż zachował więcej zimnej krwi niż ja i nie dał się sprowokować [emoji6] (i grzecznie wykonał listę zadań którą mu przygotowałam na jutrzejsze przedpołudnie [emoji23])..

@Millo mam nadzieję, że każdy kolejny dzień będzie się tak samo podobał, a Ty szybko odpuścisz stres i obawy. Jak Leo to wyczuje to szybko mu entuzjazm opadnie i będziecie oboje się męczyć z tematem przedszkola.. A jest to dla niego najlepsze rozwiązanie [emoji6].

@MagMag świetny wózek [emoji6]. A masz jakieś zdjęcie łóżeczka [emoji6]? Szukam inspiracji, teściowa bardzo chce kupić JUŻ i musimy się na coś zdecydować [emoji6] (choć początkowo będziemy korzystać z dostawki [emoji6] tak myślę [emoji6]) .

@Rossiczka miłego odpoczynku u mamy [emoji6] na długo zostajesz [emoji6]? Życzę, żeby prognozy się sprawdziły i pogoda dopisała [emoji6]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
Jutro wieczorem już wracamy :-) tęsknię za T. :-(
 
@maggie91 ja kupuję takie z wyjmowanymi szczebelkami, a potem można całkiem bok zdjąć i jest tapczanik :)

@Karolcia90 to my tak samo mamy z lodówką. Z tym że u nas ja sama wszystko pożeram xD A żarcia jak dla pułku wojska xD

A u mnie jest nutella :D No może nie tyle nutella co krem wedlowski :) Kupujemy ten ciemny bo dla mnie cała reszta jest za słodka ^^ I tak sobie podjadam codziennie poł bułeczki [emoji14]

@Ankuś wy dziś z pieskiem próbujecie na zabieg, tak? Dobrze pamiętam?

@Rossiczka a jak Twoje dłonie? Lepiej już?

Wizytującym życzę pięknie stukających serduszek :) Ja wczoraj słyszałam swoje. Ciśnie jak pożądna pompa <3
 
Karolcia kciuki zaciśniete za meza by podołal i by obylo sie bez dodatkowych klotni:)
Maggie my mamy lozeczko z wyjmowanym bokiem i takie tez polecam:)

Ja tez juz nie spie bo mąz pojechal na 6:30 czatować pod Biedre zeby kupic ten drewniany wieszak rame z gazetki:D i sie udalo:)jupiij


Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wysłałam męża do pracy,wypiłam wodę z cytryna i jeszcze bardziej mnie ciągnie na ta nutelle :( idę się zdrzemnąć jeszcze przed zajęciami,ale nie wiem jak przeżyje drugi raz po przebudzeniu,ze jednak tej nutelli nie ma :( będę musiała coś wymyślić innego na śniadanie,a nutelle kupić po południu :D
Miłego dnia i powodzenia na wizytach.
 
reklama
@Eraja to jakieś mocnozaognione uczulenie. Leki na alergie pomagają, bo nie drapie się więc powoli się odnawia skóra. Ale dłoni do reklamy jeszcze nie mam ;-)

Co do łóżeczka ja jestem z klupsia zadowolona. Ja mam z wyjmowanymi szczebelkami. Mogę dziecko i tak potrafi wypaść w nocy. Tobiasz tak się przez sen kręci.

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry