reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Coś niedziela nie sprzyjała spokojowi w związkach.. U nas awantura od rana wisiała w powietrzu i jak wybuchnęliśmy to się nam tylko goście "chowali po kątach".. Było mi strasznie wstyd za taką spinę przy innych, że się nie powstrzymałam do chwili, aż zostaniemy sami, ale w ciąży szybciej wybucham i trudniej mi się uspokoić.. Niby się dogadaliśmy, dziś było ok, ale z racji zbliżającej się wielkimi krokami wyprawy do teściów jestem już rozdrażniona i podejrzewam poranną powtórkę z rozrywki (zwłaszcza, że będę niewyspana.. Od 3 godzin się kręcę.. Ale przynajmniej nadrobiłam forum [emoji6]). Poproszę o kciuki by mąż zachował więcej zimnej krwi niż ja i nie dał się sprowokować [emoji6] (i grzecznie wykonał listę zadań którą mu przygotowałam na jutrzejsze przedpołudnie [emoji23])..

@Millo mam nadzieję, że każdy kolejny dzień będzie się tak samo podobał, a Ty szybko odpuścisz stres i obawy. Jak Leo to wyczuje to szybko mu entuzjazm opadnie i będziecie oboje się męczyć z tematem przedszkola.. A jest to dla niego najlepsze rozwiązanie [emoji6].

@MagMag świetny wózek [emoji6]. A masz jakieś zdjęcie łóżeczka [emoji6]? Szukam inspiracji, teściowa bardzo chce kupić JUŻ i musimy się na coś zdecydować [emoji6] (choć początkowo będziemy korzystać z dostawki [emoji6] tak myślę [emoji6]) .

@Rossiczka miłego odpoczynku u mamy [emoji6] na długo zostajesz [emoji6]? Życzę, żeby prognozy się sprawdziły i pogoda dopisała [emoji6]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam łożysko na przedniej ścianie i czasem czuje super az brzusio skacze a czasem takie słabe.Któraś z was tak ma?
Tak ja też mam na przedniej ścianie i mam identycznie. [emoji4] czasami cały brzuch podskakuje lub fragment, np dzisiaj u ginekolog jak słuchała serduszka, to aż głowica podskakiwała [emoji3] a czasami nawet cały dzień jest taki spokojniejszy i ledwo co wyczuwam ruchy.
 
A ja się obudziłam i zachciało mi się nutelli,chciałam kanapkę a tu nie ma nutelli :( jak żyć. Wypiłam kakao i siedzę,nie möge zasnac :hmm:
Przeczytałam i też chcę nutelle [emoji23]

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Ja też już po pobudce, coś mi telefon wariował w nocy i koniec spania :-/ czekam aż letrox się wchłonie i idę szamać ;-)
Dzisiaj mam dużo zalatwień od rana więc na nudę narzekać nie będę ;-)
Za wizytujące trzymam kciuki!!!
Miłego dnia!
 
Ja dzis w planacg wyprac wszystko co dla Jagody kupilam ciekawe czy pralka da rade. Czeka mnie zlozenie basenu to jest nie male wyzwanie umyc juz po oproznieniu takiego giganta
 
reklama
Cześć!

Nie wiem czy ktoś dzisiaj wizytuje, ale tak czy siak trzymam kciuki.

Mnie też zakupy czekają bo w lodówce prawie pusto.

Miłego dnia.
 
Do góry