reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
MrsMalec a co to jest w tej paczce?:)

No wiec Leo zadowolony byl w przedszkolu:)Przyszlam po Niego i zszedl usmiechniety i "mama moi kolegi płakaly a ja nie":) i Dominik mi psul klocki i wylał zupe na podloge.Pani wydaje sie spoko:)Mam nadzieje ze sie Mu nie znudzi Przedszkole i bedzie chetnie chodzil.Poki co mi na chwile ulzylo:)ufff.Dzieki Babeczki:*

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
MrsMalec a co to jest w tej paczce?:)

No wiec Leo zadowolony byl w przedszkolu:)Przyszlam po Niego i zszedl usmiechniety i "mama moi kolegi płakaly a ja nie":) i Dominik mi psul klocki i wylał zupe na podloge.Pani wydaje sie spoko:)Mam nadzieje ze sie Mu nie znudzi Przedszkole i bedzie chetnie chodzil.Poki co mi na chwile ulzylo:)ufff.Dzieki Babeczki:*

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Kostki do zdjęć ;) np jak robisz dzieciaczkowi zdjęcie to ukladasz np . Ze Ma 2 miesiące ;)

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Millo cieszę się że Twojemu synkowi podobał się dzień w przedszkolu, Ty się na pewno też niedługo przyzwyczaisz :)
Ja dziś się wreszcie umówiłam na paznokcie, bo już mam takie szpony, że hej! Wczoraj z mężem wróciliśmy do starych ukochanych zabaw i zaczęliśmy układać puzzle :) mierzymy się z 4tys wodospadami. W mieszkaniu mamy powieszonych kilka "obrazów" z naszych puzzli. Bardzo lubimy w ten sposób spędzać czas razem :)
Podgrzewam gulasz z wczoraj. Dziś chodzę non stop na głodzie i coś podjadam, eh.
 
1503932888-aaaaaa.jpeg

Taka niespodzianka od meża na przeprosiny . Poczta kwiatowa zawitala u mnie . I co przyjąć przeprosiny ?

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry