reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Od 12 h wydzwania przeprasza caly czas .. ciezko mi tak go trzymac ze zla jestem na niego

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
Co to 12h przepraszania. Niech sie wykaze. Ja swojemu dalej nie wybaczylam i trochę go zlewam specjalnie; )
No ale decyzja należy do Ciebie, czy chcesz żeby mu wszystko łatwo przychodziło czy wolisz jak zapamięta ta lekcję i dasz mu delikatny wycisk :)
 
1503932888-aaaaaa.jpeg

Taka niespodzianka od meża na przeprosiny . Poczta kwiatowa zawitala u mnie . I co przyjąć przeprosiny ?

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
Śliczne, ale nie odpuść mu za latwo.
 
Od 12 h wydzwania przeprasza caly czas .. ciezko mi tak go trzymac ze zla jestem na niego

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
Malec, przykro mi to pisać, ale dla mnie to bardzo słabo wygląda. Może Ci nawrzucać z tak błachego powodu, zachowywać się jak dziecior, potem przyśle kwiatki i jest ok? I tak rozumiem za każdym razem..bo skoro na Ciebie bukiet zadziała to po co zrozumieć i zmienić zachowanie jak wystarczy wydać 150zł. Słabe to..
Poza tym, rozumiem, że chcesz się poradzić na forum, ale jesteś dorosła, masz męża za moment będziesz miała dziecko, a pytasz w sumie obcych kobiet, które nie znają ani Ciebie ani męża ani kontekstu, czy masz przyjąć przeprosiny? Musisz to sama wiedzieć.
 
Malec, przykro mi to pisać, ale dla mnie to bardzo słabo wygląda. Może Ci nawrzucać z tak błachego powodu, zachowywać się jak dziecior, potem przyśle kwiatki i jest ok? I tak rozumiem za każdym razem..bo skoro na Ciebie bukiet zadziała to po co zrozumieć i zmienić zachowanie jak wystarczy wydać 150zł. Słabe to..
Poza tym, rozumiem, że chcesz się poradzić na forum, ale jesteś dorosła, masz męża za moment będziesz miała dziecko, a pytasz w sumie obcych kobiet, które nie znają ani Ciebie ani męża ani kontekstu, czy masz przyjąć przeprosiny? Musisz to sama wiedzieć.
Ja się pytam w sensie zeby poznac opinie co one by zrobiły . Sama podejme decyzje czy mu puszcze to latwo czy nie .

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja już po wizycie. Lekarz trochę mnie uspokoił.Zbadał dokładnie i powiedział, że nic złego się nie dzieje. Szyjka rzeczywiście trochę się skróciła dlatego mam teraz więcej odpoczywać. A te ostatnie plamienia mogły być spowodowane stresem jak i tym, że ostatnio zbyt się nie oszczędzałam. Sara ma już 710 g. i wszystko jest dobrze :)
 
Do góry