reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

[emoji23] [emoji23] [emoji23]
Mi do perfekcyjnej pani domu daleko, chociaż dzisiaj na błysk wysprzatane ;-)
Na szczęście nikt mi kurzu nigdy nie wytyka [emoji23]

Moja mama za to rozmiar pedantka, my się śmiejemy ze z domu muzeum by zrobiła. Biedna ostatnio pojechała do nowego domu chrzesniaka, z ciekawości chciała zobaczyć maszynę do chleba, a tam pleśń .... Biedna od razu do mnie dzwoniła, tak to przeżyła
Ja to się w roli pani domu nigdy nie odnajdę, zawsze sobie powtarzam że moja artystyczna dusza mi nie pozwala odnaleźć się w obowiązkach domowych [emoji28] Nie pomaga fakt, że mamy najbardziej niepraktycznie urządzone mieszkanie ever :D Od jasnych gładkich błyszczących płytek na połowie mieszkania, po jasne gładkie płyty szklane w kuchni i ten piekarnik ze stali i szkła na których widać każde maźnięcie i nawet specjalne preparaty zostawiają smugi :D No nie ma opcji żeby codziennie było czysto :D Na szczęście rodzice mi nie narzucają jak mam żyć i jak mocno ma lśnić moja podłoga, ale teściowie to już inna bajka [emoji39]

yuudhqvkh0cpri5e.png
 
reklama
Ja to się w roli pani domu nigdy nie odnajdę, zawsze sobie powtarzam że moja artystyczna dusza mi nie pozwala odnaleźć się w obowiązkach domowych [emoji28] Nie pomaga fakt, że mamy najbardziej niepraktycznie urządzone mieszkanie ever :D Od jasnych gładkich błyszczących płytek na połowie mieszkania, po jasne gładkie płyty szklane w kuchni i ten piekarnik ze stali i szkła na których widać każde maźnięcie i nawet specjalne preparaty zostawiają smugi :D No nie ma opcji żeby codziennie było czysto :D Na szczęście rodzice mi nie narzucają jak mam żyć i jak mocno ma lśnić moja podłoga, ale teściowie to już inna bajka [emoji39]

yuudhqvkh0cpri5e.png
Jak ma do mnie przyjechac teściowa to mówię, że będzie sanepid. Niby nic, a tylo przerwa w rozmowie a ta rączki za siebie i wzglada kąty, wrrr:/ A ja też mam mało praktycznie urzadzone mieszkanie wiec wiem co czujesz ;)
 
@CarlaR Uwielbiam blok,ale mlecznego jeszcze nie jadłam !Chyba wiem co następnym razem zrobię ze słodkości ;)
@padiq No zobaczę jak będzie.To mówisz,że ten Medeor jest ok?Cały czas o nim myślę jednak.Mam jeszcze troszkę czasu to pomyślę.
@mrsMalec Może przeczekaj to.Nie odzywaj się i zobaczymy co Twoja mama i siostra na to-czy zauważą coś czy nie.
Ja padam dzisiaj kompletnie..a głowa mnie dawno już tak nie bolała.Jutro mam zamiar zrobić ciasto malinową chmurkę bo od mamy dzisiaj przywiozłam maliny ;)I znowu mi dupa urośnie :D
 
@CarlaR Uwielbiam blok,ale mlecznego jeszcze nie jadłam !Chyba wiem co następnym razem zrobię ze słodkości ;)
@padiq No zobaczę jak będzie.To mówisz,że ten Medeor jest ok?Cały czas o nim myślę jednak.Mam jeszcze troszkę czasu to pomyślę.
@mrsMalec Może przeczekaj to.Nie odzywaj się i zobaczymy co Twoja mama i siostra na to-czy zauważą coś czy nie.
Ja padam dzisiaj kompletnie..a głowa mnie dawno już tak nie bolała.Jutro mam zamiar zrobić ciasto malinową chmurkę bo od mamy dzisiaj przywiozłam maliny ;)I znowu mi dupa urośnie :D
Ja robię biały z wiórkami kokosowymi, może wygląda mniej efektownie niż z bakaliami, ale mi dużo bardziej smakuje. Wgl wolę biały od tego kakaowego :) Mniiiiaaamiiii :)
 
Ahahahaha dooobre :D mój to sie upewnia czy na pewno mogę wypić łyka Lecha free :D czy na pewno mogę odkurzac ITd. Nóż kuzwa mac, druga ciąża a on taki wystraszony :D z Hanka to wszystko robilam, bez zastanowienia i okna mylam i wszystko :D

p19uflw1nv024jhl.png
Mój mi nawet kawy nie pozwala. Jak zobaczy, że pije to zaraz gadanie [emoji23]

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Oooo o kawe ciągle jest wojna. Mowie mu zrob mi kawe a ten przychodzi z Inka grrr. A kawa to moj nałóg. Kocham kawe. Pije rano jak moj dupek jeszcze spi :D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja to pije okazjonalnie a on i tak swoje. [emoji23]
Córka też mnie pilnuje, wczoraj jadłam czekoladę to zaraz było "mamo to nie zdrowe dla dzidziusia. Weź sobie marchewkę" i jak tu żyć w takim domu.[emoji23]

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
reklama
Ja to pije okazjonalnie a on i tak swoje. [emoji23]
Córka też mnie pilnuje, wczoraj jadłam czekoladę to zaraz było "mamo to nie zdrowe dla dzidziusia. Weź sobie marchewkę" i jak tu żyć w takim domu.[emoji23]

m3sx3e3k25iia4nv.png
Haha dobre :D mamo wez sobie marchewkę :D chyba bym sie zadlawila ta czekolada :D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry