reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Haha dobre :D mamo wez sobie marchewkę :D chyba bym sie zadlawila ta czekolada :D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Oczywiście domyślasz się kto chciał się zajac czekolada gdy ja bym jadła marchewkę [emoji3] [emoji3] [emoji3]

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
reklama
Oczywiście domyślasz się kto chciał się zajac czekolada gdy ja bym jadła marchewkę [emoji3] [emoji3] [emoji3]

m3sx3e3k25iia4nv.png
Moje dziecko zas przynosi mi czekolade . Chyba ugadal to z tatuskiem bo dzisiaj 5 nowych czekolad w lodowce :D a wiecie co jest najsmieszniejsze:D ze moj piotrek tyje razem ze mna :D juz jest z 5 kilo na plusie na bank :D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dopiero teraz, gdy mam zakaz na słodycze poczułam jak je lubię. Jadłabym non stop. A przed ciąża to patrzec na nie nie mogłam [emoji4]
 
Moje dziecko zas przynosi mi czekolade . Chyba ugadal to z tatuskiem bo dzisiaj 5 nowych czekolad w lodowce :D a wiecie co jest najsmieszniejsze:D ze moj piotrek tyje razem ze mna :D juz jest z 5 kilo na plusie na bank :D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Mój w pierwszej ciąży też dużo przytył, a teraz nie, pilnuje się, nie je po 19-stej itp..
A kawę też pije codziennie teraz jedną i z 1.5 łyżeczki a przed ciążą to piłam minimum dwie z trzech łyżeczek i bez mleka i cukru takie siekiery lubię ;-)
 
Mój w pierwszej ciąży też dużo przytył, a teraz nie, pilnuje się, nie je po 19-stej itp..
A kawę też pije codziennie teraz jedną i z 1.5 łyżeczki a przed ciążą to piłam minimum dwie z trzech łyżeczek i bez mleka i cukru takie siekiery lubię ;-)
Moj piotrek jak zaczelam sie z nim spotykac mial niedowage. Wazyl 65 kilo a ma 185 cm wzrostu. Teraz wazy mysle z 85 i mi sie to strasznie podoba :) jak dla mnie to moze jeszcze przytyc :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@gie_er jaką masz duuużą Córeczkę :) Wow, wow :)

@mrsMalec ja u swojej Mamy lodówki też nie otwieram. Za to u Taty i u teściów nie mam żadnego oporu. Jeżeli źle się z nimi czujesz to tak jak wspominały Dziewuszki nasze mądre 1) pogadaj z nimi o tym 2) jak się nie poprawią idź tam gdzie Ci lepiej :) Ja bym wolała już siedzieć sama i mieć relaks niż spinać się codziennie mamą :/

@Ankuś dobrze Cię tu widzieć. Cieszę się że dobrze sobie radzisz :*

@doublemummy to mój też na niezbyt wiele mi pozwala. A jak już się na stołek próbuję wdrapać to mnie siłą ściąga, bo spadnę i uszkodzę brzuś ^^ Hihihi ;)

@JaneHeart olać teściów ^^ Ja mam burdel kontrolowany że tak powiem :D i mi dobrze [emoji14]

@iwilleatyou to mój Ł ciągle powtarza że razem jesteśmy w ciąży bo też tyje, i "macica" go boli, no i dziecko czasem kopnie hahahaha xD Gupek ^^

Z kawy to ja właśnie Inkę. Wcześniej byłam mocno uzależniona od kofeiny i tauryny. Teraz trzymam się od tego z daleka bo już było ze mną kiepsko ^^

Wróciliśmy z kina. Wreszcie udało nam się wybrać. Zbieraliśmy się od 2 tygodni. Jakoś nam ostatnio w łóżku najlepiej. Lody, serial i jest jak w niebie ^^ Żeśmy się rozleniwili, hihihi :)

Idę się zakokosić pod kołderką. Dobrej nocy Kochane :) Śnijcie o samych miłych rzeczach :*
 
reklama
Do góry