reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Nie pracuje obecnie . Jedyny problem to jest choroba mojego taty ale ja o tym wiem na bierząco jestem z tym.. tesciow nie ma 2 tyg w domu a kluczy nie wzielam sobie .. moze poprostu jak ja to mowie okres ma

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
Każdy ma prawo do "humorow " :-) ja bym na spokojnie pogadala
 
reklama
Pozazdrościć męża [emoji7]

m3sx3e3k25iia4nv.png
Najcudowniejsze, że jednak mnie słucha ;-)
Bo myślałam, że ja gadam o wyprawce A mu jednym uchem wpada A drugim wypada ;-)
 
Ja i u mamy i teściów pójdę [emoji23] tesciowej to nawet kurz wytkne jak znajde gdzies bo u nas w domu sterylnosc jak to maz mowi i u mojej mamy zawsze porzadeczek :D czy to znaczy, ze jestem bez wstydu :D ?

p19uflw1nv024jhl.png
[emoji23] [emoji23] [emoji23]
Mi do perfekcyjnej pani domu daleko, chociaż dzisiaj na błysk wysprzatane ;-)
Na szczęście nikt mi kurzu nigdy nie wytyka [emoji23]

Moja mama za to rozmiar pedantka, my się śmiejemy ze z domu muzeum by zrobiła. Biedna ostatnio pojechała do nowego domu chrzesniaka, z ciekawości chciała zobaczyć maszynę do chleba, a tam pleśń .... Biedna od razu do mnie dzwoniła, tak to przeżyła
 
U nas dzisiaj sterylnosc poziom hard :D w końcu piątek :D z mezusiem wysprzatalismy porządnie a i go namowilam na przemeblowanie :D wiec juz mam miejsce na lozeczko :D i chyba zamowie :D dzisiaj kupilam ręcznik w smyku 100x100 i jest super olbrzymi i taki milusi, widać ze chłonny :D
1503083667-aaaaaa.jpeg


p19uflw1nv024jhl.png
Ja to dzisiaj nawet korytarz pomalowalam a moj dom lsni [emoji14] moj maz mowi ze mam nie rowno pod sufitem :D ciekawe czy mi kupi kebaba w nagrode :D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas dzisiaj sterylnosc poziom hard :D w końcu piątek :D z mezusiem wysprzatalismy porządnie a i go namowilam na przemeblowanie :D wiec juz mam miejsce na lozeczko :D i chyba zamowie :D dzisiaj kupilam ręcznik w smyku 100x100 i jest super olbrzymi i taki milusi, widać ze chłonny :D
1503083667-aaaaaa.jpeg


p19uflw1nv024jhl.png
Ja dzisiaj wymyśliłam przemeblowanie ;-) ale kredensu sama nie dam rady
 
reklama
Do góry