reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Normalnie . Tak jak zawsze . Nawet jak mnie nie bylo w domu to dzwonilam po kilka razy dziennie . Moze poprostu odzwyczaily sie odemnie

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom

No wiesz są różne relacje. Czasem warto się skupić na innych okazać zainteresowanie i uczucie . Myślę ze możesz mame i siostrę zapytać wprost co się u nich dzieje, co czuja itd ;) rozmowa i zaangażowanie nie bolą
 
Spruboje ale ona twardo twierdzi jak sie jej pytalam o co im chodzj czego tak mnie traktuja ze sobie cos wymyslam

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom

Nie jestem jasnowidzem, Ale może za bardzo skupiasz sie na sobie nie zauważając innych ? Pogadaj z empatia i miłością. To działa cuda inaczej nikt przed toba się nie otworzy.
 
@mrsMalec ja tam nie znam Waszych relacji. Ale wiem, że moja mama na taki układ by nie poszła, ja też nie. Po prostu wychodzę z założenia że jak dwójka ludzi decyduje się na wspólne życie, dziecko. To dla mnie to pora by zacząć żyć razem, a nie pomieszkiwac u rodziców. To takie moje spostrzeżenia. Co innego jak rodzice zapraszają etc.

Ja mam klucze do domu rodziców, ale zawsze dzwonię czy mogę przyjechać czy nie będę przeszkadzać etc. Moi rodzice i siostra robią też tak za każdym razem

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój mąż jest najlepszy :-)
Taki prezent dziś dostałam
1503079647-aaaaaa.jpeg
Pozazdrościć męża [emoji7]

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Nie jestem jasnowidzem, Ale może za bardzo skupiasz sie na sobie nie zauważając innych ? Pogadaj z empatia i miłością. To działa cuda inaczej nikt przed toba się nie otworzy.
Ja nawet z nia nie gadam o sobie . Pomagam jej .. robie na tyle ile moge . Bylo dobrze a niewiem co sie jej stalo .. z siostra to nawet nie chce gadac bo strasznie pyskata sie zrobila bunt 14 przechodzi wszystko jej przeszkadza ale taki wiek .. moze mama zla na mnie ze jak mloda do mnie cos pyskuje to i ja do niej ale nie pozwole zeby mnie mlodsza siostra ustawiala po katach

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@mrsMalec ja tam nie znam Waszych relacji. Ale wiem, że moja mama na taki układ by nie poszła, ja też nie. Po prostu wychodzę z założenia że jak dwójka ludzi decyduje się na wspólne życie, dziecko. To dla mnie to pora by zacząć żyć razem, a nie pomieszkiwac u rodziców. To takie moje spostrzeżenia. Co innego jak rodzice zapraszają etc.

Ja mam klucze do domu rodziców, ale zawsze dzwonię czy mogę przyjechać czy nie będę przeszkadzać etc. Moi rodzice i siostra robią też tak za każdym razem

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
No i tu sie zgadzam . Moja mi mowila tez jak moj pojedzie zebym przyjechala bo co bede siedziala sama tam . No ale taka sytuacja od 2 dni niemila sie robi

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No i tu sie zgadzam . Moja mi mowila tez jak moj pojedzie zebym przyjechala bo co bede siedziala sama tam . No ale taka sytuacja od 2 dni niemila sie robi

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
Może mama ma jakieś problemy, coś się u niej dzieje. Nie wiem w pracy, życiu prywatnym etc.
Zawsze możesz wrócić do teściów
 
Dziewczyny niewiem co mam myslec o tym .. Maz wyjechal w trase wiec przyjechalam do mamy mojej .. ale zauwazylam ze jestem tu traktowana jak bym im przeszkadzala .. rano jak pojde do salonu jak oglada siostra z mama tv to od siostry slysze slowa po cos tu przylazla ..mama tez mnie traktuje tak inaczej niz zawsze .. zle sis czuje z tym bardzo

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom


ja do moich rodziców mam dalej klucze i wiem że mogę przyjechać w każdej chwili bez zapowiedzi. nie mam oporów żeby zaglądać do lodówki. dużo trudniej mi to przychodzi u rodziców
 
reklama
Może mama ma jakieś problemy, coś się u niej dzieje. Nie wiem w pracy, życiu prywatnym etc.
Zawsze możesz wrócić do teściów
Nie pracuje obecnie . Jedyny problem to jest choroba mojego taty ale ja o tym wiem na bierząco jestem z tym.. tesciow nie ma 2 tyg w domu a kluczy nie wzielam sobie .. moze poprostu jak ja to mowie okres ma

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry