reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ooo Ellie Goulding słychać z festiwalu ^^ Będę usypiać do Greya, hihihi ^^
Uwielbiam Ellie. I gdyby nie ciąża to pewnie bym tam była [emoji7]

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
reklama
Np.wczoraj cały dzień pomiarów
Na czczo: 95 (norma 70-90)
Po śniadaniu: 104 (norma 70-140)
Po obiedzie: 99 jw
Po kolacji: 104 jw

Dziś: 86/ 123/ 109

Tralalala ale super wieści :) go Pola!!! :*
A mówiła Ci ,że jak pare razy będzie mieć na czczo ponad 90 to insulinę Ci wprowadzi ?
Ja dziś miałam tak :
Rano na czczo : 97
po śniadaniu : 138
po obiedzie: 97
po kolacji : 136

i jeszcze robię 1 raz dziennie badanie z moczu a ty ?
 
Jestes 2 w nocy a ja nadal nie mogę zasnąć. Właśnie przeniosłam się z sypialni do salonu. Tu jest chłodniej. W sypialni nie mogę wiatraka włączyć bo mąż coś się źle czuje i nie chce żeby go przewialo. Mam nadzieję, że zaraz zasnę bo na 9:00 wizyta u giną i usg połówkowe. Trzymajcie kciuki.

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Jestes 2 w nocy a ja nadal nie mogę zasnąć. Właśnie przeniosłam się z sypialni do salonu. Tu jest chłodniej. W sypialni nie mogę wiatraka włączyć bo mąż coś się źle czuje i nie chce żeby go przewialo. Mam nadzieję, że zaraz zasnę bo na 9:00 wizyta u giną i usg połówkowe. Trzymajcie kciuki.

m3sx3e3k25iia4nv.png
Witam w klubie- z salonu :) tez nie mogę zasnąć..
Coraz częściej mi się to zdarza, zaczynam tęsknić za pierwszym trymestrem, wtedy rzadko kiedy nie spałam ;)
Będę trzymać kciuki za jutrzejsza wizytę :)


Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
jest 3.30 a ja nie śpię wciąż...

NOGIII, zaraz je utne.

Do tego katar lejacy, od początku ciąży dręczy mnie..

Jak nie urok to sraczka i tak cały czas coś. Ale te nogi to co noc ;/
 
reklama
Do góry