reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Nie wiem co Ci powiedzieć, ja nie czuję się u rodziców jak intruz, ale od czasu wyprowadzki nie jestem tam "u siebie" nie pójdę np. sama do lodówki bo czuję, że nie powinnam.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja sie nawet nie wyprowadzilam stad jeszcze bo maz wiecej jezdzi w trasy niz jest w domu wiec wiecej czasu tu jestem . Ale teraz to niewiem jak mam sie zachowac bo czuje sie bardzo nieswojo i widze jak mnie odzucaja jak bym obca byla .. lepiej sie juz u tesciowej czulam tam bedziemy mieszkac . A przyjechalam tu ze wzgledu na to ze ktos cały czas jest w domu a tam nikogo teraz nie bedzie i nie chcialam sama siedzieć bo pratycznie nikogo ze sasiadow nie znam . I nie mial by mi kto pomoc w razie w

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie wiem co Ci powiedzieć, ja nie czuję się u rodziców jak intruz, ale od czasu wyprowadzki nie jestem tam "u siebie" nie pójdę np. sama do lodówki bo czuję, że nie powinnam.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
To ja nawet u siostry nie mam problemu z chodzeniem do lodówki [emoji23]

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Dziewczyny niewiem co mam myslec o tym .. Maz wyjechal w trase wiec przyjechalam do mamy mojej .. ale zauwazylam ze jestem tu traktowana jak bym im przeszkadzala .. rano jak pojde do salonu jak oglada siostra z mama tv to od siostry slysze slowa po cos tu przylazla ..mama tez mnie traktuje tak inaczej niz zawsze .. zle sis czuje z tym bardzo

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom


A jak Ty je traktujesz ???


Dziewczyny gratuluję udanych wizyt :)))))!!!
Gier wow !! Piękna waga !!
 
Cześć dziewczyny. Dziękuję za miłe słowa. Czytam Was na bieżąco. M@gda współczuję Ci bardzo z powodu Taty. Wiem co czujesz. Jedyne co mogę napisać, to że już nie cierpi. Niestety to było nieuniknione. A Ty masz jeszcze trochę czasu do porodu by się uspokoić po tej bolesnej staracie.
Cieszę się, że u Was wszystko dobrze. Gratuluję udanych wizyt i zdrowych maluszków. Moja Iga na szczęście szaleje w brzuszku na całe szczęście, bo niestety miałam trochę stresów ostatnio.
Dzisiaj jestem już trochę spokojniejsza. Jednak siła jest w rodzinie, w małżeństwie. Ludzie w takich chwilach bardzo się wspierają i uczucia są spotengowane, bo codzienne problemy przestają mieć znaczenie. Pogrzeb Babci jest w środę, jest też pożegnanie, ale ja na pożegnanie nie wejde. Mąż chce iść, ja poczekam na Niego. Na mszę i pogrzeb oczywiście idę. Nie wierzę w zabobony i nie wyobrażam sobie bym mogła nie pożegnać Babci. Wiem, że czuwa nad nami i nic złego nas nie spotka. Tym bardziej, że tak bardzo czekała na Ige.. To mnie bardzo smuci..
 
reklama
Do góry