reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Ja byłam na tej wizycie i szyjką trzyma dalej dluuuga na 4 cm a wszelakie bóle to sprawka panny Poli która dalej jest pośladkowo i maltretuje mój pęcherz i szyję stopami. 8.08 ważyła 421 a dzisiaj ponad 600 [emoji33] odstawiła mi acard za to mam brać na stałe 150% dziennego zapotrzebowania magnezu i no spe. Skierowanie na krzywą cukrową dostałam więc w przyszłym tygodniu czeka mnie ta przyjemność.
@CarlaR potwierdzam z tym detektorem ja go już prawie nie używam, ale jak Pola leniwa jakaś bardzo to zawsze mogę się uspokoić.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
no pięknie Pola rośnie :) !
 
no pięknie Pola rośnie :) !
Patrząc w ten sposób to ja chyba wolę żeby się nie obróciła i mieć CC [emoji23] niech ją wyjmą jak mam.potem 5 kg wypchnąć [emoji6] ja mam 23+1 i według ważenia na wizycie dalej -1 kg. Może nie przytyje więcej niż 5.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
gie_er super, że Pola tak rośnie [emoji3]

Ja jutro mam połówkowe, już zaczynam się stresować. Ignas cały czas się wierci więc trochę mnie to uspokaja. Dobrze, że wizyta o 9:00 [emoji4]

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
mozesz mi powiedziec jaki miałaś np dzisiaj wynik na czczo i po 1 h po śniadaniu i 1 h po obiedzie ?
Np.wczoraj cały dzień pomiarów
Na czczo: 95 (norma 70-90)
Po śniadaniu: 104 (norma 70-140)
Po obiedzie: 99 jw
Po kolacji: 104 jw

Dziś: 86/ 123/ 109
Ja byłam na tej wizycie i szyjką trzyma dalej dluuuga na 4 cm a wszelakie bóle to sprawka panny Poli która dalej jest pośladkowo i maltretuje mój pęcherz i szyję stopami. 8.08 ważyła 421 a dzisiaj ponad 600 [emoji33] odstawiła mi acard za to mam brać na stałe 150% dziennego zapotrzebowania magnezu i no spe. Skierowanie na krzywą cukrową dostałam więc w przyszłym tygodniu czeka mnie ta przyjemność.
@CarlaR potwierdzam z tym detektorem ja go już prawie nie używam, ale jak Pola leniwa jakaś bardzo to zawsze mogę się uspokoić.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Tralalala ale super wieści :) go Pola!!! :*
 
Angela! Gratuluję dobrych wieści. Skoro twój lekarz zostaje ordynatorem w szpitalu obok to ja bym się nie zastanawiała nad wyborem placówki. Mając swojego lekarza będziesz mieć dobrą opiekę.

Ja byłam dzisiaj w szpitalu gdzie mam rodzić. Szpital robi dobre wrażenie. Kartę mam założoną. Dostałam skierowanie na krzywą cukrzycową, morfologię i mocz do zrobienia w ostatnim tygodniu sierpnia. Dzisiaj lekarz pobrał mi jeszcze wymaz na posiew.

Wizyta u dentysty nie doszła do skutku , bo uwaga na nfz przyjmuja tylko dzieci . Szkoda że żadnej informacji na stronie nie było. Jeszcze mi panienka chciała wmówić że wczoraj ktoś do mnie dzwonił w tej sprawie. Jest jeden problem bo wizytę zamawiałam przez internet po 22. Wrrr.
Znalazłam już inna poradnie stomatologiczna. Jutro jade się umówić korzystając z przysługujących nam przywilejów.
 
Dziewczyny niewiem co mam myslec o tym .. Maz wyjechal w trase wiec przyjechalam do mamy mojej .. ale zauwazylam ze jestem tu traktowana jak bym im przeszkadzala .. rano jak pojde do salonu jak oglada siostra z mama tv to od siostry slysze slowa po cos tu przylazla ..mama tez mnie traktuje tak inaczej niz zawsze .. zle sis czuje z tym bardzo

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny niewiem co mam myslec o tym .. Maz wyjechal w trase wiec przyjechalam do mamy mojej .. ale zauwazylam ze jestem tu traktowana jak bym im przeszkadzala .. rano jak pojde do salonu jak oglada siostra z mama tv to od siostry slysze slowa po cos tu przylazla ..mama tez mnie traktuje tak inaczej niz zawsze .. zle sis czuje z tym bardzo

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie wiem co Ci powiedzieć, ja nie czuję się u rodziców jak intruz, ale od czasu wyprowadzki nie jestem tam "u siebie" nie pójdę np. sama do lodówki bo czuję, że nie powinnam.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny niewiem co mam myslec o tym .. Maz wyjechal w trase wiec przyjechalam do mamy mojej .. ale zauwazylam ze jestem tu traktowana jak bym im przeszkadzala .. rano jak pojde do salonu jak oglada siostra z mama tv to od siostry slysze slowa po cos tu przylazla ..mama tez mnie traktuje tak inaczej niz zawsze .. zle sis czuje z tym bardzo

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom

Porozmawiaj z nimi. W ciąży lubimy wszystko wyolbrzymiać. Mam nadzieje, że to tylko twoje odczucia.
 
Do góry