reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Hejka Dziewczyna
Przyszłam tylko Wam się pochwalić wczorajszą wizytą[emoji1][emoji1][emoji1]z Moją Kruszynką wszystko w porządku, rozwija się odpowiednio. Wszystkie pomiary Oki!!! Wyniki krwi też w porządku. Jest bardzo ruchliwe, lekarz ma problemy żeby zrobić ładne zdjęcie[emoji12][emoji12]12t0d i 5cm Szczęścia [emoji7][emoji7][emoji7]
Pozdrawiam Wszystkie Dziewczyny. Zdrówka dla Maluszków!!![emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji12]
1502977970-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo się cieszę, mam nadzieję, że będzie Ci dane się wynudzić w tej ciąży :)

Nie wiem czy śledzicie na fb matkę prawnik, le dziś wstawiła wzór pisma które możemy złożyć, jeżeli wybrana przychodnia nie stosuje się do przyjmowania kobiet w ciąży max w ciągu 7 dni roboczych.
odmowa terinu.jpg
 

Załączniki

  • odmowa terinu.jpg
    odmowa terinu.jpg
    59,7 KB · Wyświetleń: 74
reklama
@CarlaR nie możesz tak myśleć. Ten Skarb będzie silniejszy i nic Mu się nie stanie. Zobaczysz :* Mój to ma teraz takie nastroje jak ja. Kiedy mogę góry przenosić to On też, a kiedy mam wszystkiego dość to się wcale nie rusza. Dziś tak jest. Stuknął mnie może ze 3 razy od rana. Też czasem nachodzi mnie ta myśl, ale szybko ją wymazuję. Musimy zaufać naszym dzieciom :) Damy radę i tym razem nic nam naszych Serduszek nie zabierze :*

@M@gda gratuluję Ci dużej Córeczki :* Ale proszę zwolnij troszkę. Dla Małej ;) :*
 
Jestem padnięta . 4h w centrum handlowym to nie dla mnie już. Leżę i kwicze. Nogi jak baniaki. I brzuszek boli

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem padnięta . 4h w centrum handlowym to nie dla mnie już. Leżę i kwicze. Nogi jak baniaki. I brzuszek boli

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie króluje online zamawianie ;-) chociaż to ze względu na Tobiasza

Ja dzisiaj ugotowałam ogórkową, jemy tak mi smakuje że mogłabym nic innego nie jeść
 
I ciasta nie bedzie. Gdy zalewalam galaretka okazało się, że tortownica jest nie szczelna i wszystko wpłynęło. Całą kuchnia w malinowej galaretce. A ja zamiast to szybko wybiera to usiadłam i płakałam. Mój A. Przyszedł zobaczyć co się stało i patrzy tak na mnie jak siedzę na krześle i płacze. To powiedział, że chyba hormony działają [emoji23] [emoji20] [emoji20]

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Cześć kochane, ja już po wizycie wszystko u nas w porządku. Jaś pięknie rośnie i się rozwija. Dostałam i ja skierowanie na badanie glukozy.. Ehhh będzie pysznie zapewne ;)

Chciałam podzielić się z Wami jeszcze jedną ciekawostką. Lekarz mi powiedział, że nasz kochany ZUS wystąpił do niego o moją dokumentację ciąży. I prawdopodobnie mam spodziewać się kontroli. Oczywiście ja nie obawiam się swojej kontroli w końcu jestem po wielu latach starania i IVF oraz po tym, że mój jeden skarb zniknął, ale pisze żebyście wiedziały ze chyba jest spore zainteresowanie nami :)

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie króluje online zamawianie ;-) chociaż to ze względu na Tobiasza

Ja dzisiaj ugotowałam ogórkową, jemy tak mi smakuje że mogłabym nic innego nie jeść
Ja nie chcialam jechac ale moja siostra się uparla i po lekarzu moim z nia pojechalam . Ale teraz juz leze i nie ruszam sie przez dwa dni ;)

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratulacje dla wszystkich przynoszących dobre wieści z wizyt.
Allime moja koleżanka miała już dwie kontrole z ZUS podczas tej ciazy (7 miesiąc) tyle, że ona prowadzi działalność, a podobno na takie bardziej polują.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja nie chcialam jechac ale moja siostra się uparla i po lekarzu moim z nia pojechalam . Ale teraz juz leze i nie ruszam sie przez dwa dni ;)

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
Moja siostra niestety mieszka w Gdańsku, a tak mi brakuje z nią zakupów na codzień . Więc w sumie zazdroszczę ;-)
 
Do góry