reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Reniuszku! Świetne wiadomości. Cieszę się razem z tobą.

Ja w ciąży też pierdołowata jestem. Mam już ślad po oparzeniu na przedramieniu. Przedwczoraj zacięłam się w kciuk. O tym że zostawiłam niedomknięty zamrażalnik I musiałam połowę zawartości jednej z szuflad wywalić nie wspomnę. Dzisiaj włączyłam zmywarkę ,a przynajmniej tak mi się wydawało, bo zapomniałam o drugim przycisku I czekam sobie zadowolona aż się umyje. :-p Podobnych przykładów mogłabym dużo podawać....:-D
 
reklama
Właśnie tyle co mnie emek do domu przywiózł.

Maggie dobrze dziewczyny mówią że że szpitalu jesteś i od ręki sprawdzaja . Bedzie dobrze zobaczysz :*

Eraja bidulo kochana:* witaj w klubie .ja ciągle zaznaczam rękawem (jak mam cos dlugiego ) o klamke, albo jak wchodź czy wychodze z auta to gdzieś nogami o drzwi i wiecznie posiniaczoma :D

Chciałam wam z całego serca podziękować i wycalowac was każda z osobna,MACIE TE MOC.
Szyjka się wydluzyla!! Z 1,94 na 2,84 czyli znacząco.
Muszę wylexec teraz dobre 2 tygodnie jak dotychczas żeby zachować długość szyjki. Za tydzień wymaz, jak wynik bedzie czysty to krążek . Nawet nie wiecie jak sie cieszę ...I już nawet chętniej się położyłam i będę leżeć plackiem jak dotychczas.
Jasiek idzie kalendarzowo, duży jest na 24 tydz.
Nie chciał pozować do zdjęć wolał tulic się do łożyska.
Poza tym mam tak milego lekarza i nie dostałam rachunku za wizytę aż miło bo zaoszczedzilam na kolejna porcje leków :) teraz modle sie by bakterii nie bylo.
Super,dobre wieści, odpoczywaj i wszystko bedzie dobrze :) ja to na początku ciąży tak leżeć musiałam i ciagle krwawienia,ale dzięki Bogu wszystko dobrze teraz mam nadzieje. Ostatnio mam tylko taki napiety brzuch i mi coraz ciężej.
 
@reniuszek super wiesci:))) buziaczki ode mnie kochana i odpoczywaj :**** <3 ja robie chyba za dobra poduche dla moich synkow bo leza na mnie :) odpoczywamy i sie obijamy a w brzuszku juz cos burczy :D
1502898497-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Reniuszku! Świetne wiadomości. Cieszę się razem z tobą.

Ja w ciąży też pierdołowata jestem. Mam już ślad po oparzeniu na przedramieniu. Przedwczoraj zacięłam się w kciuk. O tym że zostawiłam niedomknięty zamrażalnik I musiałam połowę zawartości jednej z szuflad wywalić nie wspomnę. Dzisiaj włączyłam zmywarkę ,a przynajmniej tak mi się wydawało, bo zapomniałam o drugim przycisku I czekam sobie zadowolona aż się umyje. :-p Podobnych przykładów mogłabym dużo podawać....:-D
Ja tak samo;) z rąk mi wszystko leci ;) schylic się ciężko mi jest;) taka niezdara ze mnie;)

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@reniuszek super wiesci:))) buziaczki ode mnie kochana i odpoczywaj :**** <3 ja robie chyba za dobra poduche dla moich synkow bo leza na mnie :) odpoczywamy i sie obijamy a w brzuszku juz cos burczy :D
1502898497-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Dziękuję :**
Ale cudny widok !!! Kochani jesteście strasznie :))))))



Dziewczyny nie wiem jak Wam dziękować za tak ogromne wsparcie :** jesteście nieocenione :)
 
Właśnie tyle co mnie emek do domu przywiózł.

Maggie dobrze dziewczyny mówią że że szpitalu jesteś i od ręki sprawdzaja . Bedzie dobrze zobaczysz :*

Eraja bidulo kochana:* witaj w klubie .ja ciągle zaznaczam rękawem (jak mam cos dlugiego ) o klamke, albo jak wchodź czy wychodze z auta to gdzieś nogami o drzwi i wiecznie posiniaczoma :D

Chciałam wam z całego serca podziękować i wycalowac was każda z osobna,MACIE TE MOC.
Szyjka się wydluzyla!! Z 1,94 na 2,84 czyli znacząco.
Muszę wylexec teraz dobre 2 tygodnie jak dotychczas żeby zachować długość szyjki. Za tydzień wymaz, jak wynik bedzie czysty to krążek . Nawet nie wiecie jak sie cieszę ...I już nawet chętniej się położyłam i będę leżeć plackiem jak dotychczas.
Jasiek idzie kalendarzowo, duży jest na 24 tydz.
Nie chciał pozować do zdjęć wolał tulic się do łożyska.
Poza tym mam tak milego lekarza i nie dostałam rachunku za wizytę aż miło bo zaoszczedzilam na kolejna porcje leków :) teraz modle sie by bakterii nie bylo.
Superancko!!! [emoji3] [emoji7] [emoji4]
 
reklama
Mnie tak jakoś dołem brzuch boli cały. Najbardziej w okolicy jajnika lewego. Mam cały napięty i musiałam sie położyć a mimo wszystko aż mnie ciągnie...

p19uflw1nv024jhl.png
Odpoczywaj :* Może brzusio się rozrasta. Na wizycie pewnje lekarz rozwieje Twoje wątpliwości. U mnie takie wlasnie objawy poprzedzaja wzrost brzuszka :D
 
Do góry