reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Witajcie
Za wizytujące trzymam kciuki!
Wczoraj mnie nie było bo cały dzień gdzieś latałam a wieczorem padłam...
Reniuszku leż i odpoczywaj, wszystko będzie dobrze, Jasiu jest silny i jeszcze trochę sobie posiedzi u Ciebie w brzuszku. Trzymam kciuki żeby szyjka już się nie składała.. .
Pieszczoszka z tego co wiem to cukrzyca ciążowa mija po ciąży, więc nic się nie martw!

Ł w pracy, Bart jeszcze śpi a ja zaraz idę ogarniać pranie bo jutro z rana Bartek wyjeżdża na obóz . W poniedziałek mam wizytę i już się doczekać nie mogę ;-)
Miłego dnia!
 
Jak śnieżynki z nieba, posypią nam się dzieci.
Czekamy na pierwszy śnieg, a z nim nasze maleństwa.
Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz Grudniowe mamy 2017

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - gdzie go szukać i jak obsługiwać znjadziesz instrukcję :)

2017-08-11 MagMag wizyta kontrolna/usg
2017-08-11 allime USG połówkowe

2017-08-14 Lake882 USG połówkowe
2017-08-14 daruuunia3 USG połówkowe (22t2d)
2017-08-16 M@gda wizyta kontrolna
2017-08-16 allime USG połówkowe z pakietu
2017-08-17 allime Wizyta kontrolna
2017-08-17 mrsMalec Wizyta kontrolna i usg
2017-08-18 Angella210 Wizyta kontrolna
2017-08-21 chucherko usg
2017-08-22 olka_l USG połówkowe (powtórka)
2017-08-23 chucherko Wizyta kontrolna
2017-08-24 misianka Wizyta kontrolna
2017-08-25 Marti92 Wizyta u położnej
2017-08-28 Eraja Wizyta kontrolna i usg
2017-08-28 Maglik Wizyta kontrolna
2017-08-28 Zinc Wizyta kontrolna
2017-08-31 M@gda Wizyta kontrolna
2017-09-06 Mikado93 wizyta kontrolna
2017-09-25 Eraja Wizyta kontrolna i usg
2017-10-09 Eraja USG III trymestru 31+0
 
@MagMag @allime samych cudownych wieści [emoji8] Po no spie i kąpieli mi przeszło, ale będę musiała zrobić badanie moczu, może jutro rano zawiozę. Wstałam zjeść śniadanie i leki wypić a bezczelny koteł zajął mi miejsce w łóżku [emoji6]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie muszę i nie pisze ;) po prostu mam swoja położna, z która będę rodziła i z mężem, a poród sam będzie przebiegał a ona będzie mi pomagać i kierować mną aby było jak najlepiej :)

p19uflw1nv024jhl.png
A jak znieśli te standardy to dalej jeszcze coś takiego jak plan obowiązuje? Ja przy pierwszym pisałam to nawet nie wyjęłam go z torby. Jak mnie skurcze złapały to już mi było wsio ryba czy ja urodze na stojąco, na leżąco z nacięciem czy bez byle już było po wszystkim [emoji6]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Dziewczyny, ostatnie były dość trudne. W środę byłam u diabetolog i mam potwierdzenie cukrzycy ciążowej. Od razu tego samego dnia dostałam glukometr i byłam wysłana na szkolenie z dietetykiem. Od środy się kłuję 4-5 razy dziennie mierząc cukier i dieta, dieta i jeszcze raz dieta. Lekko nie jest, ale mam nadzieje że się szybko przyzwyczaję :)
Wczoraj byliśmy na spotkaniu z Kaliną, waży już 640g :D jeszcze raz lekarz pooglądał serduszko, przepływy w pepowinie, pomierzył wody i szyjkę. Wszystko na szczęście ok. Ale najlepszą wiadomością było to, że możemy u niego do końca prowadzić ciąże! Myśleliśmy że to ostatnia wizyta bo w klinice, którą na polecił do porodu trzeba najpóźniej w 30tyg się zapisać, a tu proszę..ustalił z lekarzem stamtąd, że nas prowadzi do końca a rodzimy u Arciszewskich :) jesteśmy przeszczesliwi bo mamy do naszego lekarza ogromne zaufanie i czujemy się przy nim bardzo bezpiecznie. Potwierdził też, że na bank cesarka, chyba że przyjedziemy z rozwarciem 8cm to nawet by nie zdążył z umyciem się przed zabiegiem ;)
I tak to u nas.
Aha! I teraz złośliwość losu...pochwalilam się wczoraj na wizycie, że już 2tyg nie wymiotuję i co dziś rano było? Co? :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry