reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Gratuluję udanych wizyt [emoji4]

Ja dziś cały dzień na nogach i teraz bolą i spuchły. Wskakuje do łóżka i mam nadzieję, ze prześpię normalnie te noc... miłych snów.[emoji11]
 
reklama
Dziewczyny które czują już kopniaki i widać je na brzuszku powiedzcie mi czy wasze maluchy mają jakieś stałe pory aktywności czy raczej zależy od dnia ? Bo moja zaczęła ostatnio mnie kopać i nie wiem czy powinna codziennie o tych samych porach kopać czy to zależy od niej kiedy się jej zachce? Wiem że głupie pytanie ale to moja pierwsza ciąża a nie mam się kogo zapytać bo u teściowej jestem

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
Moja kopie o 23 i 5 rano najbardziej :) ginekolog powiedział mi, że nie ma co się przejmować godzinami i ilością kopniaków. Powinno się liczyć od 28 tygodnia. Wtedy musi być minimum 10 razy.
 
Gratuluję wam udanych wizyt dziewczyny.
Ja niestety ze swojej wyszłam zaplakana. Szyjka skrócona..... Muszę leżeć bezwzględnie. Za tydzien mam kolejną wizytę jak dalej będzie źle to do szpitala specjalistycznego gdzie jest oddział neonatologii, w moim przypadku to Opole.... No i tyle. Krążka nie można założyć póki trwa leczenie paciorkowca, Mo i nie wiadomo czy będzie na co zakładać.... To tyle :-(.... Straciłam chęci do wszystkiego....
A torbiel u Jasia też się wchlonela. On ciągle główkowo w kanale ułożony.... No nic modlimy się o każdy tydzień.... Przynajmniej do 30 tyg by się udało, :-(
O kurczę, współczuję nerwów i trzymam za Was kciuki.
 
Gratuluję udanych wizyt. Ja dziś odebrałam wyniki krwii. Także bez żadnych lekarstw wyniki ładnie się poprawiły, zwłaszcza hematokryt. Także pokrzywa i barszcz kiszony dały radę anemii :D

Kciuki za pozostałe dziewczyny, które dziś wizytują.
W jakiej formie pijesz tą pokrzywe? I co to ten barszcz kiszony?
 
1502308948-aaaaaa.jpeg

Któraś z Was brała te witaminy ?

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja biorę te witaminy, a czemu pytasz?
 
@reniuszek trzymam kciuki z całych sił! Leż, odpoczywaj i będzie dobrze! [emoji8]

Dziewczyny mi zaczęło dzisiaj nagle z lewego cycka ciec. I to jak! Tak czytałam o tej siarze i nie wierzyłam a tu nagle taka historia [emoji33][emoji3]
 
reklama
Hej, w końcu się udało wejść na forum więc nadrabiam. :) Dzień pełen wrażeń miałam i teraz mnie głowa coraz mocniej boli.
W dziekanacie poszło z lekkim zgrzytem bo pani humoru nie miała ale się udało. Z mieszkaniem poszło nawet lepiej niż myśleliśmy i już wszystko prawie ogarnięte i pod koniec sierpnia umawiamy się na przekazanie kluczy z czego się bardzo cieszę, aż mi S tą radość wypominał kilka razy. :D
A teraz największa radość. :D
Na połówkowych wszystko dobrze, kręgosłup pani dr bardzo dokładnie przejrzała (ze względu na moją wrodzoną wadę) i jak na razie nic nie widać by miało coś się dziać ale mam jeszcze sprawdzić po urodzeniu dla pewności. Mały dziś jak nigdy większość usg współpracował, aż go pani gin pochwaliła. :) Pod koniec zaczął się coś odwracać ale stwierdziła że jak wtedy współpracował i szybko poszło, to teraz poczekamy sobie na niego i wtedy jak zaczarowany poszedł dalej na współpracę. Serducho też ślicznie pokazywał bo chyba spał podczas jego badania, 146 ud/min. ;) Ogólnie duży maluch mi rośnie bo już 640g, czyli od zeszłej środy +120g wyszło.
Zobacz załącznik 818270
gratulacje duży jest :) !
 
Do góry