reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Że mnie też! A muszę zaraz wybyćwyzbyć do galerii, dobrze ze tam klima to można chodzić ;-)
Misianka eh współczuję sytuacji z teściami, chociaż to pewnie plus ze się do Was nie wpieprzają za bardzo, prawda?
Padiq fajnie że masz wszystko zaplanowane z cc, ja mam też mieć cc, ale moja ginka nie pracuje w żadnym szpitalu i pójdę pewnie jak taka sierota do obcego szpitala do obcych lekarzy... ehhh jakoś może to przeżyje. Jak rodziłam Bartka to jeszcze wtedy pracowała w szpitalu, robiła mi cc, zszywała, szwy wyciągała a teraz już lipa, nie pracuje w szpitalu...
Iwilleatyou narobiłaś smaka ! Wczoraj zrobiłam lasagne więc dzisiaj będzie na obiad ;-)
No nic, zmykam się ubierać ;-)
Już myślałam, że tylko ja tak mam :D:D
 
Hehehe moja teściowa to typ wszystkie rozumy zjadłam, tylko nie klei to się do życia.....
To jak mój ojciec, też wszystko wie najlepiej :D:D
Daje "dobre rady" i oczekuje, że wszyscy będą je stosować, w przeciwnym przypadku jest przynajmniej foch. Ewentualnie mówi, że mój mąż go nie szanuje, bo (w domyśle) go nie słucha :D
 
@mrsMalec pięknie [emoji7]
Ja sobie właśnie wycięłam z papieru rozkład pokoju i mebelki. Już wiem gdzie co będzie :D Chciałabym we wrześniu zacząć urządzać :)

@padiq hihihi rozczarowałaś personel xD Padłam :D

@daruuunia3 ja też jak sierota będę szła na poród. Mój gin już nie pracuje w szpitalu ;). Wiesz już w którym chcesz rodzić? Udanych zakupów :*

Mnie wczoraj strzeliło i powiedziałam Ł. A jakbym sobie zrobiła niebieskie włosy? ^^ Nawet się zgodził [emoji14] Tylko mi to do zawodu nie przystoi xD No i ciężarna w niebieskim, hahahaha jak ufoludek ;) Zobaczymy z czasem jak będzie.

Niebieskie włosy to... dziecięce marzenie mojego męża :D:D wiec zakładam, że nie miałby nic przeciw :D

A ty... no cóż prędko się w pracy nie pojawisz więc możesz póki co poszaleć :D
 
To jak mój ojciec, też wszystko wie najlepiej :D:D
Daje "dobre rady" i oczekuje, że wszyscy będą je stosować, w przeciwnym przypadku jest przynajmniej foch. Ewentualnie mówi, że mój mąż go nie szanuje, bo (w domyśle) go nie słucha :D
U mnie mamuśka ma bzika na punkcie sprzątania. Najlepiej nie spać tylko sprzątać. Przychodzi i wszystkich poucza jak powinno być posprzątane. Na szczęście nie zwracamy już powoli na to uwagi. Teściową mam fajną, wiadomo czasami też jej nie rozumiem, ale tragedii nie ma. Za to siostra męża? Tragedia....
 
U mnie mamuśka ma bzika na punkcie sprzątania. Najlepiej nie spać tylko sprzątać. Przychodzi i wszystkich poucza jak powinno być posprzątane. Na szczęście nie zwracamy już powoli na to uwagi. Teściową mam fajną, wiadomo czasami też jej nie rozumiem, ale tragedii nie ma. Za to siostra męża? Tragedia....
Siostra męża... Ja mam to samo z siostra mojego A. No w sumie można powiedziec, ze miałam. Ona mnie nienawidzi. Twierdzi, że zabrałam jej braciszka. Że jestem zła i okropna. Dużo by pisać. Jak pojawiła się Aniela to się trochę zmieniła bo zakochana w niej jest ale to zrozumiałe bo przecież to cały tatuś. Ale tego co usłyszałam jak powiedzieliśmy o pierwszej ciąży to nigdy nie zapomnę. Nawet wysłała mi szklankę z piwem na głowę bo miała w ręku.
Ale teraz naszczescie mieszka w uk więc nie widujemy jej za często.

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Siostra męża... Ja mam to samo z siostra mojego A. No w sumie można powiedziec, ze miałam. Ona mnie nienawidzi. Twierdzi, że zabrałam jej braciszka. Że jestem zła i okropna. Dużo by pisać. Jak pojawiła się Aniela to się trochę zmieniła bo zakochana w niej jest ale to zrozumiałe bo przecież to cały tatuś. Ale tego co usłyszałam jak powiedzieliśmy o pierwszej ciąży to nigdy nie zapomnę. Nawet wysłała mi szklankę z piwem na głowę bo miała w ręku.
Ale teraz naszczescie mieszka w uk więc nie widujemy jej za często.

m3sx3e3k25iia4nv.png
Jak to wylała ci szklankę z piwem na głowę?? Ile ona ma lat?? 18?? A tylko dlatego daje jej tak dużo, bo do alkoholu trzeba być pełnoletnim...
 
reklama
Do góry