reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ja wtedy miałam 21 więc ona ponad 30 na pewno.

m3sx3e3k25iia4nv.png
Porażka. Dobrze ze jej nie ma.
Ja się izoluje od podłych ludzi.
 
reklama
Siostra męża... Ja mam to samo z siostra mojego A. No w sumie można powiedziec, ze miałam. Ona mnie nienawidzi. Twierdzi, że zabrałam jej braciszka. Że jestem zła i okropna. Dużo by pisać. Jak pojawiła się Aniela to się trochę zmieniła bo zakochana w niej jest ale to zrozumiałe bo przecież to cały tatuś. Ale tego co usłyszałam jak powiedzieliśmy o pierwszej ciąży to nigdy nie zapomnę. Nawet wysłała mi szklankę z piwem na głowę bo miała w ręku.
Ale teraz naszczescie mieszka w uk więc nie widujemy jej za często.

m3sx3e3k25iia4nv.png
Boze ja jestem tak wybuchowa ze jakby mi tak zrobila to na bank bym ja tam pobila i skonczylaby bez wlosow :D juz sobie to wyobrazilam haha

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Boze ja jestem tak wybuchowa ze jakby mi tak zrobila to na bank bym ja tam pobila i skonczylaby bez wlosow :D juz sobie to wyobrazilam haha

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja w ciąży byłam to raz a dwa ze byłam w takim szoku, że mnie zatkało [emoji23] A jak już się ocknelam to mój A. Ją zabrał chyba z pokoju.

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
ja z siostrą mojego męża ogóle nie gadam wielka dama pani urzędniczka za dechę co to ona nie jest tylko rywalizacje chce robić jakie to ona ma zdolne dziecko ehh szkoda mówić o tej rodzinie dobrze że ja się tam nie przeniosłam
 
:D ja bym chyba brzydzila się dotknąć :D
Generalnie jak ktoś mi sprawia przykrość to ucina to totalna ignorancja i brakiem empatii....jakoś tak samo z siebie mnie wypala na amen. Tak samo się stało z rodziną Pawła.

Madziu mam nadzieję że bedzje okazja :)))))))
 
Misianka!
Teściami się nie przejmuj , przecież to nawet nie rodzina. Co do męża kopnij go w tyłek na rozpęd. Miałam podobny przypadek to wymieniłam na nowszy model I teraz jestem szczęśliwa. Mój eks jeszcze do tego pił. Kierując się zasadą ,że życie zaczyna się po 40, mam nowego faceta I będziemy mieli dziecko. Nareszcie jestem z kimś na kogo mogę liczyć.
Mój były oczywiście robi wszystko żeby mi życie uprzyjemnić ale mam to gdzieś. Teraz jest z naszymi dziećmi I swoją nową kobietą na wakacjach I wyobraźcie sobie że nie pozwala dzieciom dzwonić. Oni jednak I tak znajdują sposób. Teraz sobie zadaje pytanie jak ja mogłam tyle lat wytrzymać z takim debilem.

Rodzić będę w Medeorze , a mój lekarz to Zbysio Nowak.

Pisałam wczoraj o moich perypetiach z komodą. Znalazłam inną I to za 25 zł. Trzeba ją trochę odświeżyć. W sobotę odbieramy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry