reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ja też za tyd.w piątek idę do fryzjera. Chciałabym ściąć włosy może by im się polepszyło,ale jeszcze się waham ;)Mam nadzieje,że fryzjera mi coś doradzi ;)I może końcówki zrobię rude ;)
 
reklama
@misianka To już jest chamstwo z ich strony.przecież to będzie ich wnuczka...Ale są ludzie i są parapety jak to się mówi.Olej ich i tyle.Na własne życzenie odsuwają się od wnuków.
Dokładnie!!! Moi teściowie to samo. Więc powiedziałam na głos że jak się dziecko urodzi maja zakaz zbliżania.
 
@misianka No ja mam teraz końcówki blond i chciałam je ściąć i to będzie już dużo.Jak mówisz,że Ci się włosy polepszyły to się chyba skuszę na to obcięcie ;)
@reniuszek Kiedyś miałam dużo blond pasemek ;)O widzisz..każda podpowiedź się przyda.Bo jak ktoś spojrzy tak swoim okiem to też inaczej.Przeglądam zdjęcia w gogle ale na razie nic mi nie wpadło w oko ;)
 
Hehehe moja teściowa to typ wszystkie rozumy zjadłam, tylko nie klei to się do życia.....
Na fajna teściową w tych czasach ciężko jest trafić, dobrze że mam sparcie w swojej mamie i mi wszystkim pomoże ale wieść o trzecim dziecko jej się nie spodobała hahaha ale zaakceptowała wieść a jak się dowiedziała że to dziewczynka to widzę teraz jaka szczęśliwa jest tylko szkoda że mój ojciec tego nie dożył ehh bo on tez mi dużo pomagał
 
@misianka No ja mam teraz końcówki blond i chciałam je ściąć i to będzie już dużo.Jak mówisz,że Ci się włosy polepszyły to się chyba skuszę na to obcięcie ;)
@reniuszek Kiedyś miałam dużo blond pasemek ;)O widzisz..każda podpowiedź się przyda.Bo jak ktoś spojrzy tak swoim okiem to też inaczej.Przeglądam zdjęcia w gogle ale na razie nic mi nie wpadło w oko ;)
Ja teraz zastanawiam się jeszcze nad kolorem bo mam dużo pasemek błąd na głowie a a chcę wrócić do brązu jedynie co zrobić jaśniejsze końcówki i oczywiście podciąć końcówki i grzywkę bo krótko nie dam ściąć bo ja lubię mieć związane włosy a teraz jak ma być dziecko to tym bardziej
 
@mrsMalec pięknie [emoji7]
Ja sobie właśnie wycięłam z papieru rozkład pokoju i mebelki. Już wiem gdzie co będzie :D Chciałabym we wrześniu zacząć urządzać :)

@padiq hihihi rozczarowałaś personel xD Padłam :D

@daruuunia3 ja też jak sierota będę szła na poród. Mój gin już nie pracuje w szpitalu ;). Wiesz już w którym chcesz rodzić? Udanych zakupów :*

Mnie wczoraj strzeliło i powiedziałam Ł. A jakbym sobie zrobiła niebieskie włosy? ^^ Nawet się zgodził [emoji14] Tylko mi to do zawodu nie przystoi xD No i ciężarna w niebieskim, hahahaha jak ufoludek ;) Zobaczymy z czasem jak będzie.
 
reklama
@mrsMalec pięknie [emoji7]
Ja sobie właśnie wycięłam z papieru rozkład pokoju i mebelki. Już wiem gdzie co będzie :D Chciałabym we wrześniu zacząć urządzać :)

@padiq hihihi rozczarowałaś personel xD Padłam :D

@daruuunia3 ja też jak sierota będę szła na poród. Mój gin już nie pracuje w szpitalu ;). Wiesz już w którym chcesz rodzić? Udanych zakupów :*

Mnie wczoraj strzeliło i powiedziałam Ł. A jakbym sobie zrobiła niebieskie włosy? ^^ Nawet się zgodził [emoji14] Tylko mi to do zawodu nie przystoi xD No i ciężarna w niebieskim, hahahaha jak ufoludek ;) Zobaczymy z czasem jak będzie.
E tam ja tez bym chciala najlepiej niebiesko rozowe [emoji14] albo w kolorach teczy ostatnio widzialam i to jest czad

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry