reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Odnośnie przewijaka to ja wybiorę komodę z przewijakiem. Przy moich starszych dzieciach to rozwiązanie się sprawdziło.
Jest miejsce na rzeczy malucha I wszystko co potrzebne jest pod ręką.

Znalazłam fajną na olx I dogadałam się z gościem co do odbioru w ten weekend , a on mi teraz pisze że jednak nie sprzedaje. Wrrrr
No I muszę szukać dalej.
 
reklama
@Karolcia90 u mnie brzuch jest sklusiony jak leżę, stojąc to czuję jak rwie mi się ze skórą ^^ Ciekawe uczucie :D

@iwilleatyou, dokładnie tak jak piszą dziewczyny. Nie mamy wpływu na nasze tycie. Ja przez upały teraz jem mniej a tyję 2x mocniej o_O Dlatego trzymam się zasady żeby nie przejmować się tym na co nie mamy wpływu. Po ciąży ogarniemy nasze ciałka :) Będziemy seksi mamuśki :D A teraz cóż... Niech rosną te nasze domki ;)

@Ankuś prześpij się z myślami dot. urządzania. Bez stresu. Napewno na coś wpadniesz. Też miałam ten problem, a teraz już cały plan w głowie :)
 
Przegięłam dzisiaj. Zjadłam 2 porcje spagetti. Jak ostatnio jem mało tak dziś żołądek miałam bez dna xD Ale wyszło mega :D Upał mnie usypia. Zaraz chyba pójdę się myć i w kimę ;) Ł ma 2 dni wolnego <3 Będę mogła go tulić i ściskać i tulić i ściskać :D
 
@Karolcia90 u mnie brzuch jest sklusiony jak leżę, stojąc to czuję jak rwie mi się ze skórą ^^ Ciekawe uczucie :D

@iwilleatyou, dokładnie tak jak piszą dziewczyny. Nie mamy wpływu na nasze tycie. Ja przez upały teraz jem mniej a tyję 2x mocniej o_O Dlatego trzymam się zasady żeby nie przejmować się tym na co nie mamy wpływu. Po ciąży ogarniemy nasze ciałka :) Będziemy seksi mamuśki :D A teraz cóż... Niech rosną te nasze domki ;)

@Ankuś prześpij się z myślami dot. urządzania. Bez stresu. Napewno na coś wpadniesz. Też miałam ten problem, a teraz już cały plan w głowie :)
Dzięki, tak będę musiała zrobic. Niestety za dużo biorę na siebie, a później jestem zła bo nie ogarniam.
 
Dziewczyny dopiero Was nadrabiam po całym dniu bo dzisiaj miałam pracowity dzień.Przez tą duchotę nie mogłam spać całą noc te upały to jakaś tragedia.Rano ledwo wstałam,pojechałam na zakupy a potem okazało się,że dostane dzisiaj ogórki od mamy mojej bratowej i pół dnia je kładłam. Niedawno dopiero ogarnęłam kuchnie bo był taki syf.A miedzy czasie jeszcze obiad.Padam dzisiaj całkowicie. Plecy to mnie tak bolą a nie wspominam już o nogach,które wyglądają jak balon.Zjem kolacje,biorę prysznic i spadam spać o ile ta pogoda da spać.
@Eraja Risso też uwielbiam ;)Muszę spróbować sama zrobić.Bo czasami takie male pudełeczko to dla mnie za mało :D
@Mikado93 Super wiadomości.Ale te nasze dzieciaki przybywają na wadzę.A my razem z nimi :D:D
@iwilleatyou Na prawdę wykapane tatuś ;) A twój obiad wyglądał tak apetycznie.... ;)
 
Hej, właśnie wróciłam z obiadowego grilla :D Troszkę padnięta od ciepła ale nie było najgorzej i jestem mile zaskoczona że wytrzymałam tyle godzin (od 12:00 do 19:30) w dobrym stanie. :p Jedynie chłopak przyjaciółki z zakupami nawalił bo miał ogarnąć nam zakupy i potem jechać do kolegi. Jak poszedł do pobliskiej biedronki po szeroko rozumiane napoje, to mimo że wyraźnie było mówione że ja chcę wodę niegazowaną dużą (już mniejsza z jakiej firmy bo wiadomo że w upale mogą być wykupione więc pozostawione to do jego wyboru), ostatecznie przyniósł mi małą wodę gazowaną i 2 butelki cydru. Na naszą reakcję tłumaczył się obłędnie. Woda gazowana bo zapomniał jaka i głupio mu było dzwonić, a mała butelka bo stwierdził wspaniałomyślnie, że to będzie za dużo w połączeniu z tym cydrem. O tym że alkoholu w ciąży się nie pije, to już wgl zapomniał. Koniec końców te butelki się ostały organizatorce, a ja wodę rozgazowywałam w kubeczku. :) Ale i tak popołudnie zaliczam do udanych.
 
@Ankuś na decyzję masz jeszcze czas [emoji6] oglądając fotki w internecie można znaleźć wiele inspiracji [emoji6] i się ku czemuś konkretnemu ukierunkować. Nie ma co się już teraz stresować całym wystrojem pokoiku [emoji6].

Ja bym chciała zamówić komodę w takim kształcie (zdjęcie z bloga mamy gadżety)
1501697876-aaaaaa.jpeg

I na niej trzymać przewijak a w szufladach rzeczy potrzebne do przewijania oraz ubranka na konkretny rozmiar (ona ma 70cm głębokości a 50 szerokości więc całkiem spore szuflady tam wychodzą [emoji6]). Koszt tej wyniósł autorkę bloga ok 850 zł (o ile dobrze pamiętam, gdzieś to pisała...), jestem ciekawa ile mi powie meblarz za podobny kształt ale ze zwykłej płyty meblowej.. Wtedy będę się zastanawiać już konkretniej [emoji6].
Resztę ciuszków (większe rozmiary "w zapasie") chcę trzymać w szafie w pokoju obok. Nie wiem czy od razu zajmiemy się przemianą tego pokoiku w pokój dziecinny czy zostawimy to na przyszłe wakacje skoro i tak bym chciała, żeby około roku mała spała z nami w sypialni.
 
@Ankuś na decyzję masz jeszcze czas [emoji6] oglądając fotki w internecie można znaleźć wiele inspiracji [emoji6] i się ku czemuś konkretnemu ukierunkować. Nie ma co się już teraz stresować całym wystrojem pokoiku [emoji6].

Ja bym chciała zamówić komodę w takim kształcie (zdjęcie z bloga mamy gadżety)
1501697876-aaaaaa.jpeg

I na niej trzymać przewijak a w szufladach rzeczy potrzebne do przewijania oraz ubranka na konkretny rozmiar (ona ma 70cm głębokości a 50 szerokości więc całkiem spore szuflady tam wychodzą [emoji6]). Koszt tej wyniósł autorkę bloga ok 850 zł (o ile dobrze pamiętam, gdzieś to pisała...), jestem ciekawa ile mi powie meblarz za podobny kształt ale ze zwykłej płyty meblowej.. Wtedy będę się zastanawiać już konkretniej [emoji6].
Resztę ciuszków (większe rozmiary "w zapasie") chcę trzymać w szafie w pokoju obok. Nie wiem czy od razu zajmiemy się przemianą tego pokoiku w pokój dziecinny czy zostawimy to na przyszłe wakacje skoro i tak bym chciała, żeby około roku mała spała z nami w sypialni.
Łaaał, komoda super! 850 zł dużo, daj znać jak Ci wyceni stolarz, ciekawa jestem.
 
@Ankuś no właśnie ja też jestem ciekawa [emoji6]. Ta że zdjęcia na moje oko wygląda jakby była zrobiona z płyt drewnianych, a nie typowo meblowych [emoji6], to na pewno podbiło cenę [emoji6]. Jak poznam cenę to chętnie się podzielę informacją [emoji6]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
1501700547-aaaaaa.jpeg

Zakonczylismy malowanie i składanie łóżeczka;) brak szuflady wynika tylko z tego że brakło nam 2 śrub i musimy dokupić;) powoli kącik małej robimy jeszcze naklejki na ścianę jej imię pościele itp i będzie gotowy ;) ale to już w późniejszym terminie;) jestem wykończona po 2 dniach remontu

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry