reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ależ zakupowo tutaj na forum u mnie ilość rzeczy = 0! [emoji3] fajnie że tak dużo dostajecie też od rodziny lub bliskich, ja jeszcze nic nie dostałam... [emoji20] no poza paroma ubrankami od koleżanki z Wrocka. Za to zapisałam się dzisiaj na szkołę rodzenia [emoji3] start od września, będę chodzić razem z moim H. jest bardzo zapalony do tego pomysłu [emoji4]
 
reklama
1501700547-aaaaaa.jpeg

Zakonczylismy malowanie i składanie łóżeczka;) brak szuflady wynika tylko z tego że brakło nam 2 śrub i musimy dokupić;) powoli kącik małej robimy jeszcze naklejki na ścianę jej imię pościele itp i będzie gotowy ;) ale to już w późniejszym terminie;) jestem wykończona po 2 dniach remontu

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
Kącik super i ta komoda fajna z szufladami i półeczkami. A przewijak na łóżeczko czy nie będzie?
 
ja też się zapisałam do szkoły rodzenia od końca sierpnia, mój mąż na początku sceptycznie nastawiony do tego pomysłu obiecał że będzie chodził ze mną
Super, kurde ale ten czas leci. Fajnie, że mąż będzie chodził. Mój mnie męczy, żebym zadzwoniła i nas zapisała, ale ja się ociągam. Muszę to ogarnąć.
 
To fajnie, bo komoda obok i praktycznie. Podoba mi się. Chyba muszę jechać do mieszkania i przemyśleć jeszcze raz ustawienie pokoiku.
Ja właśnie chciałam mieć komode pod ręką:) Tak praktycznie mi będzie;)jeszcze oczywiście to nie jest końcowy efekt ;) muszę jeszcze dokupić jakieś koszyczki no i wyposażenie do łóżeczka ale to jeszcze czas mam . Najważniejsze to że mamy już komode i łóżeczko;)

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeny Wy dziewczyny jak burza idziecie. Ja o.meblach to dopiero.myślę ;-) pewnie w październiku zacznie się realizacja ;-) A u Was już tak dzidziusiowo

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeny Wy dziewczyny jak burza idziecie. Ja o.meblach to dopiero.myślę ;-) pewnie w październiku zacznie się realizacja ;-) A u Was już tak dzidziusiowo

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie więcej męża nie ma w domu niż jest więc my już powoli w październiku chcemy zakończyć zakupy wyprawkowe dlatego już mebelki dla małej poskladane;)

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mój mówi, ze nam nie trzeba szkoły rodzenia bo i przy Hani nie byliśmy. A mamy swoje położne które będą ze mną przy porodzie :D

p19uflw1nv024jhl.png
To masz komfort mając swoje położne. No i Twoje drugie dziecko, także obcykana jesteś. My spróbujemy, ciekawa jestem przeżyć i wspólny czas z mężem. A jak On sam mnie ponagla, żebym nas zapisała, to tym bardziej.
 
Do góry