reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ja też raczej zdecyduje się na przewijak na komodzie. Można wtedy wszystkie potrzebne rzeczy mieć pod ręką w szufladkach.
A ciasto 3 bit chętnie bym wciągnęła, Reniuszek daj przepis [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Na łóżeczko ja nie chcę, bo wydaje mi się to niewygodne. Poza tym jak dziecko siada, to trzeba by to wiecznie zdejmować i zakładać. Za leniwa jestem [emoji23]
Więc u mnie będzie albo komoda z przewijakiem albo przewijak z wanienka
1501685703-aaaaaa.jpeg


1501685713-aaaaaa.jpeg
A no właśnie, też się martwię o swoje lenistwo. Fajne te stojaczki. Ten pierwszy praktyczniejszy, bo są półeczki na kosmetyki.
 
@Ankuś mi się marzy komoda z przewijakiem, ale taka w dość nietypowych wymiarach [emoji6] (kiedyś Ikea takie miała, wypatrzyłam na blogu u mamy gadżety) dziś ją w końcu rozrysowałam, muszę w niedzielę na giełdzie popytać jaki byłby koszt wykonania takiej [emoji6]. Jak mnie za bardzo cena przytłoczy to chyba kupimy komodę z Ikei i dorobimy nakładkę na przewijak [emoji6].
Gdybyśmy zaczynali z łóżeczkiem o standardowych wymiarach to pewnie by przewijak leżał na nim, ale przy dostawce na początku się nie da [emoji6].

Ale mam dziś "sztywny" brzuch.. Nie żeby mi twardniał ale czuję, że rośnie, jak się skóra zaczyna na nim opinać.. Już nie jest taką "tłuściutką kluchą" a zaczyna być coraz bardziej piłeczką [emoji16].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
O właśnie, taka komoda z przewijakiem tez fajna i praktyczna, bo szuflady na kosmetyki. Tylko te co oglądałam to przewijak wystaje poza komode i nie podoba mi się.
 
Kurde nie ogarniam niczego. Hmmm nie wiem gdzie będę trzymała ubranka. Czy kupić szafę, czy komode. Ostatnio jakaś nieprzytomnnieprzytomna, niezdecydowana jestem. Nie wiem jak ten pokoik urządzić.
 
przepis na ten chłodnik poproszę :*
2-3 buraki ,marchewka, pietrusza, kawałek selera kroisz w kostkę.
Wszystko gotujesz do miękkości .
W międzyczasie gotujesz na twardo kilka jajek( ilość wg uznania)
Potem dodajesz do smaku trochę cukru, sok z cytryny, sól ,pieprz, natkę pietruszki , koperek, zielone ogórki pokrojone w kostkę .
Warzywa I jajka trzeba schłodzić. Jajka kroisz I dodajesz do reszty.
Do całości dodajesz jogurt , kefir , maślankę co kto lubi. Całość schłodzić w lodówce I gotowe.
Smacznego
 
reklama
7 dziewczyn potwierdziło, że chce się spotkać, trzeba wybrać miejsce gdzie to spotkanie miałoby się odbyć. Jakbyście mogły jeszcze pod ankietą, napisać opcję 1 i opcję 2, to coś by się wybrało i zadziałało. To chyba trzeba zrobić póki jesteśmy na chodzie :D:D
 
Do góry