reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Zawsze mialam problem z zaakceptowaniem siebie. Nawet przed ciaza ciagla dieta i cwiczenia a teraz dobijam do 90 i to mnie przeraza bo na dobra sprawe narazie nie moge nic z tym zrobic.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana ja mam 1 z przodu i powiem Ci wcale się aż tak tym nie przejmuje :) wręcz przeciwnie cieszy mnie rosnący brzuszek :) Mam nogi jak godzilla ale cóż... Jak się komuś nie podoba to nie musi patrzeć :p :D W 1 ciąży przytyłam prawie 30 kg i nie zrzuciłam ich wcale ale miałam problemy hormonalne i było tylko gorzej ale z czasem nauczyłam się akceptować taką jaką jestem. Każda kobieta jest piękna na swój sposób a ludzi idealnych nie ma.
 
reklama
Piekna kobietko, po urodzeniu podkrecisz :) teraz się nie przejmuj tym na co nie masz wpływu :)
A najlepsza jest moja niemiecka polozna . Ja przerazona waga a ona do mnie: no coz ciaza przytyc trzeba. Jakos w polsce moj stary lekarz by mnie chyba ochrzanil za takie tycie

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana ja mam 1 z przodu i powiem Ci wcale się aż tak tym nie przejmuje :) wręcz przeciwnie cieszy mnie rosnący brzuszek :) Mam nogi jak godzilla ale cóż... Jak się komuś nie podoba to nie musi patrzeć [emoji14] :D W 1 ciąży przytyłam prawie 30 kg i nie zrzuciłam ich wcale ale miałam problemy hormonalne i było tylko gorzej ale z czasem nauczyłam się akceptować taką jaką jestem. Każda kobieta jest piękna na swój sposób a ludzi idealnych nie ma.
:*:* brzuszek mnie cieszy ale liczby przerazaja hehe . Dobrze ze przed porodem juz do polski nie jade bo w polsce wiecznie ktos sie do moich kilogramow przyczepi i mam wrażenie ze czekaja tylko az przyjade zeby mnie oceniac

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
:*:* brzuszek mnie cieszy ale liczby przerazaja hehe . Dobrze ze przed porodem juz do polski nie jade bo w polsce wiecznie ktos sie do moich kilogramow przyczepi i mam wrażenie ze czekaja tylko az przyjade zeby mnie oceniac

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ten co najwięcej ocenia zazwyczaj sam ma dużo kompleksów . Nie ma co się takimi ludźmi przejmować.
 
iwilleatyou!
Głowa do góry , jutro będzie lepiej. Ja też łapię doły , ach te nasze cudowne hormony.

A wagą się nie stresuj. Jak będziesz karmić piersią szybko zrzucisz.
 
@Ankuś mi się marzy komoda z przewijakiem, ale taka w dość nietypowych wymiarach [emoji6] (kiedyś Ikea takie miała, wypatrzyłam na blogu u mamy gadżety) dziś ją w końcu rozrysowałam, muszę w niedzielę na giełdzie popytać jaki byłby koszt wykonania takiej [emoji6]. Jak mnie za bardzo cena przytłoczy to chyba kupimy komodę z Ikei i dorobimy nakładkę na przewijak [emoji6].
Gdybyśmy zaczynali z łóżeczkiem o standardowych wymiarach to pewnie by przewijak leżał na nim, ale przy dostawce na początku się nie da [emoji6].

Ale mam dziś "sztywny" brzuch.. Nie żeby mi twardniał ale czuję, że rośnie, jak się skóra zaczyna na nim opinać.. Już nie jest taką "tłuściutką kluchą" a zaczyna być coraz bardziej piłeczką [emoji16].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kilogramy rzecz nabyta , zrzuci się :) a ludzie zawsze będą gadać ....
Nudzi mi się okropnie....zaraz emek wróci z zakupami i będziemy robić ciasto 3bit :) już mi ślinka cieknie ;)

Nie wiem co tu jeszcze można ogarnąć dla siebie i dzidziusia ?
 
Dziewczyny ja mieszkam koło wieliczki [emoji846]a w ogóle to miałyśmy zrobić spotkanie w Krakowie?!
Digital a gdzie zamawialas te rzeczy z minky?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
W La Millou :)
Dziewczyny jaki macie pomysł na przewijak dla dziecka? Na łóżeczko, czy oddzielny, czy jakiś inny pomysł?
Hehe..ten sam temat na tapecie :) stanęło na komodzie i przewijaku. Tzn nie takiej komodzie z przytwierdzonym na stałe przewijakiem, tylko przewijak oddzielnie.
 
reklama
Do góry