reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
1501685618-aaaaaa.jpeg
chyba kupie Piotrkowi tylko z napisem po niemiecku . Mam tu taka fajna babeczke i ona grawer robi w skorze. Kupilam mamie i tacie piekne portfele z dedykacja ode mnie zanety i kacpra zeby kazdy widzial jakie maja kochane dzieci :D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jaki macie pomysł na przewijak dla dziecka? Na łóżeczko, czy oddzielny, czy jakiś inny pomysł?
Na łóżeczko ja nie chcę, bo wydaje mi się to niewygodne. Poza tym jak dziecko siada, to trzeba by to wiecznie zdejmować i zakładać. Za leniwa jestem [emoji23]
Więc u mnie będzie albo komoda z przewijakiem albo przewijak z wanienka
1501685703-aaaaaa.jpeg


1501685713-aaaaaa.jpeg
 
Mój mąż mnie chyba dziś udusi jak zobaczy ile wydałam ehh ale cóż co się nie robi dla dziecka
Muszę zrobić listę tego co jeszcze mi brakuje bo już się gubię w tym.
Ja mam pytanie do was w sprawie wózka opłaca się kupić na allegro czy nie bo trochę się boję że mi jakąś lipę przyślą nie zgadzającą się ze zdjęciem i z opisem :/
 
Ankuś super ten napis .

U mnie dzisiaj w menu chłodnik z burakami. Mniam.

Mieszkanie z grubsza ogarnięte.

Co do baldachimu to faktycznie średnio praktyczny jest. Miałam przy pierwszym dziecku.

Co do materacyka to u nas będzie kokosowo gryczany.

W piątek po usg jedziemy w rodzinne strony mojego partnera przywieźć rzeczy dla dziecka. Dostaliśmy mnóstwo rzeczy . Łóżeczko , wózek, fotelik I takie tam. Trzeba będzie wszystko poprać odświeżyć.

Już siara ? Szybko. Nie pamiętam kiedy u mnie się pojawiła ale napewno nie na tym etapie.

Ja muszę sobie bielizne kupić bo już prawie w nic się nie mieszcze.
przepis na ten chłodnik poproszę :*
 
Siedze w domu i sie tylko doluje :( czuje sie jakas brzydka mega gruba. Jeszcze 3 tygodnie do wizyty a ja juz sie stresuje stanieciem na wadze:// moglaby sie ta pogoda zmienic bo nawet na spacer nie dam rady iść jak tak goraco :((( moj optymizm mnie dzisiaj opuścił

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Jak Ty kochana czujesz się gruba to ja powinnam się powiesić z moją nadwagą ...
 
reklama
Zawsze mialam problem z zaakceptowaniem siebie. Nawet przed ciaza ciagla dieta i cwiczenia a teraz dobijam do 90 i to mnie przeraza bo na dobra sprawe narazie nie moge nic z tym zrobic.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Piekna kobietko, po urodzeniu podkrecisz :) teraz się nie przejmuj tym na co nie masz wpływu :)
 
Do góry