reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@pieszczoszka1988 Jakie to prawdziwe :D
Nigdy nie gotowałam kaszy manny a lubię tą kupną z biedronki ona jest śmietankowa i z sosem chyba malinowym.Muszę spróbować zrobić samemu. A dzisiaj na kolacje zrobiłam racuszki z jabłkiem i borówkami...tak się najadłam,że ruszyć się nie mogę ;)
 
reklama
Wg badania usg komory boczne mózgu mają mieścić się w normie 10 mm, a w naszym wypadku wykazało 9,9 mm. Co wskazuje, ze jest na granicy. Może to być wodogłowie a równoczesnie nic...
koleżanka też miała zlecone dodatkowe przez tą norme a kolejne badanie wyszło ok. U ciebie też rak będzie zobaczysz :) !
 
@pieszczoszka1988 Jakie to prawdziwe :D
Nigdy nie gotowałam kaszy manny a lubię tą kupną z biedronki ona jest śmietankowa i z sosem chyba malinowym.Muszę spróbować zrobić samemu. A dzisiaj na kolacje zrobiłam racuszki z jabłkiem i borówkami...tak się najadłam,że ruszyć się nie mogę ;)
ja zrobiłam nie dawno i córka zjadła cała miseczke i ja też :D
 
Zniknęłam ostatnio znowu na kilka dni, ale skumulował mi się koniec miesiąca w pracy i weekendowa wizyta gości [emoji6].
Cieszę się, że w tym czasie wszystkie wizyty wypadły dobrze [emoji16].

@Monia12390 na pewno okaże się, że wszystko jest w normie, lepiej to sprawdzić, ale wszystko będzie ok, zobaczysz!

Co do grafiki z włosami na brzuchu to... One po ciąży znikną tak szybko jak się pojawiły? No są paskudne, chciałam je już dawno rwać, ale boję się, że wtedy to już zostaną mi takie na zawsze [emoji34]..

Przez intensywność weekendu w niedzielę po południu zaczęłam się martwić, że maleństwo mało się ostatnio rusza.. Ale okazało się, że po prostu nie miałam czasu odpocząć i wsłuchać w ruchy [emoji6].
Wczoraj byliśmy na usg połówkowym. Mąż zachwycony, że mógł tak dokładnie obejrzeć naszą małą dziewczynkę [emoji7]. Ale chyba małej nie spodobało się to, że została kilka razy mocniej szturchnięta głowicą, bo od wczoraj się za to niesamowicie mści na moich organach wewnętrznych [emoji23]. Jestem dość mocno skopana od środka [emoji6].
1501615753-aaaaaa.jpeg

Tak wygląda aktualnie nasze 575g szczęścia [emoji7].
 
Monia bankowo wszystko będzie ok! Zobacz ile tu kciuków zaciśnìętych ;-)
Karolcia śliczna dziewczynka! Gratulacje!

Ja byłam u przyjaciółki aż do teraz ;-) ł musiał zostać dłużej w pracy więc siedziałýśmy razem cały dzień i spoko ;-)
Idę pod prysznic i życzę spokojnej nocy ;-)
 
Monia na pewno wszystko będzie w porządku. Mama ginekolog o tym pisała jako częsty przypadek :-) kciuki zacisniete za badania :*

Karolcia 90 cudownosci :*
 
Ehh ten upał. Tak sie cieszyłam z zakupionego basenu. Spedziałam z dzieckiem 4h było booosko. Pojechaliśmy na konie a tam masakra. Młody jęczy ,że go brzuch i głowa boli no ok pomyślałam dużo na słońcu. Wróciliśmy do domu a on rozgrzany jak piec, plecy parują ,maluch szuka chłodnego miejsca a jak znalazł się przykrywał. Co się okazało że miał 38"gorączki ,zaczał wymiotować i wylądowaliśmy w szpitalu ze strachem ,że to udar.Przemęczyliśmy jakoś noc ufff kamień z serca bo okazało się ,że to jelitówka a nie udar. Po nawodnieniu zabrałam go do domu i wszystko przeszło. Dziewczyny co się strachu najadłam ,że małemu tym siedzeniem na słońcu zaszkodziłam ehhh. Przespałam cały dzień i nabrałam energii ,ale gorąc nie pozwala mi jej spożytkować.

Monia będzie dobrze taka minimalna różnica to żadna różnica, wiem że masz stracha , kto by nie miał. Idź może do innego powtórzyć badanie . Ja wierzę ,że to tylko źle zrobiony pomiar.
 
Monia zobaczysz ze wszystko będzie ok

Czy te upały się kiedyś skończą nawet padać nie chce niby na jutro cos zapowiadają wiec zobaczymy
ide pod prysznic i się położyć rano trzeba ogarnąć laboratorium i złożyć wniosek o nowe 500+
 
Zniknęłam ostatnio znowu na kilka dni, ale skumulował mi się koniec miesiąca w pracy i weekendowa wizyta gości [emoji6].
Cieszę się, że w tym czasie wszystkie wizyty wypadły dobrze [emoji16].

@Monia12390 na pewno okaże się, że wszystko jest w normie, lepiej to sprawdzić, ale wszystko będzie ok, zobaczysz!

Co do grafiki z włosami na brzuchu to... One po ciąży znikną tak szybko jak się pojawiły? No są paskudne, chciałam je już dawno rwać, ale boję się, że wtedy to już zostaną mi takie na zawsze [emoji34]..

Przez intensywność weekendu w niedzielę po południu zaczęłam się martwić, że maleństwo mało się ostatnio rusza.. Ale okazało się, że po prostu nie miałam czasu odpocząć i wsłuchać w ruchy [emoji6].
Wczoraj byliśmy na usg połówkowym. Mąż zachwycony, że mógł tak dokładnie obejrzeć naszą małą dziewczynkę [emoji7]. Ale chyba małej nie spodobało się to, że została kilka razy mocniej szturchnięta głowicą, bo od wczoraj się za to niesamowicie mści na moich organach wewnętrznych [emoji23]. Jestem dość mocno skopana od środka [emoji6].
1501615753-aaaaaa.jpeg

Tak wygląda aktualnie nasze 575g szczęścia [emoji7].
śliczna buźka
 
reklama
@Karolcia90 no piękna Niunia :)

@Angella210 to mój Ł robi mi np ryż na mleku taki jak Riso ^^ To jest tak mega dobre. I mam cały gar a nie małe pudełeczko. Także opłaca się samemu taki deser trzasnąć ;)

@bea25ta łooo, to miałaś intensywnie. Dobrze że to nie udar :) Ale fakt słońce jest teraz bardzo niebezpieczne. Ja nawet nosa po 11 nie wystawiam bo się boję że zasłabnę :/
 
Do góry