reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Hej dziewczyny
U nas już podjęta decyzja co do imienia i będzie Amelia no chyba że coś mój mężulek wymyśli a ja oczywiście się na to nie zgodzę bo znając życie ja znów pójdę dziecko rejestrować.
U nas tez ładnie i jestem właśnie ciekawa czy mój szanowny pan ruszy dziś tyłek na zewnątrz czy znów wyleci z tekstem że zmęczony jest bo ja zamiaru nie ma siedzieć w domu i gdzie chłopaków zabiorę.
A ja już nie mogę się doczekać wyjazdu a to tylko jeszcze 2 tyg.
Ja wczoraj byłam w 5-10-15 i dorwałam 3 sukieneczki dwie z przeceny i jedną z nowej kolekcji na która miałam zniżkę miejący ich kartę stałego klienta
Ja uciekam po woli obiad szykować
Miłej niedzieli wam dziewczyny życzę
 
reklama
Od wczoraj mam ból w klatce piersiowej po środku jak by mnie tak przytykalo rozrywalo od srodka czy to zgaga? [emoji44]

......:::::::::20t. i 5d::::::::.........
 
Ja dzis totalnie niewyspana cala noc mi brzuch ciazyl a na dodatek spalam z bratanica a ta to sie non stop wiercila normalnie piruety w tym lozku wyprawiala. Dzis u nas palnki masakryczny bedzie bo juz jest mega goraco na szczescie obiad dzis u bratowej wiec nie musze gotowac jupi. Milego dnia
 
Kurcze mnie w nocy rozbolała głowa i cały czas cmi, mam nadzieję, że w ciągu dnia przejdzie. Miłej niedzieli dla wszystkich [emoji846]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Od wczoraj mam ból w klatce piersiowej po środku jak by mnie tak przytykalo rozrywalo od srodka czy to zgaga? [emoji44]

......:::::::::20t. i 5d::::::::.........
Ja tak mam i to zgaga. Nie raz tez czuje jakby mi gardlo zatykalo i ciezko mi oddychac. Ale nie pociesze bo im wyzej macica tym gorzej

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A my pojechalismy do znajomych do lasu. Czeka mnie dzień w hamaku. I jeszcze obiad dostaniemy, nie musimy gotować.

U nas będzie Krzyś. Jak poznałam się z moim mężem kilka lat temu to powiedział że jak będzie miał kiedys syna to Chce żeby miał tak na imię. I tak zostało :) a mi tez się podoba.

Gdzie można kupić krótkie spodenki z pasem? Bo czas zainwestować w nowe
 
A my pojechalismy do znajomych do lasu. Czeka mnie dzień w hamaku. I jeszcze obiad dostaniemy, nie musimy gotować.

U nas będzie Krzyś. Jak poznałam się z moim mężem kilka lat temu to powiedział że jak będzie miał kiedys syna to Chce żeby miał tak na imię. I tak zostało :) a mi tez się podoba.

Gdzie można kupić krótkie spodenki z pasem? Bo czas zainwestować w nowe
Ja kupilam w c&a ale dzinsowe i mi w nich nie wygodnie... jakos lepiej sie czuje w luznych tkaninach

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@bea25ta cudownie :) Zdrowa Córeczka! Jak ja lubię czytać o Waszych dobrych wiadomościach :)

@doublemummy kochany Mąż, mój to tylko B. do łazienki xD Jak do dziecka się do mnie zwraca chwilami :D

Mi się Jagódka mega podoba. Ł również :) Myśmy mieli problem z męskim imieniem. Na dziewczynę było tysiące pomysłów :)

Kurcze jak mi smutno :( Tęsknię z Tatem, Bratem i Macoszką... Będę miała dupiaty dzien :(
 
A my pojechalismy do znajomych do lasu. Czeka mnie dzień w hamaku. I jeszcze obiad dostaniemy, nie musimy gotować.

U nas będzie Krzyś. Jak poznałam się z moim mężem kilka lat temu to powiedział że jak będzie miał kiedys syna to Chce żeby miał tak na imię. I tak zostało :) a mi tez się podoba.

Gdzie można kupić krótkie spodenki z pasem? Bo czas zainwestować w nowe
W hm też są ;-)
 
reklama
Ja dzisiaj miałam przeboje od rana.Schodzę z góry na dół idę do kuchni a tu mi ptak wplątał by się we włosy.Krzyczę do męża żeby szybko przyszedł bo mamy ptaki w domu a on myślał,że sobie żartuje.No bo niby jakim sposobem wleciały.Mieliśmy dwie jaskółki które latały po domu i jeszcze osrały mi kuchnie.Do tej pory nie wiem jak one się u nas znalazły. My dzisiaj na obiad idziemy do teściowej.I dobrze bo po wczorajszych gościach nie mam siły na nic.Maluch kopał od 12 w nocy do prawie 1,ale to mnie bardzo cieszyło bo ostatniej nocy się tak źle czułam a tak to mnie uspokoił.Nawet chciałam nagrać telefonem jak faluje brzuch,ale co wzięłam telefon to on przestawał.Jaki mały spryciula ;) My dzisiaj pewnie wybierzemy się na lody i będziemy leniuchować.
Miłego dnia dziewczyny ;)
 
Do góry