reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ja mega odpoczelam, przy basenie z nogami w zimnej wodzie nie taki upal straszny. Teraz lozko za mna zatesknilo i mala Jagodka chciala sie polozyc a ja z nia
 
reklama
krztuśca wykluczył od razu a miałam spokoj z tym ponad tydzień no i w dzień nie kiedy jest do zniesienia ale na wieczór i w nocy tragedia . Co do osłony brałam oczywiście zwiększoną dawkę a dowcipnie też miałam ale co innego i mimo wszystko na dole znów rewolucja :/ Ale to u mnie normalne nawet jak nie byłam w ciąży a brałam antybiotyk zawsze się tak kończyło
Na jakiej podstawie lekarz wykluczył krztuśca ??? Właśnie kaszel krztuscowy nasila się na wieczór noc. Często też rano. Nie bagatelizowała bym tego na twoim miejscu szczególnie że żadne syropy nie działają....poczytaj o tym..ja też się dawałam miesiąc czasu wodzić lekarzom az w końcu sama z siebie pojechałam do laboratorium zrobić wynik i okazało się że krztusiec....

Link do: Krztusiec u osób dorosłych – przypomnienie o powracającej chorobie
 
tych syropów prawoślazowych w ciąży juz tyle wypiłam ,że szok :( mam do ssania *spam* i tantum v. i sprey też mam . Ból gardłą nawet mi tak nie dokucza co ten okropny kaszel na noc
A ten antybiotyk Ci nie zaszkodzi jak będziesz tak raz brać raz nie? Lekarza rodzinnego jakiegoś dobrego masz? Może warto zmienić?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
A ten antybiotyk Ci nie zaszkodzi jak będziesz tak raz brać raz nie? Lekarza rodzinnego jakiegoś dobrego masz? Może warto zmienić?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
no on niby właśnie bardzo dobry . Byłam w aptece dziś po 19 i kupiłam junior angin bez alkoholu .Wypiłam go przed 20 i puki co jest lepiej zobaczymy jak będzie jutro
 
Na jakiej podstawie lekarz wykluczył krztuśca ??? Właśnie kaszel krztuscowy nasila się na wieczór noc. Często też rano. Nie bagatelizowała bym tego na twoim miejscu szczególnie że żadne syropy nie działają....poczytaj o tym..ja też się dawałam miesiąc czasu wodzić lekarzom az w końcu sama z siebie pojechałam do laboratorium zrobić wynik i okazało się że krztusiec....

Link do: Krztusiec u osób dorosłych – przypomnienie o powracającej chorobie
Ja jak powiedziałam mu ,że to może krztusiec po oglądnięciu mnie stwierdził ,że na pewno nie ... Ale jak kaszel dalej mnie będzie męczył zrobie to badanie dla św spokoju
 
Jeśli chodzi o imię to wybraliśmy jakoś 2 dni po pierwszym wyraźnym teście :D Siedząc w kuchni wieczorem zainstalowałam pierwszą apkę ciążową i znalazłam w niej imiona :D Maks od razu nam się spodobało i byliśmy bardzo jednogłośni i chyba już zdania nie zmienimy :D

yuudhqvkh0cpri5e.png
 
Jest po 1 w nocy... A ja?? No nie mogę, nie mogę zasnąć .... Już mnie to zaczyna denerwować "cała ta ciąża" jak nie jedno, to drugie cały czas coś!!! nie mam spokoju....... Jak nie Ból pleców, to zgaga, ostra zgaga, bolą mnie całe płuca jak by mnie rozdzielalo, to zespół niepsokojnych nóg (RLS) czyli moje nogi nie mogą znaleźć miejsca, kręcę nimi, prostuje jak by mnie bolały ale to taki inny ból, mrownie, chęć prężenia ich, szukają zimnego miejsca - taka chwilowa ulga, a dziś wszytko naraz mi się ujawniło i zasnąć nie mogę, leżę na pół leżąco, miska zimnej wody nad łóżkiem by schodzić nogi, a kręgosłup w jednym miejscu mnie nawala i nie wiem już sama jaka pozycje sobie dobrać. ;( placze z bezsilności bo każda jedna noc mam nie przespana, a wiem że na moje dolegliwości nic i nikt nie jest w stanie mi pomóc. ;( chce normalnie zasnąć!!! Najpierw miałam nierówny pęcherzyk, zagrożona ciąża, potem krwiak, szpital, łożysko przodujace, a gdy z ciąża wszytko stało się ok to zabijają mnie dolegliwości ciążowe. No i to nie trzymanie moczu, przy wysiłku, kichnieciu.... Jak żyć???? ;) [emoji44]

......:::::::::20t. i 6d::::::::.........
 
Ostatnia edycja:
@eklerka pocieszyc bym cie chciala, ale co to za pocieszenie piszac ze kolezanka miala tak samo z rls i bezsennoscia. Na kocu ciazy juz nie miala sily, w nocy udawalo jej sie przespac zaledwie godzine . szla na naturalny porod i kazali jej odpoczywac i nabierac sil na porod. Tylko skad brac sily jak snu nie miala.

@pieszczoszka1988 krotko mowiac wspolczuje meczarni.

Dziewczyny chyba juz co niektore zaczely juz 6miesiac. Jaaa cie nie moge uwierzyc,ale czas ucieka.
 
@eklerkaa moja Kochana <tuli> Nawet nie potrafię sobie tego wyobrazić... U mnie tylko plecy i bolące kolana dają się we znaki. Może to ten upał też ma jakiś swój udział? Wiem że już masz dość, ale nie płacz proszę. To Cię jeszcze bardziej osłabia.

Ja wczoraj myślałam że umrę na ból głowy. W sobotę spaliłam sobie twarz i ramiona. Niby był wiaterek, chmurki, a jak wróciliśmy to okazało się że jestem jak buraczek ;) I wczoraj odkąd Tato pojechał próbowałam i tabletki i lodów i snu. A łeb dalej swoje -.- Ech, ja w ciąży nienawidzę lata. Jestem tak nie do życia. Do tego dziś przyjeżdża moja Mama na tydzień. Będę musiała przelać na Nią całą swoją energię, bo inaczej się obrazi. Na samą myśl już mam dość ;)

@gie_er udanej wizyty :*

Miłego dnia Dziewczyny! Ja za 20 min wyjeżdżam z Ł do gabinetu ;) Oby Olo się wyprostował od wtorku, hihihihi :)

Oj zapomniałabym! @pieszczoszka1988 zdrowiej! Żeby ten kaszel już Ci darował :*
 
reklama
Jak śnieżynki z nieba, posypią nam się dzieci.
Czekamy na pierwszy śnieg, a z nim nasze maleństwa.

Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz Grudniowe mamy 2017

2017-07-31 Eraja USG połówkowe 21+0
2017-07-31 gie_er wizyta kontrolna

2017-08-01 Monia12390 USG połówkowe
2017-08-02 Mikado93 wizyta kontrolna
2017-08-03 basiulka9 USG połówkowe
2017-08-03 M@gda wizyta kontrolna
2017-08-04 chucherko USG połówkowe 21t 3d
2017-08-08 Eklerkaa USG połówkowe 22t 0d
2017-08-08 tusiaczzek1988 USG połówkowe
2017-08-08 gie_er USG połówkowe
2017-08-08 Karolcia90 wizyta kontrolna
2017-08-08 Izabela90 wizyta kontrolna i usg
2017-08-09 Karolcia1992 wizyta kontrolna
2017-08-09 Oska Wizyta kontrolna
2017-08-09 Millo Echo serca Inki
2017-08-10 DigitalGirl Wizyta kontrolna (24t4d)
2017-08-10 Mikado93 USG połówkowe (22t6d)
2017-08-10 pieszczoszka1988 wizyta kontrolna/usg
2017-08-11 allime USG połówkowe
2017-08-14 Lake882 USG połówkowe
2017-08-14 daruuunia3 USG połówkowe (22t2d)
2017-08-16 M@gda wizyta kontrolna
2017-08-16 allime USG połówkowe z pakietu
2017-08-17 allime Wizyta kontrolna
2017-08-18 Angella210 Wizyta kontrolna
2017-08-22 olka_l USG połówkowe (powtórka)
2017-08-23 chucherko Wizyta kontrolna
2017-08-24 misianka Wizyta kontrolna
2017-08-25 Eraja Wizyta kontrolna i usg
2017-08-25 Marti92 Wizyta u położnej


Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - gdzie go szukać i jak obsługiwać znjadziesz instrukcję :)
 
Do góry