reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Dzien dobry. Byłam wczoraj na USG połówkowym. Będziemy mieć córeczkę Jagoda - Zosia syn wymyślał i nie da zmienić. Może w przedszkolu pojawi sie jakaś śliczna i miła dziewczynka o imieniu które i rodzicom do gustu przypadnie. Z małą wszystko w porządku ,waży 372g i ma 12cm. jestem niepocieszona bo badanie było na nfz i nie mam żadnego takiego pięknego zdjęcia jak Wy a z taką tęsknotą na nie czekałam. Chyba trzeba będzie się wybrać prywatnie to nacieszę oczy swoje i innych w rodzinie.

U mnie zapowiada się upał , lody w zamrażalniku są, mrożone truskawki też, basen gotów ( fakt pełen much ale zaraz się tym zajmiemy) Pogodo czekamy , jesteśmy gotowi :D:D:D
Gratulacje. Mi Jagódka bardzo się podoba [emoji1]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja tez bym tak zrobila ale Franek beze mnie nie pojedzie... taki cycek z niego

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
To mój by pojechał :-)A z Twoim mężem też nie pojedzie ?


Mój Tobiasz tęskni za Dziadkiem codziennie bierze telefon i na niby do niego dzwoni, i mówi cały czas wszystkim ze dziadzia pociągiem jechał A on robił papa i całusy słał. A mój Tata w rejs popłynął, wróci w listopadzie....
 
Dzień dobry ;) u nas też ma być pięknie aż za pięknie ale mąż na 2 zmianę idzie więc raczej nigdzie się nie wybierzemy, mama mnie namawia na wieś jechać do rodziny. Może? W sumie co by tu robić jak nad wodę się nie wybierzemy nigdzie przez gips syna.

@M@gda dziękuję bardzo ;)
@bea25ta Jagoda to naprawdę bardzo ładne imię!!! A na wizytę idź jeszcze raz prywatnie, pamiątka na całe życie będzie przynajmniej, zawsze przed luzeczkkem w ramce takie piękne zdjęcie można powiesić ;)

......:::::::::20t. i 5d::::::::.........
 
Mi też .... mąż mój za to że to super imię dla dziecka za to tragiczne dla dorosłej kobiety... I weź tu z nim gadaj, zwłaszcza że za przykład podaje dziewczynę z pracy która ma imię Malina
Oj z moim też ciężko się dogadać pod tym względem więc na razie mamy po prostu dzidzię [emoji1]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
My dzisiaj do znajomych na grilla jedziemy :-) Tobiasz będzie miał koleżankę duo zabawy , więc powinno być sympatycznie

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj z moim też ciężko się dogadać pod tym względem więc na razie mamy po prostu dzidzię [emoji1]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam Młodą :-) dzięki trochę mnie pocieszylas , bo już myślałam że tylko u nas wybranie imienia to zawsze problem.
Imię Tobiasz ustaliliśmy o godzinie 23, przez sms jak w, szpitalu na patologii lezalam, a następnego dnia był poród wywolywany
 
Mi się wydaje, że polowkowe to tak ważne usg, że na nfz też zdjęcia powinny być załączone, a nie sam opis.

Jagoda to mój typ (T. się nie zgadza ) Zosia jedna z jego propozycji, ja średnio. Więc dziecko mam bezimienne :-(
To tak jak u mnie, miał być Kuba mąż się nie zgodził bo mu się kojarzy, on chce Kamila a ja nie. Dałam propozycje Mikołaj to kręcił nosem że Mikołaj dziecia ma się z jednym kojarzyć. więc nie jesteś sama, też mamy dziecko bez imienne.
 
To mój by pojechał :-)A z Twoim mężem też nie pojedzie ?


Mój Tobiasz tęskni za Dziadkiem codziennie bierze telefon i na niby do niego dzwoni, i mówi cały czas wszystkim ze dziadzia pociągiem jechał A on robił papa i całusy słał. A mój Tata w rejs popłynął, wróci w listopadzie....
Moze z Piotrkiem pojedzie.. nie wiem. Narazie szwagierka pisze tylko o lodach po obiedzie wiec moze sie kapneli ze 35 stopni to trochę za duzo na zoo hehe :D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja dzisiaj sama w domku i aż nie wiem co z sobą zrobić. Mąż w pracy a córka na cały tydzień została u dziadków na Mazurach . Pierwszy raz tak mam że tęsknię już od pierwszego dnia. Wiem że jest tam jest super ale jakoś chodzę i non stop ryczę. Ach te hormony..

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Kosa moja od wczoraj nad morzem i już mogłaby wrócić jestem skłonna nawet jechać te 700 km tylko po to żeby ją odebrać [emoji23][emoji23] to całkiem normalne że tęsknisz [emoji4] Życzę w takim razie udanych grillowanych niedziel, oby pogoda wszędzie dopisała. Mój M w pracy do 14 więc się lenie bez motywacji ruszenia dupki z łóżka [emoji6]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry