reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Z tym nagrywaniem to faktycznie maluchy jakoś to wyczuwaja może my jesteśmy podekscytowane czy jak i one od razy myk i górki lub ruchy znikają.
 
reklama
hej dziewczyny. Prawie cała noc nie spałam tak mnie dusił kaszel ... Wziełam ponownie antybiotyk po którym juz kiedys zrobiła mi się infekcja na dole bo osłona nie pomogła no i co ? powtórka z rozrywki ...Ja dalej kaszle antybiotyk musiałam odstawić bo znowu mam przez niego infekcje .. wiedziałam ,że tak będzie przez to ***** !! Jestem taka już zła i wykończona tym wszystkim ... nie potrafie się cieszyć spokojnie ciażą bo łamie mnie w kościach , kaszle jak szalona i opadam już z sił :( beczeć mi sie chce
 
hej dziewczyny. Prawie cała noc nie spałam tak mnie dusił kaszel ... Wziełam ponownie antybiotyk po którym juz kiedys zrobiła mi się infekcja na dole bo osłona nie pomogła no i co ? powtórka z rozrywki ...Ja dalej kaszle antybiotyk musiałam odstawić bo znowu mam przez niego infekcje .. wiedziałam ,że tak będzie przez to ***** !! Jestem taka już zła i wykończona tym wszystkim ... nie potrafie się cieszyć spokojnie ciażą bo łamie mnie w kościach , kaszle jak szalona i opadam już z sił :( beczeć mi sie chce
Robiłaś te badania na krztuscia??? Jeśli od antybiotyku dostajesz na dole infekcji to musisz brać równolegle do antybiotyku osłonę dostanie 3xwieksxa dawkę i nystatyne dowcipnie.... Ja tak brałam jak miałam antybiotyk na zęba.
 
hej dziewczyny. Prawie cała noc nie spałam tak mnie dusił kaszel ... Wziełam ponownie antybiotyk po którym juz kiedys zrobiła mi się infekcja na dole bo osłona nie pomogła no i co ? powtórka z rozrywki ...Ja dalej kaszle antybiotyk musiałam odstawić bo znowu mam przez niego infekcje .. wiedziałam ,że tak będzie przez to ***** !! Jestem taka już zła i wykończona tym wszystkim ... nie potrafie się cieszyć spokojnie ciażą bo łamie mnie w kościach , kaszle jak szalona i opadam już z sił :( beczeć mi sie chce
na kaszel syrop prawoslazowy, albo syrop pre na len i tabletki isla. Do tego jak gardło boli to płukanie albo tantum verde w spreju do gardła. Takie zalecenia od lekarza miałam.
 
Robiłaś te badania na krztuscia??? Jeśli od antybiotyku dostajesz na dole infekcji to musisz brać równolegle do antybiotyku osłonę dostanie 3xwieksxa dawkę i nystatyne dowcipnie.... Ja tak brałam jak miałam antybiotyk na zęba.
krztuśca wykluczył od razu a miałam spokoj z tym ponad tydzień no i w dzień nie kiedy jest do zniesienia ale na wieczór i w nocy tragedia . Co do osłony brałam oczywiście zwiększoną dawkę a dowcipnie też miałam ale co innego i mimo wszystko na dole znów rewolucja :/ Ale to u mnie normalne nawet jak nie byłam w ciąży a brałam antybiotyk zawsze się tak kończyło
 
na kaszel syrop prawoslazowy, albo syrop pre na len i tabletki isla. Do tego jak gardło boli to płukanie albo tantum verde w spreju do gardła. Takie zalecenia od lekarza miałam.
tych syropów prawoślazowych w ciąży juz tyle wypiłam ,że szok :( mam do ssania *spam* i tantum v. i sprey też mam . Ból gardłą nawet mi tak nie dokucza co ten okropny kaszel na noc
 
reklama
Ale mam ochote przeprosic buty do biegania albo rolki :) sluchawki na uszy i w droge a tu zostaje mi z tymi sluchawkami wylozyc nogi na lozku :) ale chociaz sie odetne na chwile przy moich ulubionych nutkach :) niech juz bedzie ten grudzień :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry