reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Dzień dobry!
@Maja mnie wczoraj też tak bolały nogi ze całą noc przespałam z nogami na poduszce. Dzisiaj na szczęście Ok! ;-)
@Magda rozumiem że to spotkanie w Waszych okolicach? Pytam bo kiedyś była mowa o spotkaniu mamusiek z Krakowa ;-)
@eklerka niezłego masz przystojniak w domu ;-)
Ja już po śniadaniu, mąż musiał iść na 3h do roboty, później jedziemy na sklepy z AGD trzeba zakupić sprzęt do kuchni ;-) AAAA! Mamy założony kibelek na budowie, cała łazienka już jest, ale komfort no mówię Wam ;-)
Dzisiaj robimy małego grilla na budowie, znajomi chcą zobaczyć jak nam idzie robota ;-)
Miłego dnia!
 
Ostatnia edycja:
@iwilleatyou cudowny ten Legoland [emoji7] My sobie już odpuściliśmy gokarty. Jak siadłam w domu to nogi mnie podnieść nie chciały ;)

@Maglik cieszę się z Twojego Synka :) No i że masz taką dobrą opiekę lekarza :)

@Monia12390 ale zakupy jaaa ^^ Zazdroszczę ;) Ale za to ciężarna na food truckach to już standard ;) U nas w ubiegły weekend to co 3-4 babka była z brzuszkiem. I to nie z przejedzenia, hihihi :)

@eklerkaa do twarzy Mu z tym gipsem :D Mi już Olo na szczęście odpuścił układanie się na nerwach. Za to teraz punkt 23 i ma imprezę ;) Ciężko się zasypia kiedy dziecko ma inne zajęcie w brzuchu niż spanie :D

Sobota nadrobiona :) Jak mieć gości to w weekendy, bo na forum jest spokojniej hihihi :) Dzień dobry Kochane! Właśnie wstałam cała w zakwasach. Przegięłam przez te 2 dni ^^ A wczoraj już do tego stopnia że zaczął boleć mnie brzuch :/ Na szczęście Tato zrozumiał i dali mi się przekimać :) Młody się z Ł wyszalał w ogrodzie doświadczeń. Potem pojechali kupić coś na urodzinki - Czaro wybrał sobie hulajnogę. I poszli jeździć do parku. Ale sprzęt taki wybrał że sama aż Mu zazdroszczę :D A ja dziś obiadowo mam w planach pizzę. Ł sobie zamówił ;) Teściowa chora także sami musimy sobie żarełko na niedziele ogarnąć. Zrobił takie maślane oczy że wymiękłam :D

No nic idę odpoczywać. Spokojnej niedzielki! :)
 
Dzień dobry!
@Maja mnie wczoraj też tak bolały nogi ze całą noc przespałam z nogami na poduszce. Dzisiaj na szczęście Ok! ;-)
@Magda rozumiem że to spotkanie w Waszych okolicach? Pytam bo kiedyś była mowa o spotkaniu mamusiek z Krakowa ;-)
@misianka niezłego masz przystojniak w domu ;-)
Ja już po śniadaniu, mąż musiał iść na 3h do roboty, później jedziemy na sklepy z AGD trzeba zakupić sprzęt do kuchni ;-) AAAA! Mamy założony kibelek na budowie, cała łazienka już jest, ale komfort no mówię Wam ;-)
Dzisiaj robimy małego grilla na budowie, znajomi chcą zobaczyć jak nam idzie robota ;-)
Miłego dnia!
U mnie podobnie dzisiejsza noc. Tylko jeszcze jakiś bardzo mi spuchły stopy. Teraz na szczęście już ok[emoji3] udanych zakupów i grilla.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dzisiaj sama w domku i aż nie wiem co z sobą zrobić. Mąż w pracy a córka na cały tydzień została u dziadków na Mazurach . Pierwszy raz tak mam że tęsknię już od pierwszego dnia. Wiem że jest tam jest super ale jakoś chodzę i non stop ryczę. Ach te hormony..

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien dobry. Byłam wczoraj na USG połówkowym. Będziemy mieć córeczkę Jagoda - Zosia syn wymyślał i nie da zmienić. Może w przedszkolu pojawi sie jakaś śliczna i miła dziewczynka o imieniu które i rodzicom do gustu przypadnie. Z małą wszystko w porządku ,waży 372g i ma 12cm. jestem niepocieszona bo badanie było na nfz i nie mam żadnego takiego pięknego zdjęcia jak Wy a z taką tęsknotą na nie czekałam. Chyba trzeba będzie się wybrać prywatnie to nacieszę oczy swoje i innych w rodzinie.

U mnie zapowiada się upał , lody w zamrażalniku są, mrożone truskawki też, basen gotów ( fakt pełen much ale zaraz się tym zajmiemy) Pogodo czekamy , jesteśmy gotowi :D:D:D
 
Hej laski. Ja wstalam dzisiaj z bolem glowy i cos mnie gardło drapie. Tesciowie sa jeszcze chyba do srody i codzien musze gdzies biegac a jestem mega zmeczona:( dzisiaj obiad u szwagierki i do zoo chyba chca jechac. Mam nadzieje ze to jednak nie wypali bo chetnie bym w domu nogi wyciagnela.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej laski. Ja wstalam dzisiaj z bolem glowy i cos mnie gardło drapie. Tesciowie sa jeszcze chyba do srody i codzien musze gdzies biegac a jestem mega zmeczona:( dzisiaj obiad u szwagierki i do zoo chyba chca jechac. Mam nadzieje ze to jednak nie wypali bo chetnie bym w domu nogi wyciagnela.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
A nie mogą same jechać, a Ty zostaniesz ? :-) ja bym tak zrobiła przynajmniej :-)
 
reklama
Dzien dobry. Byłam wczoraj na USG połówkowym. Będziemy mieć córeczkę Jagoda - Zosia syn wymyślał i nie da zmienić. Może w przedszkolu pojawi sie jakaś śliczna i miła dziewczynka o imieniu które i rodzicom do gustu przypadnie. Z małą wszystko w porządku ,waży 372g i ma 12cm. jestem niepocieszona bo badanie było na nfz i nie mam żadnego takiego pięknego zdjęcia jak Wy a z taką tęsknotą na nie czekałam. Chyba trzeba będzie się wybrać prywatnie to nacieszę oczy swoje i innych w rodzinie.

U mnie zapowiada się upał , lody w zamrażalniku są, mrożone truskawki też, basen gotów ( fakt pełen much ale zaraz się tym zajmiemy) Pogodo czekamy , jesteśmy gotowi :D:D:D
Mi się wydaje, że polowkowe to tak ważne usg, że na nfz też zdjęcia powinny być załączone, a nie sam opis.

Jagoda to mój typ (T. się nie zgadza ) Zosia jedna z jego propozycji, ja średnio. Więc dziecko mam bezimienne :-(
 
Do góry