reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Mają niemiecka stronę więc pewnie też jest dostępny :)
Link do: Die Schutzbarriere gegen Reflux & Sobrennen | Gaviscon

m3sx3e3k25iia4nv.png
Oooo dziekuje :***

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Też mi się podoba ale cena przeraża. Ja będę szukać pewnie sprzętów na Ebay uk. I jak będę u teściów to obok nich są co niedzielę takie wyprzedaże, gdzie ludzie przyjeżdżają z okolicy i sprzedają właściwie wszystko. Carboot to się nazywa i pewnie będę tam też szukac. Jak byłam ostatnio to pełno było takich sprzętów ale wtedy nie byłam w ciąży

m3sx3e3k25iia4nv.png
Uwielbiam Carbooty[emoji7] [emoji1]
 
Jest znalazlam w saszetkach i ampulkach po 10 ml 24 po 11 euro. Zapytam jutro w aptece na miescie :))

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam ten w syropie i w smaku jest średni. Gęsty, biały płyn [emoji28] [emoji28]
Mój A. ma tylko jedno skojarzenie z nim i zawsze jak biorę to patrzy z obrzydzeniem. [emoji23]
Ale działa. [emoji4]

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Ja mam ten w syropie i w smaku jest średni. Gęsty, biały płyn [emoji28] [emoji28]
Mój A. ma tylko jedno skojarzenie z nim i zawsze jak biorę to patrzy z obrzydzeniem. [emoji23]
Ale działa. [emoji4]

m3sx3e3k25iia4nv.png
Syropu nie znalazlam hehe ale mi to obojetne byle pomagalo :D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dziś juz mam dość . Ogarnęłam mieszkanie . Ogarnęłam auto w środku . Pranie . Pojechałam do sklepu Nie dość że babka jakąś stara mi się wpiepszyla z wózkiem pełnym zakupów bo ja nogi strasznie bolały ponoć i taka chora była ze musiała się wpierniczyc to jeszcze w sklepie mamy taką chamska sprzedawczyni bo biorąc ziemniaki jakimś cudem strzeliła jej reklamówka i rozsypaly się po sklepie .. i rzuciła mi przed nos reklamówka i mówi niech sobie Pani pobiera .. a mi nie dość że już słabo się robiło po całym dniu miałam dość ... wzięłam ta reklamowe a zemna stał takie młode małżeństwo . I facet widząc mnie z brzuszkiem ze ciężko mi się schylic wziął odemnie ta reklamowke i mówi że ja Pani pozbieram niech się Pani nie schyla bo nie wolno .a mi odrazu uśmiech ze są na tym świecie dobrzy ludzie . I w dodatku zaniósł do auta mi zakupy . A w dodatku jedna ręką trzymał swoje dzieciątko co miało może z miesiąc może dwa a druga zbieral te cholerne ziemniaki . I wróciłam do domu ugotowalam rosół na jutro bo mam smaka . Powiesiłam ciuchy na suszarce bo nie doschly na polu . I powiem wam . Mam dość nie mam sił juz na nic . Wiec chyba pozostaje mi tylko pójść spać .

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dziś juz mam dość . Ogarnęłam mieszkanie . Ogarnęłam auto w środku . Pranie . Pojechałam do sklepu Nie dość że babka jakąś stara mi się wpiepszyla z wózkiem pełnym zakupów bo ja nogi strasznie bolały ponoć i taka chora była ze musiała się wpierniczyc to jeszcze w sklepie mamy taką chamska sprzedawczyni bo biorąc ziemniaki jakimś cudem strzeliła jej reklamówka i rozsypaly się po sklepie .. i rzuciła mi przed nos reklamówka i mówi niech sobie Pani pobiera .. a mi nie dość że już słabo się robiło po całym dniu miałam dość ... wzięłam ta reklamowe a zemna stał takie młode małżeństwo . I facet widząc mnie z brzuszkiem ze ciężko mi się schylic wziął odemnie ta reklamowke i mówi że ja Pani pozbieram niech się Pani nie schyla bo nie wolno .a mi odrazu uśmiech ze są na tym świecie dobrzy ludzie . I w dodatku zaniósł do auta mi zakupy . A w dodatku jedna ręką trzymał swoje dzieciątko co miało może z miesiąc może dwa a druga zbieral te cholerne ziemniaki . I wróciłam do domu ugotowalam rosół na jutro bo mam smaka . Powiesiłam ciuchy na suszarce bo nie doschly na polu . I powiem wam . Mam dość nie mam sił juz na nic . Wiec chyba pozostaje mi tylko pójść spać .

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
Też mam czasami gorsze dni, ale jutro wstaniesz i bedzie lepiej. A ta baba ze sklepu to wredna cipa. U nas tez taka jest. Az sie zakupow nie chce robic. Kiedy zwrocilam jej uwage przy kierowniku, a on biedny mowi ze nie ma komu pracowac i on pracuje od poniedzialku do niedzieli jedna zmiane a ona druga, bo nikt sie na ogloszenia nie zjawia...
 
Jeny jak ja bym chciała przespać noc.... znowu pobudka o 2. Krece się już trzecia godzinę. Oszaleje....

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@blair_90 gratulacje wizyty, super ze chłopak już taki pewny ;) mój też na każdej wizycie strasznie się rusza. ;)


@mrsMalec wiem co czujesz, co to znaczy rozlaka z mężem i życie za granicą na odległość, my Dość krótko bo pół roku osobno ale w tym raz na miesiąc był ale to i tak zbyt dużo. Nigdy więcej. Co do pokoju to bym w szaro-mietowo poleciała śliczne są!! Albo miętowo różowo



@daruuunia3 udanego wypoczynku. !!!! zazdroszczę aż.! My koło 10 sierpnia gdzieś jedziemy

@Ankuś piękna hustawka też na taką patrzę !!

@maja1987 gdy dziecko miało wadę serca lub co kolwiek to byś o tym już wiedziała!! Nie martw się, będzie dobrze! Też miewam w ciąży poryte sny

@iwilleatyou mówią że na zgage dobra jest kapusta kiszona.


@Rossiczka ja też spać nie mogę, idę późno a wstaje bardzo wcześniej 4-6 to norma a potem w ciągu dnia jak trup chodzę, dziś o 4.50


Ogólnie mnie mniej, postanowiłam trochę zbastowac z netem.. Dzieci mają wakacje, nie chodzą do szkoły, jedno i drugie w domu, a ja nieraz w komórce siedzę i szukam, czytam forum, przejmuje się, czekam na informacje, przeglądam dla dziecka co by kupić itd... A tak naprawdę czas leci.. Teraz siedzę jak spia, albo są z tatą na spacerze czy mają inne zajęcie, bo szkoda mi wakacji na internet. Sorka i mam nadzieję o wyrozumiałość. Czasem nie wyrabiam z dwójka na wakacjach chwili dla siebie nie ma bo cały czas są.. !

Dziś mam wizytę o 16.20 równy 20 tydzień. Mówił coś osttanio że to sama wizyta bez usg będzie. A polowkowe koło 22-23 tyg zrobi Mi. Ale kurcze nie zgadzam się z tym...... Dziś by mj mógł zrobić i wizytę z USG polowkowym bo co to za różnica te 2, 3 tyg. Polowkowe w 23 tyg?? Ja już będę na urlopie z rodziną i koło 8-10 sierpnia jedziemy to też nie będzie kiedy się umówić? Myślicie by cisnąć go dziś o to polowkowe??? Że ta wizyta była by jak by "zbędna" bez usg w 20 tyg. Wczoraj robiłam badania dziś odbieram wyniki mocz, morfologia i CRP więc będzie miał jak znalazł wszytko. Dodam że chodzę na każdą wizytę prywatnie i bierze 180 zł wizyta plus USG. Więc dziś 80 (gdyby faktycznie nie zrobił Mi tego usg), a za dwa tyg znowu 180 ? bez sensu.. Wszytko można dziś załatwić przecież i kolejna wizytę będę miała gdzieś za ponad miesiąc. Co o tym myślicie

@Eraja @Lenka0103 również i wam powodzenia na wizytach !!! ;*



......:::::::::20t. i 0d::::::::.........
 
Ostatnia edycja:
Do góry