reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Powodzenia na wizytach [emoji9]
Ja dziś wstałam przed 7 bo koleżanka miała córkę swója przeprowadzić. Zrobiłam dziewczyna śniadanie i ja poszłam do sypialni leżeć one się bawią w salonie lub pokoju córki więc w sumie pewnie zaraz sobie drzemkę zafunduje ;)

W sobotę mój A. ma urodziny i nie wiem co mu kupić... [emoji52]

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
reklama
Ja od kad wrocilam do domu to leje... i ma lac do piatku wiec ja tylko na wizyte i mam pretekst zeby wrocic pod kocyk. Jak Piotrek sliwki kupi to chyba dzisiaj zrobie knedle ze śliwkami

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Och! Uwielbiam knedle że śliwkami!!! [emoji3] [emoji7] wyślij mi w paczce [emoji16][emoji16][emoji16][emoji6]
 
Hej dziewczynko
Udanych wizyt
Ja siedzę w przychodni badania musiałam zrobić na czwartek i w tym jest krzywa cukrowa a jak usłyszałam że mam tu siedzieć do 11 ty mi się słabo zrobiło a tak mnie muli po tej glukozie ze hej i mój super lekarz zafundował mi 3 kucia super

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczynko
Udanych wizyt
Ja siedzę w przychodni badania musiałam zrobić na czwartek i w tym jest krzywa cukrowa a jak usłyszałam że mam tu siedzieć do 11 ty mi się słabo zrobiło a tak mnie muli po tej glukozie ze hej i mój super lekarz zafundował mi 3 kucia super

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Bo trzy kucia są zalecane. Odchodzi się powoli od dwóch, więc nic dziwnego.
Współczuję krzywej bo to dla mnie też było straszne badanie
 
@Eraja A to może faktycznie poczekam a przedwszytkim zapytam jak on to widzi. 8 mogła bym być na wizycie bo przyjmuje tylko we wtorki i w czwartki. To 8 we wtorek wypadal by 22 tydzień więc w porządku jak na to polowkowe widzę że kilka dzieczyn zapisane jest też tak później a nawet jeszcze później. Będę maila przynajmniej przed wyjazdem dokładną wizytę. I może fajne zdjęcie w 3D ;) ja teraz uciekam na zakupy i płac zabaw, dam znać co po. O 16.20 wizyta.

......:::::::::20t. i 0d::::::::.........
 
reklama
Do góry