reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Ech za to jutro możesz poczekać pod gabinetem. Dzisiaj ginekolog wypisał mi skierowanie do hematologa. Pani najpierw czepnęła się, że na skierowaniu nie ma słowa "specjalistycznej" przy słowie poradni hematologii, a później że czegoś tam jeszcze nie ma. Załatwiałam tą sprawę telefonicznie, muszę jutro pojechać osobiście, bo nie dam się zbyć. To chore! Jak się idzie prywatnie to ochy, achy i usmiechy, a na NFZ wiecznie problemy. Powiedziałam tej babie, że ja się nie znam na skierowaniach i nie będę w ciąży jeździła przez całą Warszawę, żeby lekarz dopisał mi jedno słowo. No nic, zobaczymy co jutro załatwię.
 
Hej. U mnie tak sobie. Szyjka 5 cm, więc ok. Dostałam dodatkowo Solgar żeby podnieść tą hemiglobinę. Okazało się, że różnica w wadze dzieci jest większa niż była, na razie mam się tym bardzo nie martwić. I mam nakaz oszczędzania się, chodzenie tylko w granicach rozsądku, bo brzuch mi twardnieje. Zdołowałam się trochę.. . Teraz mam na 9 sierpnia. I dużo badan do zrobienia w tym krzywą.
 
Czesc dziewczyny. Po weekendzie wracam z urlopu to bede sie czesciej udzielac bo narazie jeszcze w biegu ciagle... chociaz tescie do nas jada na 2 tygodnie. Zobaczymy jak to bedzie. Ja w tym tygodniu mam mega dola. Czuje sie grubo i nieatrakcyjne szczegolnie jak piotrek mnie ciagnie na miasto a tam same laski w mini. Naprawde leze i mam ochote sie poplakac z bezsilnosci... oczywiscie codzien trzymam za wszystkie z was kciuki i staram sie podczytywac po troszke :*

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny my już po:)wszystko super mały bardzo dobrze 450 g ., szyjka wysoko także mega radość :biggrin2:dziękuję za kciuki., przesyłamy buziaki
Cudownie :) jaki duży szkrab!
Ja juz siedzę w poczekalni i jestem uwaga 9 nad programową a jeszcze mogą przychodzić w miedzy czasie panie godzinowe :D hahahahah jak wejde o 19:00 będzie dobrze

p19uflw1nv024jhl.png
Ło jeżu! To się nasiedzisz :/ grunt żeby przyjął i było idealnie z bobo :)
A mi się zdarzyło, że mój H. golił mnie parę razy i wcale nie jak byłam w ciąży, bo to był ciekawy eksperyment i bardzo podniecające! :p:D
Hehe..też miałam to napisać, ale się zawstydziłam [emoji14]
Wizyta przełożona na jutro bo doktor nie wróci już dziś:(
No kurde ;( no nic nie zrobisz..siła wyższa

Po holterze ok miałam jeden skok na 144 a tak to zdążyło się w nocy nawet 87/56 [emoji6] byłam dzisiaj na konsultacji u kardiologa, zrobili mi EKG i echo serca wszystko ok. U ginekologa też wszystko dobrze nic się nie odkleja szyjka 44 mm, Pola waży 294 gramy [emoji4] zdjęcie wstawię w temacie z USG[emoji4]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom

Pięknie rośnie Pola :) a szyja jak się patrzy
Hej. U mnie tak sobie. Szyjka 5 cm, więc ok. Dostałam dodatkowo Solgar żeby podnieść tą hemiglobinę. Okazało się, że różnica w wadze dzieci jest większa niż była, na razie mam się tym bardzo nie martwić. I mam nakaz oszczędzania się, chodzenie tylko w granicach rozsądku, bo brzuch mi twardnieje. Zdołowałam się trochę.. . Teraz mam na 9 sierpnia. I dużo badan do zrobienia w tym krzywą.
Oska, może Tobi (jezeli dobrze pamiętam to Sara większa była) będzie mniejszy tak po prostu, przecież już w tym momencie dzieciaczki rosną w różnym tempie. Będzie dobrze :*
 
Hej. U mnie tak sobie. Szyjka 5 cm, więc ok. Dostałam dodatkowo Solgar żeby podnieść tą hemiglobinę. Okazało się, że różnica w wadze dzieci jest większa niż była, na razie mam się tym bardzo nie martwić. I mam nakaz oszczędzania się, chodzenie tylko w granicach rozsądku, bo brzuch mi twardnieje. Zdołowałam się trochę.. . Teraz mam na 9 sierpnia. I dużo badan do zrobienia w tym krzywą.
To chyba normalne, że dzieci nie ważą identycznie.
A jaka jest różnica w wadze? Brzuch twardnieje? Na jakiej podstawie to określił lekarz? Ja też mam czasem twardszy, szczególnie wieczorem.
 
Calrar szkoda:(ale jutro juz sie uda:*
Gieer dobrze ze juz wszystko jest okej:*
Oska roznica sie nie przejmuj chyba ze jest na prawde jakas duza?Co do twardnienia to to chyba tez normalne bo macica cwiczy przed porodem?Magnez dostalas?

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też gotuje obiad na dwa razy.Mąż wraca 17-18 więc nie czekam na niego bo bym z głodu padła ;)Okna mam pomyte i teraz padłam na kanapę.Dzisiaj już leniuchuje a jutro wybieram się do lidla na łowy ciuszków dla malucha ;)Ja zawsze do lekarza staram się ,,odwalić":D niech inni patrzą,ze w ciąży można dobrze i ładnie wyglądać ;)
@Endywia Chyba najgorsze te decyzje...jak rodzić..co będzie dobre dla Ciebie i dla córy.Teraz się mała wyśpi w brzuchu a potem będzie szaleć :D:D:D
@eklerkaa Super ciuszki ;)Ten kombinezon jest super ;)Ale Ci się trafiło. U mnie ostatnio nic nie ma.
@doublemummy Myślę,że miała bym identycznie więc na razie sama daję radę z goleniem ;)
@Małgoś86 Duża dzidzia już !Super ;)
@gie_er Same dobre wieści ;)W końcu się wszystko ułożyło ;)
@Oska305 Ta krzywa mnie przeraża a też jest jeszcze przede mną.Będzie dobrze.Odpoczywaj i dbaj o siebie ;*
@iwilleatyou Powiem Ci,że mnie też takie myśli nachodzą ostatnio.Staram się dbać o siebie i jakoś ubierać żebym mimo ciąży wyglądała ładnie ale nie zawsze to wychodzi. Przyzwyczajona jestem,że moja waga nie przekraczała 50 kg a teraz zaraz będzie 55.I już myślę czy ja to potem zrzucę ;)Ale z drugiej strony to cudowny czas bo jak synek się ruszy w brzuchu to takiego banana na twarzy dostaję ;)A po za tym kobieta w ciąży też może być sexi i tego się trzymajmy :D
 
reklama
Do góry