reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

1500474557-aaaaaa.jpeg
1500474566-aaaaaa.jpeg

Takie cudownosci ciotka naszej córci kupiła ;)

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
Sliczne sa !

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie przesunięcie wizyty na nie wiem która godzinę bo dr zostal przed sekunda wezwany do szpitala pilnie. Daj Boże żeby tam wszystko było ok z kobietką i maluszkiem. Minimum godz się zejdzie także idę na lody :)
To pewnie wejdziesz podobnie jak ja :-)
Zjadłabym jeszcze jednego loda, po ginie koniecznie do lodziarni musimy podjechać :-)

@doublemummy ja ostatnio byłam tak zakręcona że w majtkach na fotel się położyłam [emoji23]
 
Ja zawsze pod koniec ciąży chodzę niedogolona na wizyty bo po prostu nie jestem w stanie się tam ogarnąć, a nie umiem się przekonać i poprosić o pomoc męża.
A mi się zdarzyło, że mój H. golił mnie parę razy i wcale nie jak byłam w ciąży, bo to był ciekawy eksperyment i bardzo podniecające! :p:D
 
Wizyta przełożona na jutro bo doktor nie wróci już dziś:(
Ouu wiem co czujesz . Ja mam też jutro wizytę i juz cała chodzę . Nie mogę się doczekać pomimo że przez 2 minuty wczoraj słyszałam mojego bobasa na IP bo nawet popatrzeć nie dali

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
 
No szkoda bo wiecie jak się zawsze wszystkie nakrecamy a tu zonk. Trudno, życie. Oby pomógł tam w szpitalu :) A jutro bedzie sajgon bo będą pacjentki i z dzis i z jutra... Zapisala mnie na 17.45 ale jade na 15 tj zaczyna przyjmowac, trudno.
 
reklama
@Eraja przepraszam nie chciałam przestraszyć :( właśnie muszę wyniki z ciśnieniomierza powpisywać do kalendarza :D

@gie_er A jak tam u Ciebie po tym holterze ?
Po holterze ok miałam jeden skok na 144 a tak to zdążyło się w nocy nawet 87/56 [emoji6] byłam dzisiaj na konsultacji u kardiologa, zrobili mi EKG i echo serca wszystko ok. U ginekologa też wszystko dobrze nic się nie odkleja szyjka 44 mm, Pola waży 294 gramy [emoji4] zdjęcie wstawię w temacie z USG[emoji4]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry