reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Ignaś też na początku będzie z nami. Tylko zastanawiam się co potem. Mamy 3 pokoje - córki, sypialnie i salon. Mąż chce oddać sypialnie na pokój na małego. Ja myślałam o tym, żeby razem z Aniela byl.
Przenosić pewnie będziemy jakoś kwiecien/maj. Tak było z Aniela 4 czy 5 miesięcy i już była w swoim pokoju, teraz chciała bym podobnie.

m3sx3e3k25iia4nv.png
My Tobiasza dużo później bo miał z 9 miesięcy. A i tak wszyscy dziwili Alior, że tak wcześnie.
Chyba 4-5 miesięcznego bym babla nie przeniosła do pokoju starszaka, że względu na nocne pobudki i karmienie. Byłabym się, że starsze dziecko będzie niewyspane.
Ale może nie potrzebnie :-)
 
@reniuszek oglądam schematy i faktycznie masz rację z tym dnem macicy. Może jak leżę to jest wyżej, sama nie wiem :-)

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Roksi nie ma dzisiaj operacji, bo ma bardzo złe wyniki wątroby. Dostała leki osłonowe i za dwa tygodnie operacja. Przed operacją jeszcze musi mieć powtórzone badania krwi. Także słabo. Trzeba ją oszczędzać bardzo przez te dwa tygodnie.
 
reklama
Pomocy!!!! Nie mogę wstać z łóżka!!! Ale len ze mnie... wstałam tylko zrobic jedzenie i siku... to chyba dlatego ze weekend był intensywny i teraz sie regeneruje... ale cos by się przydało zrobic w domu
 
Do góry