reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Nigdy czkawki dziecka jeszcze nie doświadczyłam .
Tobiasz ogólnie mało się ruszal, teraz nadrabia zaległości

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szukałam tej informacji o trojaczkach na lutowych ale nie mogę tego cztac bo mam wrażenie jakbym Deja vi miała... juz to wszystko gdzieś czytałam... ☺ ta która to znalazła i zdjęcie z usg poproszę o numer strony ☺
 
Dzień dobry!
Reniuszku! Uffff dopiero zobaczyłam co sie stało!!!! Dobrze że tak się to skończyło i cieszę się z emkiem próbujecie naprawić związek.... to dobrze, bardzo dobrze!
Dzięki dziewczyny za kciuki! Wizyta dopiero wieczorem o 18.20 pewnie poślizg z godzinę albo dwie.... już nie mogę sie doczekać!
Idę na zakupy i robię obiad bo k. 13 moi mężczyźni wracają co mnie mega cieszy!!!
Oczywiście trzymam kciuki za wizytujące!
Miłego dnia!
Ankuś jestem z Wami! Będzie dobrze a Twoja psinka to silna i przepiękna suczka!
 
reklama
No u nas Młoda w sypialni na początku , bo nie wyobrażam sobie takiego maleństwa daleko ode mnie. W przyszłym roku przeprowadzka więc będą oddzielne pokoje.

Mi w kąciku pomagać będą naklejki z Dekornik :-)

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
Ignaś też na początku będzie z nami. Tylko zastanawiam się co potem. Mamy 3 pokoje - córki, sypialnie i salon. Mąż chce oddać sypialnie na pokój na małego. Ja myślałam o tym, żeby razem z Aniela byl.
Przenosić pewnie będziemy jakoś kwiecien/maj. Tak było z Aniela 4 czy 5 miesięcy i już była w swoim pokoju, teraz chciała bym podobnie.

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Do góry