reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@basiulka9 ja mam dziś 20+5, a ruchów jestem pewna jakieś 2,5 tygodnia [emoji6]. Także lada moment poczujesz [emoji16].

Kurcze, ja nie wiem jakie mam łożysko [emoji52].. Muszę się dowiedzieć na najbliższej wizycie..

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To u nas tak sama sytuacja. Łucja 7 lat lada moment, ma swój pokój. My mamy sypialnię i jest salon. W brzuchu siedzi Synio. Też nie wiem jak to będzie. Nie mam ochoty oddawać naszej sypialni ale też nie bardzo widzę Dzieci z taką różnicą wieku ( i płci ) razem. Wiem, wiem czasem jest tak że trójka się wychowuje w jednym pokoju ale... Czas pokaże. Pierwszy rok,Mały na pewno będzie z nami. A potem pewnie się okaże, że my wypadamy z tego pokoju albo zmieniamy miejsce zamieszkania:)
Luksus własnej sypialni jednak jest ogromny. Ja sie liczę z tym ze wylądujemy z mężem w salonie na kanapie. Dobrze ze chociaz kuchnie mam osobno to dzieci nie będą przychodziły w nocy sie napić ☺
 
@Ankuś no to teraz jeszcze więcej miłości się suni przyda. Także tulę :) Kurcze, szkoda tych wyników. Tak by się już regenrowała. W każdym bądź razie lepiej w te stronę. Przynajmniej nie będzie powikłań kiedy już wątroba się naprostuje. :*

@Manique ja dziś zrobiłam dokładnie tyle samo xD Też nie mogę wstać. Wiesz, ja po cichu liczyłam na bliźniaki. No ale się nie udało. Mimo to cieszę się że zaczynamy 20 tydz i wszystko idzie w dobrym kierunku :)

@basiulka w Twoim tygodniu to coś mnie tam czasem smyrnęło z raz, dwa razy w tygodniu. Także spokojnie ;) Jeszcze się rozbryka :*
Ja dokładnie odwrotnie.. na pierwszym usg modliła sie zeby było zdrowe i jedno... ale to dlatego ze z 4 małych dzieci to byłoby juz bardzo ciężko
 
Kurcze to wy już wszystkie ruchy czujecie???? mnie sie niby wydawało pare razy ze mnie cos smyrneło aleoyeraz to już nie wiem sama. A od kilku dni zero i już nie wiem czy sie powinnam martwić bo w sumie jutro to mam 17t6d dzis
Nie ma się czym przejmować . Czekaj cierpliwie. Na pewno wszystko jest w porządku ☺
 
Ja dokładnie odwrotnie.. na pierwszym usg modliła sie zeby było zdrowe i jedno... ale to dlatego ze z 4 małych dzieci to byłoby juz bardzo ciężko
Poza tym zajmowała sie na studiach blizniakami. Byli fajnie ale ta mama ich była mega zorganizowana a ja taki roztrzepaniec jestem ze chyba bym zginęła ☺
 
Ja dokładnie odwrotnie.. na pierwszym usg modliła sie zeby było zdrowe i jedno... ale to dlatego ze z 4 małych dzieci to byłoby juz bardzo ciężko
No to ja jeszcze nie mam dzieciątek ;) Troszkę inna sytuacja. Ja bym 4 chyba nie ogarnęła. Jestem pełna podziwu i szacunku dla Mamuś które mają duuużą rodzinkę :) Ja to bym zginęła xD
 
No to ja jeszcze nie mam dzieciątek ;) Troszkę inna sytuacja. Ja bym 4 chyba nie ogarnęła. Jestem pełna podziwu i szacunku dla Mamuś które mają duuużą rodzinkę :) Ja to bym zginęła xD
Ja też zawsze podziwiam takie rodziny, chociaż samej marzy mi się trójka [emoji23]

Myślę, że gdybyś w takiej sytuacji była, to spokojnie dała byś radę :-* wszystko to kwestia dobrej organizacji :-)
 
No to ja jeszcze nie mam dzieciątek ;) Troszkę inna sytuacja. Ja bym 4 chyba nie ogarnęła. Jestem pełna podziwu i szacunku dla Mamuś które mają duuużą rodzinkę :) Ja to bym zginęła xD
Ja jak poznałam Meza to mówiłam ze minimum 3 dzieci bym chciała... i chyba na tym minimum sie zatrzymam ☺
 
reklama
Ja jak poznałam Meza to mówiłam ze minimum 3 dzieci bym chciała... i chyba na tym minimum sie zatrzymam [emoji5]
Mi się marzy dwójka :) Chociaż w sumie to żeby było więcej jak jedno. Także jakby w drugiej ciąży trafiły się bliźniaki to też bym oszalała ze szczęścia ^^ Póki co w głowie mam tylko Olka... Zakochana jestem jak wariatka :D
 
Do góry