reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

A u mnie dziś golabki :) ale zrobiłysvie mi smak na ogorkowa. ..chyba zrobię jutro chociaż moja Hania nir bardzo lubi...

U nas dziś tez pada i wieje strasznie :) - przy okazji mieszkam ok 50 km pod Wrocławiem :)

Co do kupowania ubranek :) ja czekam teraz do wtorku żeby wiedzieć jaka płeć wtedy zacznę myśleć :₩ ale jak będzie dziewczynka to mam 3 pudła ciuchów niektórych w ogóle nie użytych . ;) ale ogólnie jestem z tych co wola mieć wszystko wcześniej. Ja nie mówię żeby kupować nie wiadomo co ale podstawowe muszą być. Poza tym trzeba wcześniej wyprać w proszku dla dzieci ( ja polecam lovela- sprawdzone przy pierwszym dziecku) i wyprawach poskładać. ... uważam też ze ok 30 tyg trzeba myśleć o walizce do szpitala tzn juz ja nic najlepiej gotowa :) ostatnio tak miałam - byłam gotowa od 30 tyg:):):
 
reklama
@Klaudiamama2 witaj [emoji6].

Ja już nawet nie próbuję nic doprawiać, wszystko mogłam przesolić [emoji6] od kiedy zaczęli mnie straszyć, że jak będę jeść tyle soli to będę ciągle puchnąć to jem "niewyraźne" [emoji6]. Mąż wszystko doprawia, aby było dobre, ale dla mnie wszystko jakieś takie mało słone [emoji6].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja zawsze gotuje niedosolone, znaczy dla mnie jest dobre, ale większości ludzi wydaje się nie słone. Na szczęście mąż się przyzwyczaił :)
 
Pamiętaj jak coś jest surowce, albo murowe to nie jedz [emoji6]
1499944188-aaaaaa.jpeg

1499944281-aaaaaa.jpeg


Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie mozna żywności zanieczyszczone kocimi dochodami???? Le.... a taka lubie najbardziej....
 
@M@gda zawsze mi się wydawało, że solimy tak "przeciętnie", część naszych gości zawsze sobie dosala na talerzu. Nigdy nie uważałam, że mąż za mało doprawia [emoji6],ale od kiedy jestem w ciąży najbardziej mi smakuje przesolone [emoji23]. Ale zaczynam się przyzwyczajać do tego mało słonego smaku potraw [emoji6].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie kobietki :) chciałabym do Was dołączyć :) jestem w 15tyg+2. To moja druga ciąża :) mam dwuletnią córeczkę Hanie :)która dokładnie 29 lipca będzie obchodziła urodzinki. We wtorek na wizycie u ginekologa dowiemy się jaka jest płeć naszego malucha w brzuszku:) jesteśmy ciekawi choć nie mamy jakiś ,,wymagań ,,:) obojętne nam:) co do ciąży to czuje się źle. ...tzn ogólnie jest wszystko w porządku ale bardzo mdli mnie i wymioty....dokładnie tak jak w pierwszej ciąży. Ale mam nadzieje ze to juz ten czas kiedy zaczną te dolegliwości opuszczać :) dziewczyny pozdrawiam :)
Witamy. Rozgosc się
 
Do góry