reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
@Millo ja sram już od paru dni ;) czy będzie wszystko w porządku mój mąż i cała reszta mówi mi że świruję. Wizytę mam dopiero o 19 ale zapewne lekarz się spóźni ktoś wejdzie "tylko na chwilkę" i wejdę później a jestem pierwsza - więc przez ten cały dzień to ja chyba naprawdę dostanę do głowy
 
Dla mnie nic była okropna . Od 23 do 4 była taka straszna burza ze w pewnym momencie jak strzelilo to tak się wystraszylam ze od 23 do 4 nie spałam wogóle .

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny poczytałam troche forum MARCOWYCH 2018 ... szok az sie zastanawiałam czy dobrze licze i czy to możliwe że są już kobitki z terminem na marzec... piszą przerażone o kuciach w.bokach, o mdlosciach, o lataniu siku co chwilę. Aż sie tak ze spoconym okiem zasmialam pod nosem bo to takie przerażone my kilka miesiecy temu :) A my już stare wyzeraczki ;) Obyśmy zostały w tym składzie do końca. Buziaki :*
 
@gie_er wszystko musi być dobrze, współczuję Ci bardzo :( , ale po obchodzie musi się wyjaśnić skąd to krwawienie, najważniejsze że z dzidzią wszystko ok , informuj nas na bieżąco bo się martwimy bardzo.

Dziś nad ranem jak się przebudziłam aby przewrócić się na drugi bok na chwilkę położyłam się na plecach i ręce na brzuch i czułam jak mi się brzuch rusza coś wspaniałego i chyba to nie był sen hi hi hi wcześniej nie czułam tego :)
 
Zinc woww to niezla przerwa faktycznie.Fajnie ze w sobote bylas i przynajmniej wiesz ze wszystko dobrze:*Wydaje mi sie ze na polowkowym musza okreslic plec zeby w papiery wpisac takze bedzie tak dlugo szukal az znajdzie:)
Digital napisze,napisze:*No i dzis się okaze czy Ince siusiak nie wyrósł haha:D

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Hahahaha no to ciekawa jestem co znajdzie między tymi małymi nóżkami [emoji4]
 
Dziewczyny poczytałam troche forum MARCOWYCH 2018 ... szok az sie zastanawiałam czy dobrze licze i czy to możliwe że są już kobitki z terminem na marzec... piszą przerażone o kuciach w.bokach, o mdlosciach, o lataniu siku co chwilę. Aż sie tak ze spoconym okiem zasmialam pod nosem bo to takie przerażone my kilka miesiecy temu :) A my już stare wyzeraczki ;) Obyśmy zostały w tym składzie do końca. Buziaki :*
Tez je od czasu do czasu poczytuje i śmieje ;) ale same byłyśmy takie :) wystraszone ;) ja mam kuzynke w ciąży terminu jeszcze nie ma ale z moich obliczeń to będzie gdzieś marzec . I w łazienki nie wychodzi ;) uf dobrze ze ja tak nie miałam

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, powodzenia na połówkowych i na kontrolach :)

@gie_er, odezwij się do nas jak tylko będziesz mogła

@Zinc, Wariacie :* Ale teraz to już troszkę wyluzujesz żeby się przygoda nie powtórzyła, co? ;)

Dziś jadę na badania i do endo. Pogoda jest tragiczna, że najchętniej nigdzie bym nie wychodziła. Ale jak mus to mus... Idę się ogarnąć.
 
Do góry