reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Rozumiem. Teraz tez jestem w innej sytuacji ale wtedy nie pozostawalo mi nic innego jak lezec

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
No nic czekam na obchód, może ordynator będzie w stanie mi wyjaśnić skąd to krwawienie, bo ja nie wierzę, że nie da się ustalić przyczyny zwłaszcza że wraca.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
JanaHeart super ze u Maksia wszystko dobrze i jaki jest juz duzy!!szok:))
Pieszczoszka monte od wczoraj w lidlu ale bedzie tylko chwile:(Super ze dziewczynka potwierdzona i 325gram♡
Zinc super ze odpoczelas i ze koncerty się udaly!Dobrze ze to plamienie/krwawienie to z przeciazenia tylko i juz poszlo w niepamiec:*
Gieer Kochana ale mialas noc..a jak teraz?Przestalo troche?Za niedlugo obchod.Mam nadzieje ze Cie szybko zbadają i uspokoją i wkoncu znajda przyczyne:(Wspolczuje Ci przezyć :(
Madzia ja tez sie poce w nocy i duchota..hormony niestety..:*dobrze ze zdrowko juz lepiej!

Powodzenia dzis na wizytach kontrolnych:*Zinc,olka dzis wkoncu Nasze połowkowe!Jak samopoczucie?bo ja juz sram za przeproszeniem od rana..

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gieer a jak teraz się czujesz? Ustało krwawienie? Na razie nie myśl o długim pobycie w szpitalu. Poczekaj do obchodu - musi przecież się coś wyjaśnić.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
JanaHeart super ze u Maksia wszystko dobrze i jaki jest juz duzy!!szok:))
Pieszczoszka monte od wczoraj w lidlu ale bedzie tylko chwile:(Super ze dziewczynka potwierdzona i 325gram♡
Zinc super ze odpoczelas i ze koncerty się udaly!Dobrze ze to plamienie/krwawienie to z przeciazenia tylko i juz poszlo w niepamiec:*
Gieer Kochana ale mialas noc..a jak teraz?Przestalo troche?Za niedlugo obchod.Mam nadzieje ze Cie szybko zbadają i uspokoją i wkoncu znajda przyczyne:(Wspolczuje Ci przezyć :(
Madzia ja tez sie poce w nocy i duchota..hormony niestety..:*dobrze ze zdrowko juz lepiej!

Powodzenia dzis na wizytach kontrolnych:*Zinc,olka dzis wkoncu Nasze połowkowe!Jak samopoczucie?bo ja juz sram za przeproszeniem od rana..

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Denerwuję się bo od połowy maja nie miałam usg... No pomijając ten szpital w sobotę. Ale też baaaardzo się cieszę że to wreszcie ten dzień na który tak czekałam. Mam nadzieję że będzie wszystko dobrze i dowiem się wreszcie jaka płeć! [emoji3]
 
Dzień dobry Kochne. Wszystkim wizutującym miłego podglądania dzieciaczków!
Millo, nie sraj:* będzie dobrze, napisz po proszę że piękna Inka i zdrowa i jak to badanie wygląda dokładnie bo średnio wiem czego się spodziewać w piątek ;)

gie_er nie wiem co Ci ta baba opowiadała z tym lozyskiem, że nie widać na usg odklejania bo jak krew u mnie się pojawiała to dwa razy lekarze w klinice w pierwszej kolejności porządnie sprawdzali łożysko właśnie czy się nie odkleja, dosłownie pokazywali mi na monitorze krawędzie itp i że wszytko jest porządnie przytwierdzone. Także oklejanie łożyska widać.
Czekam razem z Tobą na obchód. Nie daj się zbyc z tą przyczyną krwawienia. 3mam mocno kciuki :*
 
@Zinc niezła przerwa z tym usg! Niech Wam się dziś na badaniu maluch porządnie rozkraczy i pokaże co tam kryje ;) a co do przygód w Puławach..o jaaa jednak musimy więcej odpoczywać, no co zrobisz.
 
Zinc woww to niezla przerwa faktycznie.Fajnie ze w sobote bylas i przynajmniej wiesz ze wszystko dobrze:*Wydaje mi sie ze na polowkowym musza okreslic plec zeby w papiery wpisac takze bedzie tak dlugo szukal az znajdzie:)
Digital napisze,napisze:*No i dzis się okaze czy Ince siusiak nie wyrósł haha:D

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale mnie boli w lewym boku, tu pod żebrami, aż mnie mdli. Myślałam, że jak wstane i pochodze to minie a tu nic, wręcz jeszcze bardziej boli;( masakra.

gie_er bidulo współczuję Ci ogromnie. Mam nadzieję, że wszystko się unormuje. A krwawisz nadal tak mocno czy już lżeje? I masz tylko to krwawienie czy boli brzuch np jeszcze ? Teraz to już pewnie boli z tych nerwów :/
 
Ale mnie boli w lewym boku, tu pod żebrami, aż mnie mdli. Myślałam, że jak wstane i pochodze to minie a tu nic, wręcz jeszcze bardziej boli;( masakra.

gie_er bidulo współczuję Ci ogromnie. Mam nadzieję, że wszystko się unormuje. A krwawisz nadal tak mocno czy już lżeje? I masz tylko to krwawienie czy boli brzuch np jeszcze ? Teraz to już pewnie boli z tych nerwów :/
Może dzidziuś się tak ułożył ze Ci na coś naciska ? Bo moja często się przemieszcza w brzuszku i nieraz aż wbija mi się w zebra

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Powodzenia dziś na wizytach :) Miłego podglądania:)
M@gda ja bylam taka przeziębiona na początku ciąży. Najważniejsze żebyś nie miała wysokiej gorączki. Trzymaj się:)
 
Do góry