reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ja mam dzisiaj kiepski dzień. Powiem Wam, że całkowicie zwatpilam w swój związek i mam ochotę na poważnie go zakończyć. Absolutnie i na zawsze. Nie wiem czy jesteście w stanie wyobrazić sobie być w związku i czuć się jakby było się samemu???

Jestem, byłam w takim i uciekłam, jak coś mi chłopak o zaręczynach wspomniał... Do tej pory nie wiem skąd znalazłam w sobie siłę mając 21 lat po ponad 5 latach związku.
 
reklama
Wzialam wczoraj dwie nospy naraz i przestało boleć moment zasnąłem taka byłam wykończona. Dwa razy wyniotowaalm ostro . Myślałam że lepiej mi się zrobi ale nie prawa. Dalej bolalo i na bok położyć się nie mogłam tylko na plecach. Cały brzuch mam od wczoarj napięty i przez to maluszka wyczuć nie moge czy z nim wszytko ok. Do tej pory nie dał znaku życia ;( a już mi się naprawdę ruszał tak że wystarczy że go palcem smyrnalam to np. Przesunąl się albo mi z buta dawał "weź ta rękę bo mam tu i tak mało miejsca" ;) czekam nadal na jaki kolwiek znak jeśli się nie ruszy chyba pojadę i tak na IP. mam teraz jak by lekkie zakwasy po wczorajszym bólu. @gie_er tak podejrzewam że to jedzenie może jakieś zatrucie miałam, w ciąży to czysty objaw i może się objawić nawet wtedy kiedy wszyscy jedzą to samo nikomu nic nie jest a ciężarnej np. Nie podeszlo. Kupiłam obiad bo nie chciało mi się gotować i to mięso nie zbyt było... ;/ nie zjadłam go do końca

......:::::::::17t. i 5d::::::::.........
 
@reniuszek nie zależnie jaka decyzje podejmiesz ważne żebyś to Ty była szczęśliwa.

ja też mam męża który mnie nosi na rękach i okazuje uczucie na każdym kroku. Z którym mogę rozmawiać o wszystkim i który sam więcej okazuje miłości ode mnie. I tego właśnie Co życze żebyś jeszcze trafiła na tego wymarzonego :)
 
Oska to nie zawsze obłuda, żal mi takich zwierząt, ale mieszkając na 35m2 nie jestem w stanie dobrać trzeciego kota do kolekcji...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Myślę, że Os ce chodzi o ludzi co pod każdym postem zamartwiają się biedne zwierzę i na tym ich pomoc się kończy, nie chcą inaczej pomóc. Ja nie zabiorę zwierzaka z fundacji/schroniska, bo takie mam już 3 plus jeden, który sam się wprowadził, ale zdarza mi się wozić zwierzęta po Polsce jak trzeba je gdzieś przewieźć, jeśli jadę w tamtą stronę, zgarniać potrącone zwierzęta z ulicy, nawet jeśli są w takim stanie, że jedyne co mogę im zaoferować to bezbolesna śmierć. Kupuje fanty na bazarkach fundacyjnych, czy sama im takie fanty podrzucam. Każda pomoc się liczy
To nie tylko chodzi o przygarnianie kolejnego zwierzęcia, ale nawet o symboliczne wsparcie, bo wiadomo ani my nie możemy się męczyć ani zwierzęta jak jest och za dużo.
 
Dzień dobry
Ehhh Reniuszku jestem z Tobą....
Eklerka jak trzeba będzie to jedź na IP, mam nadzieję że maluszek szybko da znać o sobie!
Moi chłopcy już we Francji, jeszcze 3h i dojadą na miejsce, masakra tyyyle godzin w autokarze.
Ja już pije kawkę a o 12 ma być moja mama, także zabiorę ją gdzieś na obiad i może jakieś szoping ;-)
Miłego dnia!
 
Dzień dobry :) Usnęłam o 5 i właśnie wstałam. Mąż mi sprzedał małą przyjemność to usnęłam jak dziecko xD

@eklerkaa może nie czekaj tylko jedź od razu? Powiem Ci że ja ostatnio też co bym nie zjadła i w różnych ilościach to boli mnie żołądek. Po tych śledziach i sałatce porowo-fasolowej tak cierpiałam w nocy że było ciężko. Na szczęście mi wystarczyło tylko posiedzieć na kibelku. Ale Ty... Kurcze :( Lepiej podjedź na IP. A jak coś było w tym mięsie? Niech to sprawdzą Kochana... <tuli>
 
Hej mamuśki... Mam pytanie dość dziwne może się wydawać ale bardzo ważne dla mnie jest to czy tylko ja tak mam.. A mianowicie... czy któraś z Was miała bądź ma lęki że zupełnie przez przypadek skrzywdzi swoje dziecko? Termin porodu mam na 12 grudnia a już nosząc mojego miesięcznego brata na rękach mam myśli że wypadnie mi z rąk bo dostanę na przykład paraliżu rąk.. Nie wiem skąd mi się to wzięło.. Ale jest to straszne.. Boję się że się wywroce i uderzy główka o podłogę.. Jak przechodzę w drzwiach boję się że się potkne i uderzy się główka o próg... Straszne to są myśli przerażają mnie strasznie się boję tego czy wie może któras z Was jak pozbyć się tych lęków? Pozdrawiam :)

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
Każda z nas ma lęki, czasami irracjonalne np. ja panicznie boję się ostrych narzędzi w okolicy oczu, bo już je widzę wyłupane :D:D

A to, że boisz się o dziecko dowodzi 2 rzeczy: masz małe doświadczenie z dziećmi i podświadomie chcesz chronić dziecko przed zagrożeniami, niestety błędnie identyfikujesz siebie jako zagrożenie. A ty będziesz matką, ty potrafisz je najlepiej ochronić, nikt inny.

Nie daj się tylko zwariować, nie nakręcaj się. Masz małego braciszka - przebywaj z nim jak najwięcej czasu, masz możliwość obycia z noworodkiem, nabrania wprawy i zaufania również do samej siebie.
 
Jak śnieżynki z nieba, posypią nam się dzieci.
Czekamy na pierwszy śnieg, a z nim nasze maleństwa.

Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz Grudniowe mamy 2017

2017-07-10 Kasia12345 Wizyta kontrolna i usg
2017-07-10 pieszczoszka1988 wizyta kontrolna usg
2017-07-10 JaneHeart wizyta kontrolna 19 tydzień
2017-07-11 izabela90 wizyta kontrolna usg
2017-07-11 Millo USG polowkowe
2017-07-11 Zinc USG połówkowe 20 tydz
2017-07-12 Karolcia1992 wizyta kontrolna
2017-07-13 Bebebe Wizyta kontrolna usg
2017-07-14 panda88 Wizyta kontrolna I usg 18 tyg
2017-07-14 DigitalGirl USG połówkowe (20t 5d)
2017-07-14 Lake882 Wizyta kontrolna i usg
2017-07-14 Ankuś usg połówkowe 20t2d godz.20:20
2017-07-15 Oska305 Usg połówkowe
2017-07-17 daruuunia3 Wizyta kontrolna i usg
2017-07-18 Karolcia1992 USG połówkowe
2017-07-19 doublemummy usg połówkowe + kontrola 21t2d
2017-07-19 Rossiczka USG połówkowe
2017-07-19 Małgoś86 usg połowkowe
2017-07-19 Endywia wizyta kontrolna+ usg
2017-07-19 Oska305 Wizyta kontrolna 21 tyg
2017-07-19 gie_er wizyta kontrolna
2017-07-20 allime wizyta kontrolna+ usg
2017-07-20 Manique wizyta u diabetologa
2017-07-21 Angella210 wizyta kontrolna i usg
2017-07-25 Eraja wizyta kontrolna i usg
2017-07-26 chucherko wizyta kontrolna bez usg
2017-07-27 misianka Wizyta kontrolna
2017-07-28 mrsMalec wizyta kontrolna usg
2017-07-28 misianka USG połówkowe prenetalne
2017-07-28 Endywia USG połówkowe
2017-07-28 Manique USG połówkowe
2017-07-28 tusiaczzek1988 wizyta kontrolna i usg
2017-07-29 Maglik wizyta kontrolna i usg
2017-07-31 Eraja USG połówkowe 21+0
2017-07-31 Manique wizyta kontrolna z usg
2017-07-31 gie_er wizyta kontrolna
2017-08-03 basiulka9 USG połówkowe
2017-08-04 chucherko USG połówkowe 21t 3d
2017-08-08 tusiaczzek1988 USG połówkowe
2017-08-08 gie_er USG połówkowe
2017-08-10 Mikado93 USG połówkowe (22t6d)
2017-08-14 Lake882 USG połówkowe

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - gdzie go szukać i jak obsługiwać znjadziesz instrukcję :)
 
dziewczyny jestem chora. Łeb mi pęka, boli mnie gardło a najgorsze, że kaszlę i od tago kaszlu boli mnie brzuch...

Wzięłam rutinoscorbin, piję herbatę z malinami i nie wiem co jeszcze mogę... Była któraś przeziębiona w ciąży?? co brałyście??
 
reklama
dziewczyny jestem chora. Łeb mi pęka, boli mnie gardło a najgorsze, że kaszlę i od tago kaszlu boli mnie brzuch...

Wzięłam rutinoscorbin, piję herbatę z malinami i nie wiem co jeszcze mogę... Była któraś przeziębiona w ciąży?? co brałyście??
Czosnek, czosnek i jeszcze raz czosnek. Nie brzmi dobrze. Ale to najskuteczniejszy antybiotyk. Miodem sie tez potraktuj. I zdrowka!
 
Do góry