reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

No musisz mieć dużo cierpliwości, mam corke w tym wieku [emoji846]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
No właśnie moja cierpliwość właśnie dziś się skończyła i wybuchłam nerwowo .. a mnie w ciąży bardzo łatwo zdenerwować i przy tym odrazu płacze . A jak ja płacze malutka strasznie się napina w brzuszku

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oska305 możemy sobie ręce podać ! Ja mam to samo zawsze coś znajdę i mam ogromne serce dla zwierząt.Teraz zabieram
swoje dwa króliki nad morze i wszystcy myślą ,że zwariowałam :p
Kupiłam dowcipny Iladian direct plus mam nadzieje ,że coś tam zadziała.
Od wczoraj mega intensywnie kręci mi się dzidziuś w brzuchu !Czuje kopniaki i jak się wypina ! CUDOWNIE !!!!
 
Dziewczyny zauważyłam coś dziwnego. Tak jakby skóra na sutkach mi się łuszczy i zbiera się jakaś wydzielina nazwijmy to. Nie jest to płynne, więc nie mleko. Macie tak? Ta schodząca skórka trochę mnie martwi...
 
Dziewczyny zauważyłam coś dziwnego. Tak jakby skóra na sutkach mi się łuszczy i zbiera się jakaś wydzielina nazwijmy to. Nie jest to płynne, więc nie mleko. Macie tak? Ta schodząca skórka trochę mnie martwi...
Mam tak samo i tez się zastanawiam co to

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
 
Boli mnie brzuch nad pepkiem tak pod zebrami, wzięłam już nospe godzinę temu ale nic nie dało boli mnie naprawe zależe pod kołdra i mnie zgina , mnie ogólnie nigdy nic nie boli a tym bardziej nigdy mnie brzuch nie bolal, mąż chce ze mną na pogotowie. Ale nie boli mnie dolna partia brzucha, nie mam skurczy tylko jednostajny górny ból brzucha z uczuciem jak bym zaraz miała zwymiotowac. Nagle mnie złapalo i tak trzyma

......:::::::::17t. i 4d::::::::.........
 
Boli mnie brzuch nad pepkiem tak pod zebrami, wzięłam już nospe godzinę temu ale nic nie dało boli mnie naprawe zależe pod kołdra i mnie zgina , mnie ogólnie nigdy nic nie boli a tym bardziej nigdy mnie brzuch nie bolal, mąż chce ze mną na pogotowie. Ale nie boli mnie dolna partia brzucha, nie mam skurczy tylko jednostajny górny ból brzucha z uczuciem jak bym zaraz miała zwymiotowac. Nagle mnie złapalo i tak trzyma

......:::::::::17t. i 4d::::::::.........
A nie woreczek żółciowy czy coś?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny zauważyłam coś dziwnego. Tak jakby skóra na sutkach mi się łuszczy i zbiera się jakaś wydzielina nazwijmy to. Nie jest to płynne, więc nie mleko. Macie tak? Ta schodząca skórka trochę mnie martwi...
Może powoli zaczyna coś wyciekać tylko zasycha na sutkach?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Boli mnie brzuch nad pepkiem tak pod zebrami, wzięłam już nospe godzinę temu ale nic nie dało boli mnie naprawe zależe pod kołdra i mnie zgina , mnie ogólnie nigdy nic nie boli a tym bardziej nigdy mnie brzuch nie bolal, mąż chce ze mną na pogotowie. Ale nie boli mnie dolna partia brzucha, nie mam skurczy tylko jednostajny górny ból brzucha z uczuciem jak bym zaraz miała zwymiotowac. Nagle mnie złapalo i tak trzyma

......:::::::::17t. i 4d::::::::.........
Ja bym pojechała na ip. Lepiej dmuchać na zimne
 
reklama
@oska to najzwyklejszy wyciek mam dosłownie to samo. Zaschniete skorupy :-) nie martw się

@eklerka odpoczywaj mam nadzieję że to nic poważnego jak coś leć z mężem na to IP i daj nam znać koniecznie.

@Angella210 wyobrażam sobie jak cudownie musi tam być ahhhhh!!!

@Eraja kochana! Zostaw kawałek!! Pyszności :-)

Ja mam dzisiaj kiepski dzień. Powiem Wam, że całkowicie zwatpilam w swój związek i mam ochotę na poważnie go zakończyć. Absolutnie i na zawsze. Nie wiem czy jesteście w stanie wyobrazić sobie być w związku i czuć się jakby było się samemu???
 
Do góry