reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@Angella210
Ale czad nie myślałam że spotkam kogoś kto wie gdzie to jest bo to taka dziurka w sumie. mój luby ma działkę na Świętnym właśnie a pochodzi z Budzisławia ja jestem z okolic Bielska-Białej ale nad Budzisławskim jeziorem się poznaliśmy.Już jak pisałaś o Powidzu to już mi się chciało pojechać a jeszcze dziś mój też pojechał do rodziców i akurat jak był nad jeziorkiem to gadaliśmy. Podobno wody tam coraz mniej ....kurcze ale bym pojechała, ja ze wzgl na przeboje różne jestem uwalona na miejscu w Poznaniu ale co tam za rok sobie odbiję z bąblem. Miłej reszty wypoczynku Ci życzę i potwierdzam tereny do wypoczynku idealne...
Tiff ja z Bielska a mój z okolic Powidza [emoji23] w Budzisławiu mam szwagierkę [emoji4]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Tiff Jaki ten świat mały :)No tu jest taka cisza i spokój.Przed chwila wróciliśmy z paintballa,oczywiście ja nie brałam w tym udziału :)Właściciele domków mówili że kiedyś było więcej wody i słyszeli że mają dopuszczać.Woda czysta,fajnie :)
 
IMG_20170708_183603_037.jpg
Z moim Rambo :D
IMG_20170708_183637_765.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20170708_183603_037.jpg
    IMG_20170708_183603_037.jpg
    611,1 KB · Wyświetleń: 104
  • IMG_20170708_183637_765.jpg
    IMG_20170708_183637_765.jpg
    399 KB · Wyświetleń: 94
Ha ha @gie_er ale za zbieg okoliczności! no regiony się wybitnie przyciągają w takim wypadku. Bo ja jestem drugą osobą z rodziny która wyjechała z naszych regionów do Wielkopolski. Ja z domu rodzinnego do Bielska mam 20 km ale teraz pewnie zawitam tam dopiero wiosną.
Pozdrowienia
@Angella210 tereny prześliczne dla mnie też sentymentalne bo od 12 letniego szczona zawsze tam spędzałam wakacje. Ale Ci już fajnie brzusio się zaznacza. Pozdrowienia i ide do parku powyobrażam sobie że nad jeziorkiem.
Miłego wieczoru wszystkim życzę:)
 
Ostatnia edycja:
Ha ha @gie_er ale za zbieg okoliczności! no regiony się wybitnie przyciągają w takim wypadku. Bo ja jestem drugą osobą z rodziny która wyjechała z naszych regionów do Wielkopolski. Ja z domu rodzinnego do Bielska mam 20 km ale teraz pewnie zawitam tam dopiero wiosną.
Pozdrowienia
@Angella210 tereny prześliczne dla mnie też sentymentalne bo od 12 letniego szczona zawsze tam spędzałam wakacje. Ale Ci już fajnie brzusio się zaznacza. Pozdrowienia i ide do parku powyobrażam sobie że nad jeziorkiem.
Miłego wieczoru wszystkim życzę:)
Tylko u nas to mąż się przeprowadził [emoji4] ale uwielbiam jeździć do Wielkopolski na wakacje [emoji4]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny zostałam sama z 14 letnia siostra bo rodzice i mój mąż pojechali w trasę po Europie. Ja juz nie mam nerwów do niej . Cały czas ma jakieś pretensje do mnie ze musi coś robić .. właśnie się na mnie wydarla ze psa musi umyć .. bo ja jak jestem Schylona dłuższy czas to mnie brzuch boli .. nerwy mi już puszczają . Ryczec mi się chce .. nie daje rady sobie juz sama

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny zostałam sama z 14 letnia siostra bo rodzice i mój mąż pojechali w trasę po Europie. Ja juz nie mam nerwów do niej . Cały czas ma jakieś pretensje do mnie ze musi coś robić .. właśnie się na mnie wydarla ze psa musi umyć .. bo ja jak jestem Schylona dłuższy czas to mnie brzuch boli .. nerwy mi już puszczają . Ryczec mi się chce .. nie daje rady sobie juz sama

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
A na jak długo sama z nią zostałaś?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wróciliśmy z urodzinek. Objadłam się śledzi za wszystkie czasy xD Ale cieszę się że już jesteśmy w domku. Cisza, spokój, chłodek (tam jest gorące mieszkanie ^^). A za chwilę zgrzeszę i zjem kawałek urodzinkowego ciasta. Karmel z czekoladą mmm... Uwielbiam <3

@blair_90 jak ja Ci zazdroszczę! Marzy mi się morze. Ten szum i piaseczek...

Mam nadzieję że miałyście udaną sobotę :) Ja dziś usłuszałam newsa od Męża, że kupimy jednak nowy narożnik! Także jestem przeszczęśliwa :)
 
Do góry