reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Oska dobrze ze zauwazylas tego psiaka. Normalnie udusić takich ludzi... ehhh oby szybko znalazł dom w którym nie będzie problemem...
Ja posprzątałam dużo a ze nie chciało mi się iść do sklepu to wyciągnęłam z zamrażarki kaszankę i właśnie ją zjadłam! Pychota! Ale mi dziwnie bez moich chłopaków... Ale za to dzidziuś daje znać o sobie ;-) przyjemne uczucie ;-)
Normalnie nie wiem co robić.... już jutro mama moja przyjedzie to będzie zajęcie ;-)
No nic idę coś wymyślić bo mnie nosi :p
 
@Oska305 mam nadzieję, że psiak szybko znajdzie kochający dom. Jesteś niesamowita, że tak od razu zdecydowałaś się mu pomóc.
Posiadanie zwierzaka to ogromna odpowiedzialność, przykro się robi, że niektórzy traktują to jak chwilowy kaprys i potem porzucają gdzie popadnie ..

Niektóre z Was ciągnie nad morze, a ja tu mieszkam (no konkretnie to nad zatoką...) ale w tym roku jeszcze nie byłam na plaży [emoji6]. Muszę się w końcu wybrać któregoś dnia [emoji6].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@gie_er Dzisiaj byliśmy w Salomonowie na plaży.Fajnie bo nie tak głęboko jest.My mamy domki w Świętnym.Bardzo spokojna okolica.Cisza i spokój.Na tamtej plaży nie byliśmy chyba.Ale jeszcze jutro mamy dzień:)
@Angella210
Ale czad nie myślałam że spotkam kogoś kto wie gdzie to jest bo to taka dziurka w sumie. mój luby ma działkę na Świętnym właśnie a pochodzi z Budzisławia ja jestem z okolic Bielska-Białej ale nad Budzisławskim jeziorem się poznaliśmy.Już jak pisałaś o Powidzu to już mi się chciało pojechać a jeszcze dziś mój też pojechał do rodziców i akurat jak był nad jeziorkiem to gadaliśmy. Podobno wody tam coraz mniej ....kurcze ale bym pojechała, ja ze wzgl na przeboje różne jestem uwalona na miejscu w Poznaniu ale co tam za rok sobie odbiję z bąblem. Miłej reszty wypoczynku Ci życzę i potwierdzam tereny do wypoczynku idealne...
 
Usnęło mi się na 2 godzinki nad książką, do czasu aż telefon nie zadzwonił - S zadzwonił z pracy na chwilkę. Po tej rozmowie stwierdzam, że zaspana kobieta w ciąży jest dziwna czasami, no chyba że tak to tylko ja mam... Biedny pewnie teraz sam nie wie co ma robić. :D

Jego znajomy z pracy ma dostęp do świeżo złowionych ryb prosto z kutra bo jego brat czasem wypływa w morze. S bardzo się przejął tą sytuacją ostatnich dni i chciał dobrze dla mnie. Pamiętał, że lubię flądrę z frytkami i ćwiartkami pomidorów (oj, za pomidorami zawsze przepadałam ale teraz to jest istne ciążowo-pomidorowe szaleństwo, aż się śmieję, że Piotruś poszedł w mamę i teraz 2 osoby mają ochotę na pomidorki ;) ), a kończy pracę o 16 dziś. Dzwoni zatem właśnie z informacją że ma dostęp dziś do fląder i może jak wróci, to mi nasmaży właśnie frytek i te flądry ogarnie, pomidory po drodze gdzieś kupi, no i pyta mnie przed momentem wyrwaną ze snu, co ja na taki pomysł. A ja mu z tekstem w stylu, że ogólnie to ok, o ile mnie nie odrzuci od zapachu smażenia tego bo wtedy to nie ma szans bym coś zjadła (po obudzeniu się i tak mam teraz mega zgagę). Zaś na pytanie o to czy ma to ogarniać w końcu i kiedy będę wiedziała czy będę jadła czy nie, odfuknęłam że jak zacznie smażyć to się dowiem. ;)

No i masz babo placek, normalnie aż sama chyba bym ze sobą nie wytrzymała. Aż mam teraz troszkę wyrzuty sumienia bo ogólnie na takim jedzonkiem bym nie pogardziła, tym bardziej że sam się zadeklarował, że wszystko ogarnie od początku do końca. Tylko że wiadomo jak jest z mdłościami, czasem się z dziwnych powodów biorą i nie wiadomo kiedy akurat dopadnie.
 
Postaram się Was nadrobić ale pewnie będę mniej zaglądać bo jesteśmy nad morzem. Takie widoki [emoji7]
1499523092-aaaaaa.jpeg


m3sx3e3k25iia4nv.png
 
reklama
Hejka:*

Blair ale super:)Udanego wypoczynku!!
Carlar,kosa wybawcie się fajnie na weselichach:)

My wlasnie czekamy na znajomych i bedziemy grillowac:D choc przed chwila kropiło:p

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry